Обнимашкина• 10 сентября 2024
Подскажите, за сколько до вылета лучше выезжать в Варшаву?
Вылет 16 числа в 7 вечера.
Выезжать 15 вечером? Выезжать со Львова буду. Или лучше еще раньше?
Обнимашкина
• 10 сентября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Краще раніше
Просто не дуже хочеться ночувати в готелі там. Але все ж схиляюсь теж до того що краще мабуть раніше. Дякую)
Апофиозная• 10 сентября 2024
Мабуть дивлячись чим їхати.. потягом з Києва плануєм 18.09 виліт 19.09 о 18.30
Подмигашка• 10 сентября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Лучше переночевать в отеле, чем не успеть на самолет
Топтунша• 10 сентября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Краше переночуйте Спок ійно, ніж спізнюватись і нервувати.
Обнимашкина
• 10 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Может подскажете отель недалеко от аэропорта шопена? И относительно недорогой чтобы..
Я не Тролль• 10 сентября 2024
Раджу все ж переночувати в готелі.
Їхала три дні тому з Києва до Варшави (через Дорохуськ).
Потяг запізнився десь на годину, а інтерсіті , який нас підібрав, чомусь не поспішав. Тож запізнення було десь 1,5 години.
Були люди, які дуже при цьому нервували, адже боялися спізнитися на літак.
Краще майте запас часу, збережіть нерви.