неДодекаэдр• 10 сентября 2024

Чи може чоловік с відстрочкою по дитині з інвалідністю перетнути кордон?

Чи може чоловік який має відстрочку по дитині з інвалідністю перетнути кордон без цієї дитини?
Зі своєю скажемо так, новою сім´єю?
( Дитина з інвалідністю від попереднього шлюбу)
ничевока• 10 сентября 2024
Надеюсь нет
Пластилин_Колец• 10 сентября 2024
Яке позорисько
Соня-сонятко• 10 сентября 2024
Так
автор неДодекаэдр • 10 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Яке позорисько
Так відповідь знаєте чи ні? Погоджуюсь, що позорисько!
Пластилин_Колец• 10 сентября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
За логікою, то ні. Мало того, що без дитини, та ще й новою сім´єю.
Я би подзвонила в прикордонну і запитала..
Дякую_аж_підскакую• 10 сентября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Так, може.
Кринжова баба• 10 сентября 2024
Или в сопровождении ребенка или если ребенок находится за границей и стоит на консульском учете. Ниже цитата из Правил:

батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років, за наявності свідоцтва про народження дитини або документів, що підтверджують відповідні повноваження особи, що супроводжує дитину з інвалідністю (у разі здійснення супроводу опікуном, піклувальником, одним або обома прийомними батьками, батьками-вихователями), посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, в якому зазначено статус “дитина з інвалідністю”, або довідки про отримання державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, виданої структурним підрозділом з питань соціального захисту населення районної, районної у м. Києві держадміністрації, виконавчим органом міської ради, до території територіальної громади якої входить територія міста обласного значення, районної у місті (у разі її утворення) ради (незалежно від того, кого призначено отримувачем допомоги), або індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю, виданої лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або медичного висновку про дитину з інвалідністю до 18 років (їх нотаріально засвідчених копій);

Виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначених в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, може здійснюватися самостійно без осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2-2 цих Правил, на підставі довідки про перебування таких осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2-2 цих Правил, на консульському обліку, документів (їх нотаріально засвідчених копій), що дають право на виїзд, які передбачені відповідно в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, та документів, зазначених у пункті 2 цих Правил.
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2024
Фу як огидно
Свій варік• 10 сентября 2024
Ответ дляничевока
Надеюсь нет
Надеюсь да! Северная Корея уже надоела.
автор неДодекаэдр • 10 сентября 2024
Ответ дляСвій варік
Надеюсь да! Северная Корея уже надоела.
Типа пусть ребенок остается, а он с новой семьёй сваливает за границу?
Свій варік• 10 сентября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
А типа он в Украине с ребенком живет, а не с новой семьей.
Заюшка_хозяюшка• 10 сентября 2024
ЗГІДЕО ЗАКОНУ не може ,лише у супроводі дитини з інвалідністю.А зараз і це не спрацювало у знайомих), не випустили придовбались що не опікун.
Леди_на_драндулете• 10 сентября 2024
Знаю іншу історію. Чоловік з двома дітьми намагався виїхати і мав при собі копію свідоцтва про народження старшої дитини від першого шлюбу. Не пропустили.
P.S. З початку війни від не подзвонив і не поцікавився чи живий його 16 річний син, хоча знав, що робилося в Бучі. Він знав, що там живе його син. Він і до війни це цікавився його життям та не платив не копійки.
Мейк-ап форева• 10 сентября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Їдьте усі втрьох. Він допоможе вам виїхати, а ви йому. Та й будете жити там на соціалку і чоловіка свого пробачите і відпустите в нову сім´ю.
Басина• 10 сентября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Так
Якщо їде з цією дитиною. Саме по собі відтермінування не дає права на виїзд за кордон.
автор неДодекаэдр • 10 сентября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Щас же)
manu1• 13 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
А какая разница? Он может отдельно контроль проходить, а они отдельно
Кто будет проверять с кем он там едет
manu1• 13 сентября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Так он ребенка и так давно оставил, что тут непонятного, если у него новая семья
manu1• 13 сентября 2024
Ответ дляСвій варік
Надеюсь да! Северная Корея уже надоела.
Смотрела недавно программу, где говорили, что это уже «война для бедных», только те на фронте, кто не смог откупится и сделать бронь/отсрочку или по взятке не свалил со страны.
Пластилин_Колец• 13 сентября 2024
Ответ дляmanu1
Кто будет проверять с кем он там едет
Що таке супровід, ви знаєте?