Рожки-да-ножки• 10 сентября 2024

Пропозиція і Шлюб онлайн в Дії

бачили?
Тепер фіктивних шлюбів з жінками з інвалідністю і 3х дітними стане ще більше.
Можна наприклад на бабулі-сусідці одружитись, просто взявши її телефон "подзвонити" ))
Я супер-пупер• 10 сентября 2024
нажала на Видправити пропозицию - и написано, что пропозиция отправлена... интересно, кому
БеллаДонна• 10 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Через Дію можете подати хоч на завтра заяву. Ми ще чоловіком одружились 07 вересня. Подавали через Дію, там вказуєте всі паспортні дані, якщо розірвання шлюбу то і свідоцтво. Чому терміново вказали воєнний час, хоча чоловік не військовий. Питань не було, але їздили в РАЦс особисто.
На завтра не вийде, мінімальний термін через 5 днів.
Маргарита и Мастер• 11 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Коли подаешь заяву, можеш обирати дату та час. Дату пропонує завтрашню і так далі. Відправляється до РАЦС, якщо є помилки, то заява повертається на виправлення. Термін розгляду заяви 1 робочий день.