Баба_Воля• 09 сентября 2024
Видели уже эту новость? НБУ ввів обмеження на розрахунок валютними картками
Не пойму для чего это они такое делают?
Національний банк України ввів деякі обмеження щодо використання валютних карток за кордоном. Вони почнуть діяти завтра, 10 вересня.
Обмеження стосуються використання валютних карток для оплати низки товарів та послуг, зокрема, годинників, ювелірних виробів, виробів зі срібла, дорогоцінного каміння, монет тощо.
Встановлено щомісячний ліміт у розмірі 100 тисяч гривень в еквіваленті на розрахунки за кордоном картками, відкритими українськими банками до рахунків в іноземній валюті, на операції з кодами торговця 5094 (коштовне каміння, метали та ювелірні вироби), 5944 (годинники, ювелірні вироби та вироби зі срібла) та 5972 (магазини монет та марок).
«Такий ліміт відповідає загальному ліміту, встановленому НБУ для розрахунків за кордоном платіжними картками, випущеними українськими банками до рахунків у національній валюті. Необхідність у цьому заході засвідчив проведений НБУ аналіз із залученням банків та платіжних систем. Він підтвердив наявність спроб уникнути обмеження на купівлю банківських металів за межами України, встановлене НБУ на період дії воєнного стану», – пояснили у Нацбанку.
Крім того, запроваджено обмеження для операцій з агентами та менеджерами з нерухомістю за кордоном. Діятиме щомісячний ліміт у розмірі 500 тисяч гривень в еквіваленті на операції з кодом торговця 6513 (агенти та менеджери з нерухомості).
У НБУ стверджують, що такий ліміт задовольняє потреби 98% клієнтів банків: «Він дозволить запобігти спробам обходити встановлені НБУ обмеження на відповідні операції та уникнути відтоку капіталу з України у значних обсягах».
Нагадаємо, з 1 жовтня діятиме тимчасовий ліміт переказів із картки на картку для фізичних осіб.
Крім того, НБУ рекомендував банкам встановлювати клієнтам ліміт переказів з огляду на рівень їх підтвердженого доходу.
Гарнюнька• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Удачи им.Там налоговая система в разы жёстче украинской.И нужно будет показать,где ты взял деньги.
Нет, и и дебильный ограничений по картам нет
Качка в тапцях• 09 сентября 2024
Ответ дляRemensa
Там же написано - Фейк
Блин,люди подурели со своими Фейсбуками и Телеграммами.Зайдите на официальный сайт НБУ в раздел новости
Трахтибидох• 09 сентября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Навіть не так. Це стосується тих хто через предмети розкоші виводить дуже великі сумми валюти без податків.
Можно на пальцах объяснить? Если у меня на карте есть n сумма, допустим, от продажи дома ( налоги уплачены) или зарплата копилась (налоги уплачены). Покупая себе, к примеру, часы за границей я плачу налог, он в чеке указан. Так в каком звене этой цепочки присутствует «без налогов»?
Качка в тапцях• 09 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Плати налоги и трать.
Красота неземная• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Зайшла. Нема там такої новини
Булку Дай• 09 сентября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Ну часы теперь и не купите)) Роскошь же )))
Качка в тапцях• 09 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Спрошу у мастер карт . Отпишусь
Зачем спрашивать,вы кешбек получаете?Категория товара определяется Merchant Category Code - МСС.
Булку Дай• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Плати налоги и трать.
Налоги люди платят до того, как на карту деньги кладут. Причем здесь налоги? Те, у кого «хабари», у них наличка в чемоданах. И провозят ее без всяких карточек. Так что их это не коснется.
После шести ни-ни• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Це предмети розкоші.Все закономірно.
Я була б за.
і то правда, епоха бідності скінчилась
правильно кажете, як у самої нема. то чого інші мають купувати, правда?
После шести ни-ни• 09 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
Люди!! АУ!! Какая разница на что человек будет тратить свои, кровнозаработанные деньги?! На роскошь или на хлеб. Совсем не понимаете, что будет дальше?
Удалено администрацией...
Качка в тапцях• 09 сентября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Зайшла. Нема там такої новини
Куди Ви зайшли?
Ось сайт НБУ,ось розділ новин.
После шести ни-ни• 09 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
Это коснется каждого. Начали с валютных карточек.
а до таких не доходить. втім, навіть як і дійде, то все одно будуть шукати виправдання, типу ’власті віднєє как правільно’
После шести ни-ни• 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
да, я не покупаю драгоценности на такие суммы
а вы покупаете?
Удалено администрацией...
Гарнюнька• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Плати налоги и трать.
Так это вообще не про налоги, а про распоряжение деньгами
Качка в тапцях• 09 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
На карту можно положить без всяких налогов.Принес и положил
Чемоданы ещё нужно вывезти.
Дорогие товары в Европе за наличку не купите.
А положить просто так в Европе не выйдет.
Чемоданы ещё нужно вывезти.
Миловидна леді• 09 сентября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Та вони просто будуть радіти що нема чого персні аж за 2тис євро куплят як вони на таку суму півроку живуть
Гарнюнька• 09 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
Ну, сказали ’налоги’, и зомби понесли в массы
Ответ дляБаба_Воля
Меня больше встревожило больше то что все больше и больше ограничений на людей делают 🤨
Только прочитала новость. Ограничения будут и все сильнее:
ГОТУЙТЕСЯ?
НБУ хоче значно посилити стеження за грошима українців
Там планують встановити ліміти, що дорівнюватимуть доходу, вказаному в анкеті. Тобто: якщо ви вказували з/п 15 000, то як тільки оборот по карті зайде за цю суму, рахунок буде заблоковано і прийде запит «звідки гроші?».
ГОТУЙТЕСЯ?
Качка в тапцях• 09 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Это про вывод валюты,легализацию,есть такие схемы.И не только такие.
Послушайте последнее интервью главы НБУ.
Булку Дай• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Чемоданы ещё нужно вывезти.
Дада, только банк спросит где деньги взял. Если уже говорим о суммах, а не грошах. А потом просто заблокирует счет, если документов нет.
Гарнюнька• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Чемоданы ещё нужно вывезти.
Тогда вообще странная логика)))
Качка в тапцях• 09 сентября 2024
Ответ дляNova LALI
ГОТУЙТЕСЯ?
Так это в Европе так.Контролируют расходы.То есть купил квартиру за три ляма,а доход 5000грн.Где взял покажи.Подарили?Кто подарил и где он взял?
Тремя руками за.
После шести ни-ни• 09 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Просто люди с деньгами закроют укр карты и перейдут на европейские банки
Многие так и сделали в 22 году
і правильно зроблять. До речі, зелупені вже недавно бідкались, що перекази з-за кордону катастрофічно впали, тепер ще більше своїми недолугими рішеннями підкосят систему. Втім, може якраз цього і добиваються, підсобляючи русні в тилу?
Гарнюнька• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
В чем? И почему, по такой логике, не мониторить поступление денег на карту?)))
Ведь, к примеру, если у меня на карте деньги, с которых заплачены налоги - я все равно не смогу ничего купить.
Так что смысл тут в том, чтобы валюту в стране оставить.
Как и было раньше с гре картами и лимитом в 12 тыс евро на оплату за границей
Гарнюнька• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Тремя руками за.
В Европе не ограничивают покупки с вашей карты на 3000€))
После шести ни-ни• 09 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Дякую за побажання
Вкотре переконалась, що з нашими швондерами, що у владі, що серед населення, правильно зробила у 2022-му, спродавши практично всю нерухомість і вклавши гроші в нерухомість за кордоном та гроші у закордонному банку
Качка в тапцях• 09 сентября 2024
Ответ дляГарнюнька
Всегда проще контролировать расход,а не доход.
Миловидна леді• 09 сентября 2024
Черт побери! Так захотелось себе купить кольцо или браслет, как раз в следующем месяце поеду заграницу