Смажена полуничка• Изменено 07 сентября 2024
Легалізація проституції. Ви за чи проти?
Як ви відноситесь до того щоб легалізувати проституцію?
З одного боку це було б добре тим, що платилося б більше податків і поповнявся б державний бюджет.
А з іншого боку якщо проституцію легалізують то вона стане звичаною роботою. І тоді таку роботу почнуть пропонувати безробітним жінкам у центрі зайнятості. А не кожна жінка захоче працювати таким чином.
Тому я проти.
А ви як до цього ставитесь? Ви за чи проти?
Тому я проти.
очки_ннадо• 07 сентября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Если бы не эта профессия, многие маньяки, извращенцы и тд отрывались бы на детях и женщинах не из темы, а так они спускают пар на ’девочках’ , в ролевых играх и тд
Ну да, а так они проституток убивают и всем нормально, все женщины и девочки целы
Морковку дай• 07 сентября 2024
Конечно за. Сейчас итак всё в открытую предлагается. Будут налоги платить
Само_достаточная• 07 сентября 2024
Ответ дляочки_ннадо
И маньяков освободить, чего их кормить в тюрьмах. Сочиняйте еще
А до чого тут маніяки?