Швабристка• 09 сентября 2024
Бухгалтера, допоможіть подати декретні
Привіт. Я ФОП. у мене дівчинка майже 3 роки тому пішла в декрет. Тепер у неї знову декрет.
Вона на роботу не виходить, з декрету в декрет. Зп у неї була мінімальна, тому декретні мінімальні
Допоможіть, будь ласка, який алгоритм подачі в ПФ лікарняного?
В інтернеті куча інфи лише для самого ФОП-а
Вкуси мене• 09 сентября 2024
Заходьте на сайт ПФ, там наче все зрозуміло, робите заявку і відправляєте.