Перша леді колгоспу• 08 сентября 2024
Яка різниця між лізингом і кредитом?
Бабуся мороз• 08 сентября 2024
Коли авто берете в кредит право власності одразу Ваше, а лізинг тільки після остаточного розрахунку з лізингодавцем.
Патриоточка• 08 сентября 2024
Фінансовий лізинг-право власності переходить після сплати більшої частини вартості майна, зазвичай це 80-90%. Кредит-право власності переходить одразу
Позаземний розум• 08 сентября 2024
Кредит - банк дає вам гроші на покупку вашого авто. Часто авто є предметом застави, але по документам воно ваше.
Лізинг - лізингова установа купує собі авто і дає його вам в оренду, а з вас комісійні у вигляді лізингових платежів. Після того, як усі обговорені платежі будуть виплачені, авто можна переоформити на вас.
На практиці сама не зіштовхувалася, але підозрюю, що якщо з якихось причин перестанете платити - лізингодавцю буде набагато простіше забрати у вас своє майно, ніж банку предмет застави, який є вашим майном.