ПАЦАНКА О• 10 сентября 2024
Чи можна посмажити картоплю на смальці, передали з села баночку смалцю.
Боюся,щоб запаху не було неприємного.дякую.
Ленне-Рейма• 10 сентября 2024
Не знаю чем пахнет ваш смалец.
Я больше всего люблю картошку на смальце или на смеси олия+смалец
графиняВишенка• 10 сентября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Раніше так завжди і смажили. Зараз смальцю немає.
В сільпо продається
Менее Более• 10 сентября 2024
Если сам по себе смалец пахнет приятно, то и картошка тоже будет супер. Если он уже подванивает старым салом или чем то другим, то лучше вообще ничего на нем не готовить, а тихонько выбросить и забыть.
Оно само купилось• 10 сентября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Тваринні жири набагато корисніші для смаження
Так. Це супер.
Я навіть гриби смажила на смальці, смачні і на диво навіть не прилипали до сковорідки, як і яйця на смальці пожарені.
Але коли на олії жарити то трешак справжній, яйця від сковорідки не відідрати.
Ловлю капці• 10 сентября 2024
Все залежить від вашого смальцю. Є з приємним запахом, а є такий, що хоч сокиру вішай.