Сколько_мне_лет?• 10 сентября 2024

Хто закордоном і на екстернаті. Терміново!

Школа в Україні вимагає, щоб ми вказали точне місцеперебування закордоном. Точна адреса країна. Перший раз таке чую.
Чи у вас вимагають вчителі таке?
Христя в тiстi• 10 сентября 2024
Ні, ми взагалі писали місце прописки в Україні.

Показушница• 10 сентября 2024
Я бы не давала, только страну
Борисфенка• 10 сентября 2024
Торік і у нас вимагали, спочатку точну адресу, а потім довідку зі школи. Школа в Німеччині сказала, що ніяких довідок не дають.
Через пару місяців подзвонив вже дільничний, дуже просив довідку, дала йому посилання на сайт школи, мабуть, вистачило, більше не звонять.
Німеччина.
Регионщица• 10 сентября 2024
У нас просили повну адресу.
А в чому проблема її надати?
Играю_на_кларнете• 10 сентября 2024
Не нужно давать свой точный адрес, их это не касается
Борисфенка• 10 сентября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Можна сказати країну і місто.
Міс Всесвіт• 10 сентября 2024
У нас еще просили справку со школы, в которой дочь учится.
Она закончила 9 классов и решила не продолжать учебу в украинской школе. Так требовали от нас справку с названием школы, точным адресом, что она там учится. Сказала что не делают здесь таких, это не Украина.

автор Сколько_мне_лет? • 10 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Можна сказати країну і місто.
Вимагають все вплоть до номера дома
Борисфенка• 10 сентября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вимагають все вплоть до номера дома
А ви боїтеся, що до вас директор школи в гості приїде?
Якщо такий переляк, скажіть іншу вулицю і будинок, перевіряти ніхто не буде.
Томатико• 10 сентября 2024
Це не школа вимагає. Це від школи вимагають дати точні дані перебування дитини. Бо дитина ваша числиться за українською школою.
Пишіть заяву, що будете отримувати ПМЖ в іншій країні. Тоді можно буде повністю забрати документи дитини з української школи.
І тоді можете нікому ні на які питання не відповідати.

Але поки ви тримаєте документи в український школі, то вам прийдеться дотримуватися хоча б формальних правил.
Томатико• 10 сентября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Касается.
Томатико• 10 сентября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вимагають все вплоть до номера дома
Ну і? Вам важко написати?
Чи боїтеся, що до вас гості приїдуть?
Мелочунь• 10 сентября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вимагають все вплоть до номера дома
Укажите левый.
Показушница• 10 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Касается.
Нет. А распространять свои личные данные не все хотят. И правильно делают
Злива інформації• 10 сентября 2024
Нічого не надавала, лише країну
Регионщица• 10 сентября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вимагають все вплоть до номера дома
А в чому секретність?
Вчителька каже, що в електронному журналі їй треба вказати на порталі Єдина Школа. А мені не хочеться давати ці дані. Не просто країна ,а всі дані вплоть до них номера дома
Мурзилка• 10 сентября 2024
Мы в частном лицее и тоже нужно было или адрес украинский или страну заграницей. Адрес заграницей я не помню уже. Нужен или нет.
СhanelKa• 10 сентября 2024
Я брала довідку з місцевої школи
Два роки. Звичайно там написана країна і адреса нової школи

СhanelKa• 10 сентября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вкажіть адресу школи
Дуже дуже вумна• 10 сентября 2024
Я сказала учителю, что категорически против того, чтобы указывать место пребывания. Пусть пишут место украинской прописки. Вплоть до того, что уйдём из школы.
Регионщица• 10 сентября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Ото б всі плакали, якби ви з школи пішли
Дуже дуже вумна• 10 сентября 2024
Ответ дляРегионщица
Не отпускают. Не можем забрать аттестат за 9 класс.
Не люблю натовп• 10 сентября 2024
Ответ дляРегионщица
У нас просили повну адресу.
А в чому проблема її надати?
ви всім все даєте, ’бо попросили’?
Не люблю натовп• 10 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Ну і? Вам важко написати?
Чи боїтеся, що до вас гості приїдуть?
то ви в ковідошизу тут писали ’ну вам що, важко піти і зробити той укольчикккк?’
Не люблю натовп• 10 сентября 2024
Ответ дляРегионщица
та судячи з того, що аж ціле міністерство для повернення українців роблять, то видать пачуть вже))) От лиш не розумію, чого минулого року плакали, щоб не забирати документи зі школи? Ах да, то ж тоді класи порозформовують і укрупнять, вчителі без годин лишаться...
Не люблю натовп• 10 сентября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Ой, треба буде піти забрати, добре що нагадали. Син ще минулого року закінчив 9-й
Регионщица• 10 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
ви всім все даєте, ’бо попросили’?
Це не всі. Не державна структура, у якій моя дитина отримує освіту.
Чи й не таємниця.
Не люблю натовп• 10 сентября 2024
Ответ дляРегионщица
Чи й не таємниця.
ще можете труси розвісити на паркані, чи й не таємниця)))
раз питаю, для чого школі ця інформація? Прийдуть перевіряти умови проживання дитини? Ні. Складати характеристику сім’ї з опитуванням сусідів? теж ні. Тоді для чого? створювати видимість діяльності і аби було?
Регионщица• 10 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Та школі вони не всрались. Але це звіт відділу освіти, швидше за все. І вони з того класного керівника всі кишки витягнуть за вашу адресу.
Ніхто головне так і не може сказати, в чому така секретність. Ви в країні нелегально? Чи що? Ну напишіть не вірну адресу, як так страшно.