Звоночек• 10 сентября в 15:43
Чи є закон (тощо), де вказано що зараз проектні уроки в школі по можливості
Підкажіть будь ласка - може хтось скорегує на закон, де регламентован формат поточного навчання дітей наразі в школі.
Зокрема цікавлять уроки, які називаються проектами - типу де діти підключаються на консультації, потмі здають тему/проект?
Цікавить з позиції що ці уроки ніби не обов*язкові до регулярного відвідування дітьми і водночас школа ніби також проводить їх лише коли є можливості (наявне світло тощо)
Звоночек
• 10 сентября в 15:49
Ответ дляИруся-пуся
Задрали проектами?
а якщо навпаки?))))))))))))
Святатабожа• 10 сентября в 15:52
Такого нема. У мене діти вчаться в двох різних школах в старших класах. В одній школі таке практикують, в іншій - ні. Це чисто рішення школи.
Ви маєте розуміти, що якщо дали предмет на проєктне навчання, то це нуль навчання.
Святатабожа• 10 сентября в 15:52
Ответ дляИруся-пуся
Задрали проектами?
Навпаки. Замість щотижня зайвий урок в школі, написав 1-2 проєкти в семестр - і вільний.
Звоночек
• 10 сентября в 15:53
Ответ дляСвятатабожа
дякую
я навмисно не казала з якого боку я про то мову веду. з позиції злої матері, чию дитину нагрузили тим... чи з позиції злої матері, у чиєї дитини через відсутність світла не було урока праці?
... чи з позиції третьої особи
)))
... чи з позиції третьої особи
)))
Святатабожа• 10 сентября в 15:54
Ответ дляЗвоночек
дякую
... чи з позиції третьої особи
)))
... чи з позиції третьої особи
)))
Мене більше цікавить з позиції вчителя :) мабуть, вважається жирним місцем.
Невгамовна шахиня• 10 сентября в 16:02
Закон про проекти в школі, це щось. Автор, вам би самій у школу, аби мати хоч якесь розуміння про закони
Моська-слон• 10 сентября в 16:02
такого закону немає. є поняття автономії навчального закладу, в т.ч. організаційної автономії. п. 4 статті 10, здається, ЗУ про повну сагальну середню освіту передбачає, що питання організації навчального процесу, структуру, навантаження тощо визначати педагогічній раді закладу. тобто, закон дозволяє школам самим визначати навчальний плані і всі нюанси, що з ним пов´язані. якось так
Звоночек
• 10 сентября в 16:08
Ответ дляСвятатабожа
я можу всі три ролі озвучити)) то внесе динаміку в тему))
Звоночек
• 10 сентября в 16:08
Ответ дляНевгамовна шахиня
та не кажіть
я тупа як пробка)
Звоночек
• 10 сентября в 16:09
Ответ дляМоська-слон
дуже дякую за предметну відповідь!
Коли мовчу- приємна жінка• 10 сентября в 16:11
Я даже вдячна школі сина за купу проектів. Це допомогло в роботі не лише йому, а й мені (бо робили разом).
Тепер на роботі я роблю це швидко і якісно. Син також.
Жаль що в моє навчання такого не було
Сама собі лікар• 10 сентября в 16:11
Так вам треба проєкти? Їх море , якщо є бажання. Я в школі працюю, то за програмою небагато, а ось за бажанням хоч щодня всі реально законні
Моська-слон• 10 сентября в 16:11
Ответ дляЗвоночек
дуже дякую за предметну відповідь!
будь ласка. там ще й далі можна піти (бо є ще наукова автономія), це інший закон, і там саме про програми, методики, підручники, плани і т.д.))). думаю, в цілому зрзуміло)
Звоночек
• 10 сентября в 16:14
Ответ дляСама собі лікар
мова про інше
чи регулюються на законодавчому рівні проектні уроки - наприклад коли нема світла в школі/у дитини чи дитина не може в цей час відвідувати урок тощо
ЭтаваНиМожетБыть• 10 сентября в 16:48
Ответ дляСвятатабожа
О, то мрія мого старшого)))) по всіх уроках)))
Святатабожа• 10 сентября в 21:19
Ответ дляЗвоночек
мова про інше
О, відвідування школи як раз регулюється. ’’Не може відвідувати’ - це взагалі не причина. Якщо ви хотіли регулярно пропускати один той самий предмет, написати проєкт і мати за нього оцінку в семестрі - так не вийде
Сама собі лікар• 10 сентября в 21:20
Ответ дляЗвоночек
мова про інше
Навіть в одній школі на паралелі з одного предмету може бути кілька програм. Ми даємо перелік проєктів на семестр. Дитина знає, що їй треба зробити в чверть певну кількість. Але є теми уроків. Окремо предмет проекти не в усіх школах. Все вирішується на місцях
Муууумие• 28 сентября в 14:20
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Жаль що в моє навчання такого не було
а як це?
Коли мовчу- приємна жінка• 28 сентября в 15:44
Ответ дляМуууумие
а як це?
Як що?
Проекти робити? Якщо ви на роботі робили - приблизно розумієте.
Чи як допомогло?
Це тренування - знайти інформацію ще й так, щоб не залишати, а своїми словами, оформити, зробити презентацію не стандартну, підготувати доповідь по темі, не боятись виступити перед публікою (це для сина).
Чи як допомогло?
Муууумие• 28 сентября в 17:10
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Як що?
Чи як допомогло?
як ви перенесли це в роботу?
і як до цього робили?
Коли мовчу- приємна жінка• 28 сентября в 17:28
Ответ дляМуууумие
як ви перенесли це в роботу?
і як до цього робили?
Робот різні. Змінила