Баба_Воля• 09 сентября 2024

Видели уже эту новость? НБУ ввів обмеження на розрахунок валютними картками

Не пойму для чего это они такое делают?

Національний банк України ввів деякі обмеження щодо використання валютних карток за кордоном. Вони почнуть діяти завтра, 10 вересня.
Обмеження стосуються використання валютних карток для оплати низки товарів та послуг, зокрема, годинників, ювелірних виробів, виробів зі срібла, дорогоцінного каміння, монет тощо.

Встановлено щомісячний ліміт у розмірі 100 тисяч гривень в еквіваленті на розрахунки за кордоном картками, відкритими українськими банками до рахунків в іноземній валюті, на операції з кодами торговця 5094 (коштовне каміння, метали та ювелірні вироби), 5944 (годинники, ювелірні вироби та вироби зі срібла) та 5972 (магазини монет та марок).

«Такий ліміт відповідає загальному ліміту, встановленому НБУ для розрахунків за кордоном платіжними картками, випущеними українськими банками до рахунків у національній валюті. Необхідність у цьому заході засвідчив проведений НБУ аналіз із залученням банків та платіжних систем. Він підтвердив наявність спроб уникнути обмеження на купівлю банківських металів за межами України, встановлене НБУ на період дії воєнного стану», – пояснили у Нацбанку.
Крім того, запроваджено обмеження для операцій з агентами та менеджерами з нерухомістю за кордоном. Діятиме щомісячний ліміт у розмірі 500 тисяч гривень в еквіваленті на операції з кодом торговця 6513 (агенти та менеджери з нерухомості).

У НБУ стверджують, що такий ліміт задовольняє потреби 98% клієнтів банків: «Він дозволить запобігти спробам обходити встановлені НБУ обмеження на відповідні операції та уникнути відтоку капіталу з України у значних обсягах».

Нагадаємо, з 1 жовтня діятиме тимчасовий ліміт переказів із картки на картку для фізичних осіб.

Крім того, НБУ рекомендував банкам встановлювати клієнтам ліміт переказів з огляду на рівень їх підтвердженого доходу.
Яйцеголовая• 09 сентября 2024
уже ж написали, что это фейк

Стрекоза любви• 09 сентября 2024
Фейк
автор Баба_Воля • 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
уже ж написали, что это фейк
А где написали что это фейк ?
Яйцеголовая• 09 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
А где написали что это фейк ?
а где написали что это правда?
Пульт от линолеума• 09 сентября 2024
Найменше в житті турбує купівля дорогоцінного каміння і монет за кордоном.
автор Баба_Воля • 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
а где написали что это правда?
Гугл украинские источники 🤨
Яйцеголовая• 09 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Гугл украинские источники 🤨
https://www.facebook.com/NationalBankOfUkraine/?lo...
официальная страница НБУ

автор Баба_Воля • 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
официальная страница НБУ
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-...
Пульт от линолеума• 09 сентября 2024
У автора схоже гроші не тільки на ексклюзивні коштовності є, а й клоунів ліпити на коментарі😂
Яйцеголовая• 09 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
и чем вас эта новость так встревожила?
не сможете рассчитываться валютной картой при покупке драгоценных камней? так гривневой рассчитайтесь
Метровий сантиметр• 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
и чем вас эта новость так встревожила?
Вы ж только что топили за то, что это фейк
Яйцеголовая• 09 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
я не ’топила’
фейк про ограничения по доходам
автор Баба_Воля • 09 сентября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
В смысле клоуны ? 🤦🏻‍♀️
Качка в тапцях• 09 сентября 2024
Це предмети розкоші.Все закономірно.
Я була б за.
Метровий сантиметр• 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
я не ’топила’
фейк про ограничения по доходам
Где у автора про ограничения по доходам?
Яйцеголовая• 09 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
автор Баба_Воля • 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
и чем вас эта новость так встревожила?
Меня больше встревожило больше то что все больше и больше ограничений на людей делают 🤨
Метровий сантиметр• 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Где доказательство, что это фейк?)) так же будете топить за это пока вам ссылку под нос не подсунут?
Яйцеголовая• 09 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
эта потрясающая новость в самом деле касается миллионов украинцев?

Качка в тапцях• 09 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
А меня наоборот радует.Хотите жить как в Европе-платите налоги.А то безработные на Теслах катаются.
Я шалунья• 09 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Вы ежемесячно покупаете за рубежом золото и бриллианты больше чем на 100 тысяч гривен ?
Яйцеголовая• 09 сентября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Національний банк України наразі не планує встановлювати будь-які додаткові обмеження за рахунками банківських клієнтів.
➡️ Банки, платіжні та фінансові установи продовжують діяти та здійснювати належну перевірку своїх клієнтів виключно в межах законодавства з питань фінансового моніторингу та вимог НБУ.
Сьогодні медіа та телеграм-канали поширюють недостовірну інформацію про те, що НБУ нібито ’хоче встановити ліміти, що дорівнюватимуть доходу клієнтів банків і якщо обороти будуть вищими від зазначеної суми доходу, то рахунки блокуватимуть’.
☝️❌️ Ця інформація не відповідає дійсності!
Булку Дай• 09 сентября 2024
Люди!! АУ!! Какая разница на что человек будет тратить свои, кровнозаработанные деньги?! На роскошь или на хлеб. Совсем не понимаете, что будет дальше?
Трахтибидох• 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Ну да. Моя хата с краю. Пока меня лично не касается, какое мне дело до каких-то там ограничений для других. Отличная гражданская позиция
автор Баба_Воля • 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Вы очень странный человек , вам одно вы про другое 🤦🏻‍♀️Научитесь читать между строк .
Яйцеголовая• 09 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
а что будет дальше?
про кровнозаработанные аж до слез проняло
Булку Дай• 09 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Это коснется каждого. Начали с валютных карточек.
КонФФетОшка• 09 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
Ага,кровно зароблені хабарями
Голова колгоспу• 09 сентября 2024
Малая Налегке• 09 сентября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Тихо, так не можно казати, бо мене за такі слова забанили на 3 дні