Дама с заначкой• 10 сентября 2024

Будівництво будинка

Дивлюсь продаються під Києвом будинки, 70 м2, по1млн600 грн
З дешевих матеріалів
Це якщо будувати самому з дешевих матеріалів, то ще дешевше буде?
Ділянка де будувати є
Жінка з перцем• 10 сентября 2024
не факт, строительные компании покупают дешевле материалы, по оптовым ценам, имеют строителей на зарплате и тд.

Жінка з перцем• 10 сентября 2024
ну и землю оптом дешевле покупают. и еще долго и дорого стоит документация, подвод коммуникаций и тд - а они это все легко и просто и дешево решают
Стриптизерка• 10 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
А проект ше купити чи розробити
Стриптизерка• 10 сентября 2024
Автор, множте на 3
Жінка з перцем• 10 сентября 2024
Ответ дляСтриптизерка
А проект ше купити чи розробити
та да, и со всеми инстанциями порешать, те же газовщики, горводоканал, если нужен, электричество, ввод дома в эксплуатацию и тд - а строительные компании это уже все делают быстро через своих людей по налаженной схеме
Оч@ров@Шк@• 10 сентября 2024
Будівництво - це вибух мозку. Тим більше, якщо не розбираєшся.
Кусачая Я• 10 сентября 2024
Вийде дуже дорого і гроші на вітер. Було великою помилкою будувати будинок
Хропочка з гривкою• 10 сентября 2024
Говорю из опыта - строить намного дороже и куча нервов
Но зато ты знаешь что из чего построено
Планировка, ремонт в твоем вкусе
Байрактара• 10 сентября 2024
Хто саме буде будувати? Яка сума є? Ділянка вже з комунікаціями?
Де це є ’дешеві’ матеріали

Хропочка з гривкою• 10 сентября 2024
Ответ дляКусачая Я
Почему деньги на ветер?
Пукимончиг• 10 сентября 2024
Тут же писали. 50-80 к коробка выходит в среднем.
Ищу-брожу• 10 сентября 2024
Напевно, психологічно буде важко ліпити для себе аби з чого. Почнеш вмовляти себе, що будуєш раз і назавжди, тому суми будуть інші.
Кусачая Я• 10 сентября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Почему деньги на ветер?
Бо я не хочу більше жити в Україні, продати за хорошу ціну не просто, та і шкода праці , яку вклали
Хропочка з гривкою• 10 сентября 2024
Ответ дляКусачая Я
Ааа, ну это же не строительство в прямом смысле - деньги на ветер, а просто не хотите жить в стране, на языке которой говорите
Жінка з перцем• 10 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
а коробка - это самое дешевое)
Пукимончиг• 10 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
а коробка - это самое дешевое)
Ну как. Половина суммы наверное. Столько же на все остальное
Кусачая Я• 10 сентября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Не хочу жити в країні, де війна. Будівництво зайняло декілька років, можна було цим грошам знайти корисніше застосування
Хропочка з гривкою• 10 сентября 2024
Ответ дляКусачая Я
Война закончится, будете жить и радоваться жизни
Или Вы выехали и не планируете возвращаться?
Кусачая Я• 10 сентября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Переїжджати з країни в країну не варіант, вже адаптувалися в іншій

Хропочка з гривкою• 10 сентября 2024
Ответ дляКусачая Я
Ну, дом же уже есть. Продадите позже.
Возможно, дешевле, чем вложили
Всё хорошо будет
Кусачая Я• 10 сентября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну, дом же уже есть. Продадите позже.
Возможно, дешевле, чем вложили
Всё хорошо будет
Так і виходить, що дешевше, тому і кажу, що це були гроші на вітер і змарнований час
Цвіпканя• 10 сентября 2024
Місяць тому консультувалась із власником будівельної компанії. Коробка 70-80 м кв. з комунікаціями, вікнами, дахом - 50000 дол. Це з хороших матеріалів буде. Під ключ.