Здравствуйте,у кого дети с СДВГ пошли в первый класс? как вы правляетесь,у меня уже учитель жалуется что он мешает всему классу и учителю проводить урок,я не знаю что делать...каждый день объясняю ему что учителя нужно слушатся нужно сидеть на уроке тихо,а не шуметь и бегать по классу,говорит "хорошо мама я всё понял"и потом продолжает делать пакости,на днях будем идти в ИРЦ просить асистента,ребенок всё понимает,занимались всё лето,знает алфавит может писать буквы прописью,немного умеет читать,просто не может усидеть на месте во время урока всё время спорит с учителем кричит бегает по классу чтото требует и манипулирует....как не сойти с ума?,у меня еще дочь 7 месяцев))
Хата на мати• 10 сентября в 18:00
Учителю говорили что есть диагноз? В ирц надо было пойти ещё до школы, но ничего, уже как есть. Объясните школе, пусть работают с ребенком, требующим дополнительных усилий - они тоже должна это делать
Поищите ещё коррекционного психолога или каки то подобные занятия, узнайте что там школьный психолог, может она/он этим тоже может заняться?
Дверной_Проем• 10 сентября в 18:02
Мій уже в 6 пішов. Оформлюйте інклюзію. Працюйте з дитиною з психологом. У нас в першій школі дитину фактично витравили ще в 3 класі, я не стала боротися, не бачила сенсу. Перейшли в іншу. Все небагато краще. Дзвінків зі школи все одно побоююсь)
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября в 18:05
ну просите тьютора. только каждая школа объявляет что вакансия то открыта, а специалиста нет, никто не хочет идти за смешные деньги.
волосатое стекло• 10 сентября в 18:06
Те, що ви описуєте не діагноз, а виховання. Дітям з цим діагнозом важко вчитися, важко концентрувати увагу, вони швидко втомлюються від розумової праці, але це не причина робити пакості
Ліньки гуглить• 10 сентября в 18:11
Ответ дляволосатое стекло
Тому, що тут мамки начитаються всякого, а потім самосиійно ліплять ярлики на дитинку.
Так на багато зручніше, ніж виховувати дитину.
А у цій ситуації вважайте, що автор майже 2 роки не займалася вихованням дитини: вагітність-пологи-годовасіє ((
Ну алфавіт вивчили - молодці! Але на виховання забили.
Виховання воно ж починається з сім´ї, з поведінки на вулиці, у громадських місцях.
А школа - це лакмус.
Шкода, що такі жінки,як автор, народжують друге, третє. У неї на одну дитину часу не вистачає.
А школа - це лакмус.
бибизяна• 10 сентября в 18:17
Мій тихо відволікається, нікому не заважаючи дивиться у вікно...але в нас була суперова вчителька, вона в минулому вихователь з дит.садку, дуже добре відчувала дітей, навчила вчитися. 50% адаптації - це її заслуга.
Тётушка Лошадь• 10 сентября в 18:18
Ответ дляЛіньки гуглить
А школа - це лакмус.
У вас нормотипові діти, правда ж?
Бо ви поняття не маєте, про що пишете.
Тётушка Лошадь• 10 сентября в 18:19
Ответ дляволосатое стекло
Ви точно в курсі нюансів РДУГ?
волосатое стекло• 10 сентября в 18:19
Ответ дляТётушка Лошадь
У вас нормотипові діти, правда ж?
Бо ви поняття не маєте, про що пишете.
В мене ні, тому прекрасно знаю, що пишу. Навіть , якщо а дитини діагноз, це не означає, що на її виховання можна забити. Такі діти потребують максимальної уваги від батьків поки не стануть більш менш самостійними
бибизяна• 10 сентября в 18:21
Автор, тут на вас накинулися зовсім дарма, не сприймайте на свій рахунок.
В ІРЦ обов´ящково зверніться.
Зверніться до психіатра також.
Якомога частіше у дитини має бути спорт, ідеально - 5 днів на тиждень. Він має вибігатися.
Слабка сторона вашої дитини - дисципліна. Пропишіть всі правила і повісьте на холодильник. Придумайте заохочення і покарання за виконання/невиконання. Дитина має чітко знати не лише що треба робити, але і що станеться, якщо цього не зробити.
Успіхів!
В ІРЦ обов´ящково зверніться.
Зверніться до психіатра також.
Успіхів!
Столічна штучка• 10 сентября в 18:22
Ви взагалі розумієте, що таке сдвг?
Бо мені здається що ні, якщо дитині щось пояснюєте.
Це такий стан нервової системи і психічного розвитку дитини і вона не може себе контролювати!!!!
Тётушка Лошадь• 10 сентября в 18:25
Ответ дляволосатое стекло
Точно. Потребують, це правда. І в більшості випадків вони її отримують.
Тільки часто зі сторони здається, що батьки тих дітей не виховують.
А скільки зусиль робиться і скільки нервів потрачено, то знають тільки ті батьки.
Тётушка Лошадь• 10 сентября в 18:29
Ответ дляСтолічна штучка
Ви взагалі розумієте, що таке сдвг?
Може. Важко, але може. Тільки потім все одно ця напруга кудись виллється. І далеко не завжди допомагає спорт, як вище радять, бо від перевантаження часто буває ще гірше. Таким дітям навпаки треба додаткові перерви і відпочинок. У моєму випадку, наприклад, донька досить гарно ’маскується’ і тримається в школі, а от я потім відгрібаю її ОВР по повній.
волосатое стекло• 10 сентября в 18:30
Ответ дляТётушка Лошадь
В автора немовля, тому явно нема часу на старшу
Столічна штучка• 10 сентября в 18:31
Ответ дляЛіньки гуглить
А школа - це лакмус.
А ви з лісу вийшли сьогодні, тому не знаєте, що таке сдвг і цей діагноз не має нічого спільного з вихованням.
Тётушка Лошадь• 10 сентября в 18:33
Ответ дляволосатое стекло
Ви з автором в одній квартирі проживаєте,що вам так ’явно’?))
Чи абсолютно всі першокласники, мами яких мають немовлят, однаково поводяться (так, як син автора), бо їх мами не мають часу на старших?)
Я мала 9 років повно часу займатися донькою, що і робила. Але, але...(
Столічна штучка• 10 сентября в 18:34
Ответ дляволосатое стекло
Ні, вони не потребують максимальної уваги від батьків, вони потребують корекційного педагога і розуміння їх проблеми.
волосатое стекло• 10 сентября в 18:35
Ответ дляСтолічна штучка
Педагог це додатково, без зусиль батьків ефекту не буде
Столічна штучка• 10 сентября в 18:36
Ответ дляТётушка Лошадь
Не можливо це маскувати :)
У вас діагноз офіційний?
Столічна штучка• 10 сентября в 18:38
Ответ дляволосатое стекло
Педагог це основне!!
волосатое стекло• 10 сентября в 18:40
Ответ дляСтолічна штучка
Педагог це основне!!
Педагог не виховує, це завдання батьків
Столічна штучка• 10 сентября в 18:41
Ответ дляволосатое стекло
Педагог не виховує, це завдання батьків
Сдвг не має ніякого звʼязку з вихованням!!!!
Тётушка Лошадь• 10 сентября в 18:49
Ответ дляСтолічна штучка
Не можливо це маскувати :)
У вас діагноз офіційний?
Можливо. Принаймі я це добре бачу.
Так, діагноз офіційний.
РАС (Аспергер) + РДУГ (+ ОВР і тривожний).
Вона певний час може ’триматись’ з чужими людьми (школа, психолог, інші діти), але потім це все ’стримування’ вилітає на близьких. З нами не тримається. Можливо, відіграє свою роль Аспергер, хз.
До речі, це все не стосується тривожності. Тут дійсно не може керувати.
Так, діагноз офіційний.
Тётушка Лошадь• 10 сентября в 18:52
Ответ дляволосатое стекло
Педагог не виховує, це завдання батьків
Педагог враховує особливості і коректує навчальне середовище
волосатое стекло• 10 сентября в 19:03
Ответ дляТётушка Лошадь
А я вам про виховання
Тётушка Лошадь• 10 сентября в 19:04
Ответ дляволосатое стекло
А я вам про виховання
А тут не про виховання
волосатое стекло• 10 сентября в 19:04
Ответ дляТётушка Лошадь
А тут не про виховання
Якраз про виховання
волосатое стекло• 10 сентября в 19:05
Ответ дляТётушка Лошадь
Ні
Ви не розумієте про що мова, бо у вас дитина з іншим діагнозом
Тётушка Лошадь• 10 сентября в 19:06
Ответ дляволосатое стекло
В сенсі, інший? У моєї дитини РДУГ)