Мольфарочка• 09 сентября 2024

Хто стояв на обліку і народжував в приватних клініках? Які ціни?

Напишіть, будь ласка, скільки вам обійшлись пологи і облік, якщо це було за останні 2-3 роки.
Наталка -русалка• 09 сентября 2024
Пару тисяч доларів точно навіть більше
So_so• 09 сентября 2024
Только облик, 1000$, роды в гос, 1000$ бригаде+взнос в рд и семейная палата (не помню сколько)
Завжди мало• 09 сентября 2024
Ви можете зайти на сайт клініки Ісіда, Адоніс, Лелека і подивитися ціни. Ціна залежить від того, на якому тижні ставати на облік. Це будуть природні пологи чи кесарів, обираєте лікаря чи з черговою бригадою
Я народжувала в Лелеці, то у мене найкращі враження
Ну і як багатодітна мама скажу, що пологовий краще обирати поближче додому
З цими повітряними і комендантськими
Якщо ви живете на Харківському, а пологовий Лелека в Пущі, то краще не треба
Завжди мало• 09 сентября 2024
Цікаво, хто це наліпив дизлайків
Той, хто не може дозволити собі приватний пологовий
Ідіть краще працюйте і будуть у вас гроші
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2024
Роды в том году с выбором врача отдельно до ста тыс. Подруга в этом рожать будет оплатила заранее, чтоб со скидкой. Простой пакет 88 тыс
Советую найти деньги, где угодно, но рожать в частном)
З родзинкою• 09 сентября 2024
Не думайте, що народжуючи в приватній клініці, ви собі купуєте пологи мрії. Дуже раджу, навіть народжуючи в приватній клініці, самій вивчити весь процес пологів самостійно. Я в перші місяці читала статистику, що багато жінок народили в укриттях і відсоток ускладнень у жінок, які народили в укриттях, був меншим, ніж тоді, коли народжували під наглядом лікарів. Подивіться відео, як розходяться кістки тазу і як легко вийти дитині під час пози на колінках, а як закриваються в позі на спині. До речі, я потім спитала в бригади швидкої, що вони роблять, коли жінка починає народжувати в швидкій, і вони сказали: ми тоді ставимо жінку на коліна и приймаємо пологи. Чому парамедики швидкої знають про фізіологічну позу для жінки в пологах, а більшість лікарів пологових досі вкладають жінку на спину?

Я народжувала в Лелеці і мені обіцяли вільний вибір пози. Але коли я була в родзалі, в самий вразливий момент, мене вклали на спину, і сперечатися після виснажливих перейм було дуже важко. Окрім акушерки в пологовий зал зайшло ще близько десяти людей, деякі стояли, а дві санітарки тиснули мені на ноги. А Болтосонова почала ребром долоні тиснути мені на ребра (типу ставлячи упор для ніжок дитини). Добре, що в цілому все обійшлося.

Але ця ситуація довго не давала мені спокою і я почала вивчати процес пологів самостійно. Після вивчення всього процесу я зрозуміла, що дуже мало жінок в дійсності потребують медичного втручання в процес пологів. Лікарі виконуючи рутинні для них процедури, щоб пришвидчити процес пологів, самі доводять породіллю до критичного стану, а потім починають рятувати. А в дійсності більшість жінок можуть самі народити в термін, але лікарям не цікаво чекати 10+ годин переймів, або пояснювати жінці, що для жінки, в якої довгий цикл, народити на 42 тижні вагітності – норма.

До цього народжували в Лелеці знайомі і в кожної було щось подібне, але я ці відгуки дізналась також після своїх пологів.

Почитайте ось тут як Лелека повелася з вагітними на початку війни.
https://www.instagram.com/leleka_vidguk/