Ніка Найз• 10 сентября 2024
Усі ТЕЦ, які живили Харків — знищені, тому на зиму до міста завозитимуть мобільн
Ми зосередилися на Харкові та Харківській області, тому що розуміємо, що росіяни фактично знищили там ТЕЦ усі, які були навколо Харкова та утримували Харків. Ми завозимо туди мобільні котельні невеликі, на 1 МВт, які встановлює місцева влада, — повідомив Шмигаль.
Подібні технології будуть застосовуватись і в інших містах.
Natalia505• 10 сентября 2024
Ответ дляingaruta
и Слава Богу,зима,кстати,будет теплая
Де саме? Без морозів взагалі, ще зим не пам´ятаю.
Natalia505• 10 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Да прям,у вас дом и у меня,нам переживать нечего.У знакомых квартиры,то к родителям,если что в дом на зиму или по дачах.Но,правда,не знаю никого,кто на электро полностью.
Купа багатоповерхівок, особливо в мільйонниках.
Sverchok2012• 10 сентября 2024
Насправді, сподіваюсь, що невеликі котельні це не так вже й погано. Вони будуть економічніші, тому що це нові технології. Та й знищити їх буде важче, ніж одну велику.
Ответ дляingaruta
у меня все электро....Харьков, родителей в ’доме’ нет. Можно я к вам, чтобы тоже не о чем переживать было?
Ответ дляSverchok2012
А будут ли они, вот в чем вопрос. Потому что теоретики у нас хорошие, а вот с практикой беда
Natalia505• 10 сентября 2024
Ответ дляOa-206a
Якщо гроші не вкрадуть. Вчора дивилась як гумову плитку вкладають на вулиці, потім фоткають, їдуть на інший об´єкт класти.А після, мені тут розповідають про багатих і успішних.
Natal_ka91• 10 сентября 2024
Ответ дляdulenok
У мані все просто, все на позитиві. Сподіваюся, такі як вона відчують з часом всі прєлєсті отаких ’слава Богу’
Natalia505• 10 сентября 2024
Ответ дляdulenok
о том, что будет в квартирах +25 мы не особо надеемся, хоть бы градусов 20+ дотянули
В мене в квартирі пожиттєво було +18,+19. 25 це Ташкент.)
Sverchok2012• 10 сентября 2024
Ответ дляOa-206a
Вони вже є. Я настроєна оптимістично, а буде,як буде. Березень 2022 прожили без тепла при морозі, який сягав -20 декілька діб поспіль(((((((
Апель-синка• 10 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
В Киеве зима 2021-2022 была вполне тёплой, мы вообще батареи не включали, у нас солнечная сторона. Может и в этом не понадобится.
Natalia505• 10 сентября 2024
Ответ дляАпель-синка
Якщо ви десь всередині будинку, будинок утеплений, сучасний може й простіше. В мене був калатун. Сталінка, верхній поверх, холодно.