Чарочка діда• Изменено 09 сентября 2024

Хто користується Райффайзен?

Чи так виглядає підтвердження платежу, без номеру транзакції? Покупець каже, що давно сплатив, у мене грошей немає.
Для драки• 09 сентября 2024
Все залежить, з картки якого банку перераховано кошти. Взагалі - зарахування 10 хвилин максимум

Для драки• 09 сентября 2024
Ви оновлювали сторінку? Можете звернутись за допомогою онлайн до оператора, вони швидко відповідають
Chaterbox• 09 сентября 2024
Какая разница, что говорит покупатель??? У вас на карте денег нет, все. Пусть разбирается со своим банком, если не мошенник
осень харашо• 09 сентября 2024
Якщо на карту, то схоже. Але від мене усі отримують гроші дуже швидко. Тож я б не спішила нічого відправляти без грошей.
Белоснежко• 09 сентября 2024
Нет, первый раз такое вижу. В райфайзен по другому подтверждение
осень харашо• 09 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
По какому, если на карту? На фоп иначе. Плюс немного отличаются в зависимости от того, в каком из 2х приложений смотреть. Еще есть красивая платежка со всеми реквизитами, печатью и подписью, но я ее всем поголовно не бросаю, например. Тут отсутствие денег настораживает а не вид подтверждения
fishcka• 09 сентября 2024
мені незрозуміло що то за RAIFFEISEN ONLINE4
коли я на карту перераховую то написано з самог оверху і самого низу RAIFFEISEN BANK

Психологічка• 09 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
У меня так же. У автора что-то другое.
fishcka• 09 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
в MyRaif виглядає взагалі по другому, це більше схоже на застосунок Raiffeisen але все одно не таке
Аленький носочек• 09 сентября 2024
у мене є номер транзакції, коли через онлайн-банкінг в браузері: ось так, лише внизу ще два рядки хто-кому номери карт.
тому я би не повірила, хай зі своїм банком розбирається, у вас грошей немає від нього