ГейТуда• 09 сентября 2024
Дали нашій новонародженій українці ім´я Сара. Як воно вам?
Рішення спільне з чоловіком так як ім´я Сара нам давно подобається і ми його планували для доні заздалегідь.
Мядуза аля моргонер• 09 сентября 2024
Если вы евреи, то вполне нормально, если нет, то немного странно, но это ваше дело.
Коварная Зая• 09 сентября 2024
Автор нормальное,интерессное и редкое имя. Лучше многих сейчас заезжанных
Меломанка Маланка• 09 сентября 2024
Господи этож какой унылой жизнью нужно быть чтоб у незнакомых людей в сети спрашивать мнение о имени дочери которое уже внесли в метрику . Да всем насрать это ваше и вашего мужа решение Вам нравиться это главное.
Парова машина• 09 сентября 2024
Чому зараз епідемія імен серед дітей які не відрізнити від клички собаки?
После шести ни-ни• 09 сентября 2024
Ответ дляПарова машина
це у вас щось особисте)) у мене немає жодної людини в оточені у кого у тварини кличка Сара) Як називати дитину особиста справа батьків.
Аноним НаВсеГда• 09 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
але називають ним у різних націях окрім єврейок.
А зачем вам мнение советчиц, если вы ребёнка уже назвали ? Вы не можете понять нравится ли вам имя вашего ребёнка ?
Аноним_• 09 сентября 2024
Раньше мне не нравилось (вероятно, из-за еврейских анекдотов).
Сейчас очень нравится. Красивое простое международное имя
Вельшановна• 09 сентября 2024
Ответ дляviter33
В родича кішку звали Кльопа
З часом дізнався, що повне ім’я - Клеопатра
В нас на роботі собаку звали Жулька. Але то для своїх. Для чужих - Джульєтта
ПАЦАНКА О• 09 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
А Марія - не єврейське ані разу.
Міріам, Марьям - єврейське.
Вельшановна• 09 сентября 2024
Ответ дляviter33
Якась неправильна клініка))
В дітей собака та хом’яки в клініці мають електронні медичні картки))
З Іменами))
Тому ’не важливо’ - не пройде
З Іменами))
Тому ’не важливо’ - не пройде
І в нас немає ніяких елетр.мед.карт. То шо, теж неправильна клініка? До вашої їздити, за 800 км?
Свисток ля-минор• 09 сентября 2024
Ответ дляСовбез
Вы Доминик до Домик сокращаете, дома? Я знаю девочку, которую так сокращают.
Первый раз слышу, чтобы так сокращали это имя.
Куратор дебошей• 09 сентября 2024
как же я Вам по доброму завидую, у нас тоже дочка родилась и я мечтала назвать ее Сара, и ей вот внешне оно очень идет, она темненькая с длинными волосами родилась еще впридачу, но мне никто не дал так назвать))
ГейТуда
• 09 сентября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Мне нравится это имя,но вы всю жизнь будете объяснять нашим людям,что вы не евреи
Чому ж, особливо дурним таки казатимемо що євреї, що поробиш коли такі навкруги.
ПАЦАНКА О• 09 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
праматерь єто кто?
Дружина Авраама, мати Ісаака. Прародителька єврейського народу. Її рабиня Агарь і син Ісмаїл від Аврааама - прародителі арабів.
ГейТуда
• 09 сентября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Українці ви чи хто інші?))
Куратор дебошей• 09 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Українці ви чи хто інші?))
я украинка, муж там смесь и армяне и евреи, говорит что если бы в Америке мы жили то Сара там привычное имя, а тут у нас говорит ребенку испортишь жизнь))
ну люди у нас зашореные, шо сказать, их очень волнует кого как зовут, у кого какой вес и т.д. все измеряется стандартами, нет свободы мышления…очень ограниченные
Стильный Текстиль.• 09 сентября 2024
Энергетически очень сильное имя ,не беря во внимание даже что оно библейское .
ГейТуда
• 09 сентября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Прикро що культурний гніт в Україні присутній.
Це неправильно.
І доречі якщо у нас наша наступна дитина народиться хлопчиком то ми віддамо його на процедуру обрізання.
Сара у нас перша і ми не плануємо зупинятися.
Це неправильно.
Єдина Країна• 09 сентября 2024
Головне, щоб вам подобалося.
11 років назад ми назвали дочку Стефанія-чого тільки не наслухалися - і дражнити будуть, і вона нас зненавидить .
Куратор дебошей• 09 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Це неправильно.
це Ваш вибір!Ваше життя!Віші діти!Ви повинні бути щасливі і робити те що бажаєте!
а оцей курятник зі своїм ко ко ко Вас не повинен хвилювати, на щастя є ще багато людей адекватних, легких і треба до них тягнутися))
Завжди недо...• 09 сентября 2024
Мені подобається, я б назвала)
В мене колега так свою доньку (цього р.н.) назвав. Але там євреї етнічні і прізвище відповідне) Я не здивувалась) От якби він Марічкою назвав - всі б впали)))))
ГейТуда
• 09 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Мені подобається, я б назвала)
Зараз це не має бути клопотом, взагалі.
переплетення культур то є норма.
Англійці у себе в Англії дівок Сарами називають.
Ми етнічні українці, ми можемо і Сарою і Марічкою доць назвати, а якщо у нас хлопак народиться наступним то ми його обов´язково на обрізання віддамо або у пологовому або у перший рік життя аби не пам´ятав. І нічого. І українці ми при цьому все одно.
переплетення культур то є норма.