ГейТуда• 09 сентября 2024
Дали нашій новонародженій українці ім´я Сара. Як воно вам?
Рішення спільне з чоловіком так як ім´я Сара нам давно подобається і ми його планували для доні заздалегідь.
Как нефиг делать• 09 сентября 2024
Имена воспринимаются в ассоциации со знакомыми людьми. Мне имя нравится, т.к. у подружки доченька с таким именем, и она очень милый ребенок
Вот прямо люблю ее, а это редкость, обычно люблю только своего.
Само_достаточная• 09 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
А как Вы имя Олег или Игорь сокращаете? Или у Вас челюсть не подходит, чтобы выговаривать имена так, как ими представляются?
Олег или Доминик,действительно,на имени доминик моя челюсть блокируется😁а у родителей таких детей мозг явно блокируется ,Домик Александрович,вас к телефону..
_Злата Ibra_• 09 сентября 2024
Ответ дляМаруська Му
Не дуже
Поєднання звуків неприємне.
А как вас зовут? Вам нравится ваше имя?
Jasmin_852• 09 сентября 2024
Чисто еврейское имя, как из анекдотов. Сидят Адам и Сара....... Никогда бы так не назвала.
Та легко!• 09 сентября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Не выспался человек.Не обращайте внимания.
та чому, виспалася. Я правда думаю, що всі мами домінік чи єсєній таки мріють таке почути: ’у вас донька Домініка? Боже, ви така витончена!’
Дверной_Проем• 09 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
а дитину на експорт в росію вирощують? чому хтось має її сєргєєвною називати? У нас Сергіївна - і у нас патроніми йдуть в минуле аж гуде.
Так р і с все одно нікуди не діваються
Витворунка• 09 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Сергіївна
Головне сіж ім´ям і побатькові робити довгу пвцзу. Бо ж може бути і так: Сарасер...гіївна.
Сонячний зайчик• 09 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
Вы думаете, что вы думаете. Нормальный человек никак не связывает утонченность, элегантность и загадочность с тем, как родители назвали ребенка.А вот связать злобность и плохое воспитание с такими выпадами в адрес других людей -вообще не составляет труда.
И еще, это кто ж вам подсказал, что кому то важно мнение посторонних о имени, которые родители выбрали своему ребенку?
Не пью, не курю• 09 сентября 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В арабів теж популярне
У арабів воно вимовляється як Зара.
#Пойду_кгадалке• 09 сентября 2024
уйн-я а не ім´я - але те що мені не подобається не повинно вам подобатися і навпаки
Пишу вірші, дорого• 09 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Сергіївна
Сара Сергіївна? Сподіваюсь прізвище щось на кшталт ’Сердюкова’?
Свекруня• 09 сентября 2024
блже хто ці люди які ще приставляють по батькові до імені, в паспортах і в документах вже його немає
пів країни виросли без того батька
Автор, якщо ви дивитесь на малечу і вона вам схожа на Сару, то все ок.
З часом вона все більше зростатиметься з імʼям і ви зрозумієте, що зробили правильно. Гарне імʼя, он у Брежнєвоі молодша Сара, симпатична дівчина виросла. Нормальні люди не питатимуть національність чи ще щось. По батькові вже не називають, або чисто прізвище у школі, або імʼя.
Головне щоб здорова і під мирним небом росла❤️