Залізна пані• 2 часа назад

Кто консервирует, подскажите рецепт на огурцы/помидоры?

И как делать так что б не взрывались банки через время?
Луноходик_Ик• 2 часа назад
Краще солити/ квасити

Вподобайден• 2 часа назад
У мене банки не взриваються, але все зберігаю в погребі.
У вас де взриваються?
В рот не ложи• 2 часа назад
Увечері можу написати рецепти. Я закриваю що солодкі були, кислі і солоні не любимо. В мене не взриваються. Заливаю 1й раз кипʼятком хвилин на 15, 2й ок години стоять, на 3р закручують.
Чучело-Мяучело• 1 час назад
Банки и крышки стерилизовать. Овощи и зелень тщательно мыть. Рассол кипятить минут 7. Литровые банки заливать два раза кипятком. Уксус вливать в банку, затем рассол, закатать, перевернуть и накрыть одеялом, чтобы медленно остывали.
Головний кошак• 1 час назад
Вибухають якщо консервація нестерильна або замало оцту/солі/цукру в рецепті.

Я готувала отакі огірки з кетчупом, я люблю стерилізувати саму консервацію в банках. Є аналогічні рецепти з кількома заливками і з варевом вмісту банки, якщо огірки нарізані (в такому разі треба стерилізувати банку перед наповненням).

На банку 1 л
- Кетчуп «Торчин Чілі» — 3 ст. л.
- Цукор — 2 ст. л. (≈ 50 г)
- Сіль — 1 ст. л. (≈ 20 г)
- Оцет 9% — 2 ст. л. (≈ 30 мл)

‼️ Увага: більше нічого не додаємо! Ні часнику, ні зелені, ні спецій. Кетчуп самодостатній і дає повний смак‼️

Овочі укладаємо в банку щільно, можна навіть із гіркою — під час термічної обробки вони осядуть.

🔸 ВОДА:
Наливається звичайна гаряча вода з-під крана — скільки влізе у банку після укладання овочів. ‼️ ВАЖЛИВО, У МЕНЕ СВОЯ ВСЕРДЛОВИНА ТА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ. Якщо у вас погана вода, наливаєте як ви зазвичай робите, тільки головне, щоб вода в банці та ємності для стерилізації була однієї температури.Точну кількість не рахуємо, бо вона залежить від того, наскільки щільно укладено овочі.

---
СТЕРИЛІЗАЦІЯ

1. Поставити банки в каструлю, дно вистелити рушничком (щоб не тріскались).
2. Банки не мають торкатись одна одної.
3. У кожну банку долити гарячу воду з крана — не до самого верху.
4. У каструлю налити воду до рівня «плечей» банок.
5. Від моменту закипання води в каструлі — стерилізуємо 8-10 хвилин якщо маленькі, більші +- 13 хв
6. Після стерилізації — обережно вийняти банки.
7. Закатати або закрутити кришки (залежно від типу), та гарно розколотити до розчинення солі та цукру.
8. перевернути банки, укутати теплою ковдрою.
9. Тримати 24 години, після чого — зберігати в погребі або в шафі. Зберігається чудово всю зиму!
Приму в дар• 1 час назад
В мене є група в фейсбуці концервація і заготовки. То там можу знайти. Або ж в ютубі наберіть огірки на зиму і отсортуйте по кількості переглядів. Як правило де найбільші перегляди там перевірені рецепти і люди повертаються знову і знову до них.
Приму в дар• 1 час назад
Ввечері можу глянути і зкинути рецепт на огірки з кетчупом чилі та на солодкі смачні закатані помідори.