ША! я прийшла!• сегодня в 08:02

Вічна депресія, скука, високий тиск. Мені 50 з половиною.

До психолога хотіла йти, просто поговорити , але якось незручно. І не знаю про що.
Подруга одна і та далеко. Бо все батькам їздить помагати в село. Не працює все життя. На утриманні чоловіка. Я от чоловік має роботу вдома онлайн і вона з ним і з ним, дуже сімейна. Додому ніколи не запрошує. Дуже рідко з нею бачуся.
А ще й зараз я в пошуках нової роботи.
Мій чоловік дуже далеко, майже не спілкуємося, відносини погані.
Як морально себе підтримуєте, хто в таких ситуаціях?
Пушка заряджена• сегодня в 10:19
Ответ дляША! я прийшла!
В тури одною їхали?
так. одною! а що тут такого? навіщо вам поводир??? не втрапите в потяг? та в мене купа знайомих з поїздок. і найкращі друзі саме з отаких поїздок.

Тролю як можу• сегодня в 10:20
Ответ дляМальдивирую
Есть мнение, что людям в возрасте многим необходимо принимать антидепрессанты - жизненный тонус снижен, идут изменения в коре головного мозга, жизнь становится безрадостной - страдают и они, и их окружение.
Но автор еще молодая, у нее видимо, депрессия, нужен доктор и стыд надо преодолеть, ведь жить и мучаться приходится ей.
Не знаю як з антидепресанти, мені треба якесь таке, щоб не перебувало енергію і цікавість до життя, бо натхнення, реалізацій.
Чоловік так, пє, від тривоги( робоче навантаження), за порадою лікаря
Мальдивирую• сегодня в 10:22
Ответ дляТролю як можу
Може Гінкго білоба? Це рослинний засіб, який отримують з листя одного з найдавніших дерев на Землі. Його найчастіше використовують для покращення мозкового кровообігу, підтримки пам´яті та підвищення концентрації уваги.
Тролю як можу• сегодня в 10:25
Ответ дляПушка заряджена
Я так в мин.році їздила на Тілігул. Тепер в мене є дві прекрасні коліжанки на каву, потеревенити тощо Лючія( мого віку, прекрасний знавець італії кузні, культури) і Люсьєна(на 20 років мене молодша, молоді, талановита авторка, композиторка, співачка). Коли ми трьох, то це час пригод і задоволення життям!
Тролю як можу• сегодня в 10:24
Ответ дляМальдивирую
В мене є гінкго ,приймаю. Колега подарувала багато. її брат розробник на підприємстві- виробник. Така собі рекламна акція.

Взагалі я дуже поважаю фітотерапію та подібне
Мати тріля• сегодня в 10:25
Ответ дляТролю як можу
Я давно ходжу всюди сама. І в цьому є свій цимес. Мої нікого не треба чекати, ні з ким не треба домовлятися. Але я маю компанію, коли того хочу. Вчора прислали дівчата відео обзор, знайшли на Тілігульському лимані нову
локацію для відпочинку, тепер плануємо відпочинок разом. А познайомилася я з ними Тілігульському лимані у серпні 2025, кожна була сама по собі, просто по обяві, поїздка вихідного дня
Ну так отож
Але любили вважають, що якісь умовні подруги мають їх розважити?
Мальдивирую• сегодня в 10:26
Ответ дляТролю як можу

І як він вам?
Печенюшка• сегодня в 10:27
Ответ дляТролю як можу
Беріть щось простіше, а вже як матимете досвід, то фіалки, вони як діти, а потім можна розвести з листочка, а підлітків роздарувати. Тощо
Фіалки не у всіх цвітуть. У мене південна сторона, листя є, цвіту нема. Скільки не купувала. Віддаю мамі, за 2 тижні у неї цвітоноси, а неї західна
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:40
Ответ дляКоник-стрибунець
прожить вместе всю жизнь это одно а вот искать в 50 лет кого то это совсем другое тут и сравнивать нечего - вы что начинать с нуля как говорят в 50 лет поздновато когда все уже позади а не впереди если простое общение и то под вопросом , одна из моих подруг мне рассказала как познакомилась с мужчиной он ей чем то понравился чистый , одетый хорошо грамотный не пьяница . и свое жилье вдовец , она тоже вдова детей не было живет сама пригласила его новый год встретить 31 декабря вот этот нов год 26 , ей уже 60 ему не знаю наверно больше . приготовила все сама купила за свои деньги - жених пришел с шампанским и шоколадкой она выпила рюмку водки стала его угощать своими кулинарными изобретениями а потом он начал зевать и в 10 ч вечера собрался и домой до сих пор мне говорит не понимаю чем я его напугала что он убежал столько потратила денег на новогодний стол вот дура и зачем , больше она его не видела
Ну цей випадок негативний то так. Не її людина. Мужчина може такий типаж що йому вже нічого не треба.

Пушка заряджена• сегодня в 10:41
Ответ дляВбигудях
Про нормальних і 6 ранку - це ви загоняєтесь, у всіх свій режим. В моєму оточенні майже всі з 6 до 7 ранку починають свій день і відповідно спати лягають до 22.

Щодо волонтерства - класна ідея, ще як варіант - сітки поїсти, шити тощо. От і нове коло спілкування зʼявиться.
сітки .точно! мама 2 роки в 2022 і 2023 сіла сітки. а ле кришечки досі збирає. і баночки від гурмешок (має кота). потім перед зимою мішками віддає для свічок.
Амелі на мілені• сегодня в 10:41
Ответ дляША! я прийшла!
Та ми на нейтральній і зустрічаємся. Але рідко. Цих пару годин чуть не раз в півроку нічого не дають.
Так а чем вы себя занимаете - хобби , спорт , танцы, секс есть ?
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:42
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну і 60 а йому 69 плюс то може й так. Але не 50- 60. Різні трохи категорії вікові.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:43
Ответ дляВумна вутка
Проверьте гормоны, если в порядке, то займитесь чем-то и не сидите в телефоне, а идите к людям. Можете поискать мужика, но это если у вас есть силы и вы не принимаете неудачи близко к сердцу. Катаетесь на велосипеде или купите собаку. Кстати собака отлично отвлекает от такого грустного состояния, если большая собака, так вы вообще будете постоянно заняты.
Дякую Вам.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:43
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Да,и там знакомилась со многими дружу годами
Супер. Ви молодець. І я так хочу.
Тоска в носках• сегодня в 10:43
Ответ дляШвидка Настя
Поддержали в депрессии женщину. Откуда такие берутся глупые
Ага, давайте ті люди, які вкалують, турбуються про сім´ю, заробляють, будуть ще на собі тягнути ледащиць яким сумно
Тролю як можу• сегодня в 10:44
Ответ дляМальдивирую
І як він вам?
Не знаю. Мені і до нього добре було. Краще загартовування і перебування на природі для мене.
Глубоководная селедка• сегодня в 10:44
Ответ дляТоска в носках
Як я зазадрю таким ледащицям, які цілий день втикають в одну точку, ні їсти не приготують, бо у них депресія, ні поприбирати- бо та само фігня, не в ліс за грибами- вони вічно хворі, ні на дачу, все себе бережуть, сумують, лежать і шкодують себе, а хтось має їх розважати, лікарі вислуховувати їх важку долю, назначати ліки, щоб їм було веселіше ледацюрювати. Тут немає коли вгору глянути, робота, дача, ремонт, консервація, зустрічі з друзями, то на озеро, то з палатками, а люди лежать, плюють в потолок і хочуть щоб їх хтось розважав, бо свою дупу вони шкодують дуже сильно.Це треба мати таку жалість до себе, автор, у вас це вроджене чи набуте?
Пусть жизнь обернется так, чтоб узнала.
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:45
Ответ дляПушка заряджена
а ще я пам´ятаю, що на районі в 2021 році пропала собака йорк. Втекла. Мама йшла і побачила,що шукають,кличуть і визвалась допомагати шукати. Це була собака дочки якогось крутелика. Дошкільня не догледіло. Мама знайшла в кущах зовсім в іншій стороні. Він пропонував гроші,мама не взяла. Але він мав акції чи що там (може співвласник) в готелі Редісон в Буковелі. Він тоді оплатив мамі повністю путівку на 12 днів. Розумієте, щось робіть)))) а не сидіть вдома і кисніть.
це те саме ,що я йшла увечері і побачила кішку під авто біля дороги.кішка породиста і я точно бачила на ФБ оголошення в нашому районі. ЇЇ шукали вже 3 міс. винагорода 10 тис грн. Я не взяла грошей, але людина допомогла мені влаштуватися на роботу із зп в 3 р більшою ніж я мала. і зараз дочка вступає у вуз і в мене не болить голова,чим я зможу платити.
Це дійсно чудесні співпадіння.
Тоска в носках• сегодня в 10:45
Ответ дляМальдивирую
Раніше бабці гляділи онуків, пекли пиріжки, наливочки робили, городи саджали, а тепер втикають в одну точку і сильно переймаються, що їм нудно

Каляка маляка• сегодня в 10:45
Ответ дляША! я прийшла!
Нема степені
Психиатр выпишет фарму. Через год+ станет легче - если вытаскивать себя самостоятельно. Никто не прийдет и не спасет.
Швидка Настя• сегодня в 10:45
Ответ дляКоник-стрибунець
Сколько вы еще будете здесь свои установки людям навязывать? Можете хоть в дом престарелых в 50 идти, это ваш выбор, а другие еще вовсю живут и нет того заунывного пессимизма как у вас
Тоска в носках• сегодня в 10:45
Ответ дляГлубоководная селедка
Пусть жизнь обернется так, чтоб узнала.
Нехай цей прівелей таких чорноротих буде вашим.
Тролю як можу• сегодня в 10:47
Ответ дляПеченюшка
Я переїхала, великі роздалаіл, забрала підлітка улюбленого, що от от мав цвісти, в мене два роки не цвіла, і накінець то зацвіла!
Глубоководная селедка• сегодня в 10:46
Ответ дляТоска в носках
Жди, узнаешь. Попомни слова. И главное будешь знать за что.
Печенюшка• сегодня в 10:46
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так это для каждого свое.Я например,если начинаю хандрить начинаю или ремонт в доме ,или переустройства участка (сейчас не работаю).Чуть моложе была обязательна ездила в интересные туры .Но Вам бы все же рекомендовала к психологу ,это не тот форум где можно ’излечить’ душу
Тури вихідного дня це супер. Аби фінанси. І нові місця і люди і насичені вихідні
Швидка Настя• сегодня в 10:48
Ответ дляТоска в носках
Да кто вас просит кого-то тянуть? Странная женщина
Тролю як можу• сегодня в 10:49
Ответ дляПеченюшка
Я можу бюджетний собі організувати. Електрчкою в райцентр, де ще не була. В б.чому райцентрі є парк, музей і каву попити можна, на базар сходити поцікавитися цінами. Я так робила і не раз
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:49
Ответ дляТролю як можу
Хочете? Сьогодні вівторок, мають бути. О 19:50 спочатку розминка і 10 хвилин практики в 20:10 Ви будете вільні, треба просто додати Вас в ТГ.
А як? Назва групи?
Тролю як можу• сегодня в 10:50
Ответ дляША! я прийшла!
А як? Назва групи?
5 минут танцуем вместе
автор ША! я прийшла! • сегодня в 10:51
Ответ дляПушка заряджена
Давно хотіла так спробувати