Всем привет!
Летим через Польшу в Австрию, рейс не очень хороший(других не было), в аэропорту Шопена придется сидеть 9 часов. Может кто нибудь в курсе, где переночевать, перекусить?Не была в аэропорту Шопена ни разу, ничего там не знаю, куда податься... Пожалуйста, поделитесь информацией, кто, что знает...
Mama_Mishy• 08 сентября 2024
Там рядом есть гостиница Марриот, там можно переночевать и ресторан в ней, где перекусить
Ответ дляGrga
Можна на сайті аеропорта подивитися, чи там є капсули для сну і які кафе, чи є місця для відпочинку, але може дійсно піти нормально в готель і по грошах то на то і вийде))
Дивилася, там ціх капсул всього чотири, і як ви кажете, вони по вартості будуть так само як в готель піти. Зараз шукаю що там з готелів поруч, щоб не дуже дорого, бо ми студенти.
Mama_Mishy• 08 сентября 2024
В гостинице есть даже спортзал и химчистка. Химчистка платная, спортзалом можно пользоваться бесплатно. Там тренажеры.
Lesia-646b• 08 сентября 2024
Цей аеропорт знаходиться в межах міста, там ходить метро, автобуси. Ви за 15 хвилин і 5 злотих доїдете до центру. Шукайте хостел/ готель, який вам підходить, в місті, і дивіться по карті, чи зручно туди добиратись. Я би не привʼязувалась саме до локації аеропорту
Mama_Mishy• 08 сентября 2024
Ответ дляСhanelKa
Саме тренажери потрібні для перепочинку після дороги
👍😁
Вам виднее, я пишу что входит в стоимость оплаты. Если заняться нечем, может и на тренажеры пойдут размяться. Это их дело.