Залізний кіготь• 08 сентября 2024
Наконец выделила место для своей парфюмерии
Моя прелесть. Так красиво теперь стоит) Покажите как у вас организовано.
Ответ длясою не люблю
’Бистро’... Наче це годину займає... Секунда дістати, секунда пшикнути, секунда назад покласти. В мене все ок з тайм-менеджментом, я не спізнююсь. Поважайте себе, поспішність жінку не прикрашає.
Не нада ляля , нічого це не секунда, дістати і покласти. Відковиряла кришечку, дістала флакон, попшикалась, поставила в корбочку, закрила кришечкою, поставила на місце де стояло. Де тут одна секунда? Ну це взагалі опери як борщ варять тут за 20 хвилин, так і ви. Ну якби тільки ото випендриться.
сою не люблю• 10 сентября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Нет, в ванную. Потом на осень достану другие, а эти сложу
Я такий же параноїк, по хорошому. Все цінне знесла в сховище і на перший поверх. Не факт, що допоможе, але хоч щось зробила. Але гардеробна на другому, її не перенесеш😭