західний_діалект• 11 сентября 2024
Знаю, що багато хто любить Мішу)
Побачила випадково)
Сама не користуюсь.
Гарного дня!
Сама не користуюсь.
Гарного дня!
Вельми шановна• 11 сентября 2024
Дякую, все донька хотіла купити. А не підкажете який з цих тонів світлий і не жовтить?
Одна_на_всей_планете• 11 сентября 2024
Ответ дляВельми шановна
Міша лягає щільно, і навіть світлий тон у нього якийсь землистий. В мене світла шкіра, і в тому році замовила світлий тон на розетці, теж із знижкою....непоганий начебто...але колір обличчя не освіжає а тьмяність надає...віддала
Вельми шановна• 11 сентября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
дякую, тоді мабуть замовлю знов мейбілін фіт мі, наче каже непоганий був. Мені таке не подобається, люблю легеньку базу типу СС люміне чи мері кей
Тихомандражная• 11 сентября 2024
Думала снова появилась тема от Мамы Стиффлера с ее другом Мишей
Сиджу тихенько• 11 сентября 2024
партію неякісну завезли чи що, не може зараз вона коштувати 6 доларів
Метелик• 11 сентября 2024
Ответ дляТихомандражная
Я взагалі подумала про Мішу, який рекламує вишиванки в інсті )). Його дійсно всі люблять 😂.
Хтомолодець? Я!• 11 сентября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Та ладно, я за 280 на мейкапе брала