Все знаю від і до• 09 сентября 2024

Вы заметили, что молодежь начала полнеть чаще и быстрее?

Лично в моем окружении +- так. Я за тех кому 30-35 и кто в 20-25 выглядел стройно, не прилагая при этом никаких усилий.
Что у всех жер случился и сбой в организме? Не пойму почему так происходит. Молчу уже за 40-50. Берем большинство. Есть конечно исключения и те кто упахивается в зале, но их гораздо меньше
Результат:
вже голосів: 47
26 (55.32%) Да, заметила
19 (40.43%) Нет
2 (4.26%) свой вариант
Наизнанку• 09 сентября 2024
Что-то у вас не так с окружением...И голова у всех болит, только прикладыванием руки это не лечиться..

Невидимка• 09 сентября 2024
Но значит молодежь больше любит и принимает себя. Нет этого анарексичного культа...
БолеИменее• 09 сентября 2024
Составы продуктов почитайте + повсеместный фестфуд.
А вообще это от лени.
Не кую, не мелю• 09 сентября 2024
Больше едят, меньше двигаются. Перекусы, фастфуд и снеки в постоянном доступе, без ограничений и запретов.
Забобонний фрукт• 09 сентября 2024
Вижу в городе много молодых, студенты, полных много. Не просто как тут считают жиртрестом рост минус 100, а конкретно так..
Думаю продукты роль играют немаловажную, особенно сладости магазинные. Очень стали плохого качества.
Дама-мадама• 09 сентября 2024
Ну это не удивительно. 90% тех, кто не имеет семьи жрут всякую высококалорийную хренотень: пицы, суши, вареники, пельмени. Да и спортом многие не очень любят заниматься.
Не кую, не мелю• 09 сентября 2024
У дочери в классе мальчик весит кило под 70. Очень полный. 4 класс. Он как-то вышел из школы, открыл рюкзак, пытался там найти дневник, а у него рюкзак полный чипсов, сухариков, каких-то кукурузных колечек, разные пачки, и бутылка колы, не удивилась его весу.
Забризкана водою• 09 сентября 2024
Не заметила.
Наоборот, вижу что в моем поколении 40-50 намного меньше полных чем в поколении моей мамы когда им было 40-50.

Молодежь вижу полных, но их столько же было и 20-25 лет назад
Кубик Рубика• 09 сентября 2024
Я особисто за себе скажу, що мій емоційний стан підштовхує мене більше їсти вуглеводів.
Так і думаю собі, блін, таке життя складне і тривожне і я ще думаю доїсти мені цю шоколадку чи ні. Да пошло воно все нахрен і в 22 ночі сідаю їм бутер і запиваю чаєм з медом і шоколадом. На ранок думаю ну нафіга було, чого я себе не стримую

Хома з пастою• 09 сентября 2024
Конечно. В моем детстве дома почти не сидели днем. Лазили то там то сям,постоянно в движении были. А сейчас если и выходят на улицу то сидят втыкают в телефон.
Я не Тролль• 09 сентября 2024
Ніколи не було і от знову! Що ж це за дивина така? Звісно, що доступність їжі та малорухливий спосіб життя з гаджетом у руках ніяк не впливає.
Не любовница• 09 сентября 2024
Та однакова кількість товстих є зараз і була 20 років тому. Це типове явище: до 25-30 люди ще якось слідкують за собою, потім починається шлюб, діти й інші ’легальні’ відмазки забити на себе болт. Так було, є, і завжди буде. Зараз навпаки бачу тенденцію, що більший % тримає себе в формі якомога довше за рахунок доступності корисної їжі і культу спорту, який активно пропагується в Україні останні років 10
Черговий по кухні• 09 сентября 2024
Я бачу більше крайнощів: 30+ або починають забивати на себе, ’любити’ себе, а разом з собою і пельмешки тазіками, що позначається на розмірах пузіка та дупки, або усіма силами і засобами чіпляються за минаючу молодість та починають колотися чим можуть, істерити за кожен міліметр целюліту, і постійно сушаться та сидять в спортзалах.
Коварная Зая• 09 сентября 2024
І я помітила.
Мені 30. Я в шкільному класі найстрункіша без перебільшень.
Так я вчителька.

Навіть дошкільнята мають зайву вагу. Хіба це нормально?
П´яна вишня• 09 сентября 2024
Не замечала такого, наоборот, много стройных.
Барабасиха• 09 сентября 2024
Не знаю, діток точно повненьких стало більше, у моє дитинство повна дитина була рідкістю, зараз всі в телефонах, рухаються мало і їжа (в мої дитинство чіпсів мало було, сухариків взагалі не було, з джанк-фуду хіба шоколадні батончики, але рідко коли). Підлітки і молодь різна є, багато дівчат на дієтах чи як зараз кажуть ПП, так і я коли студенткою була, то різні були дівчата, і стрункі, і в тілі, і товсті. У нас у школі, наприклад, дієтами ніхто не заганявся, більшість були середні +/-.
Ms. Искренность• 09 сентября 2024
Да заметила . Почти все толстые в окружении. И моя мама поправляется и её это очень беспокоит. Ещё несколько лет назад у неё был вес 80,а сейчас уже 92 и похудеть не может . Я пока не толстая,но тоже боюсь что растолстею после 40.
Ищу Аленя• 09 сентября 2024
Так, помітила. Чим більше цукру вживаєш, тим більше і частіше його хочеш. Просто ломка починається і стаєш дратівливим, поки не зїсиш щось солодке.
А цукор зараз всюди, починаючи від солодощів до різних соусів.
Ну і вуглеводи - картопля, рис, хліб - становлять більше половини раціону, тоді як більшість мають бути білки та овочі 🤷