Ніка Найз• 11 сентября 2024

українцям треба подбати про утеплення власної оселі до зими

Українців закликали заздалегідь подбати про підготовку власних домогосподарств до прийдешнього опалювального сезону 2024-2025 року. Із відповідним зверненням в ефірі "Ми-Україна" виступив заступник міністра енергетики Микола Колісник.

Особливу увагу він звернув на необхідність утеплення житла та впровадження енергоефективних рішень. Перш за все, за його словами, слід подбати про первинні заходи утеплення та енергоефективності власної оселі напередодні зими.

Окрім базових заходів з утеплення, Міненерго рекомендує громадянам скористатися державними програмами фінансової підтримки для впровадження сучасних енергоефективних технологій.

"Друге і основне - це використання наданих державою інструментів, а саме - фінансових кредитів, які дають змогу закупити прості технічні рішення. Як от встановлення дахових сонячних панелей, різних інвентарів, генераторів, які можуть покрити звичайні потреби побутового споживача", - зазначив він.

https://weukraine.tv/exclusive/minenerho-poperedzh...
Анна-3f64• 11 сентября 2024
Ну и, перед каждым отопительным сезоном были такие объявления, сейчас и подавно

Блискавка• 11 сентября 2024
У большинства людей нет денег. Половина жильцов может сдать деньги, а другие - нет. Ничего не получается.
_Анна_83• 11 сентября 2024
Шёл третий год войны...
Зам министра не в курсе?
У кого были деньги - уже без его экспертного мнения все купили
lost cherry• 11 сентября 2024
как обычно, украинцам надо то, надо это и вот это, и вон то...
Alex_Kri• 11 сентября 2024
Не все это могут позволить, особенно качественными утеплителями. Ведь некоторые изумительно горят, а условиях падения отломков всякой хрени, иногда безопаснее без этого
oboeva• 11 сентября 2024
Сами пусть кредиты свои берут
О_Юми• 11 сентября 2024
У нас подбали, по 7300 з квартири, непогано. Цікаво, що з цього вийде

annac• 11 сентября 2024
У родителей в прошлом году утеплили квартиру от государства. Повезло, что у них квартира на сторону улицы выходит - утеплили и покрасили с той стороны дом. С фасадом со стороны двора ничего ничего не сделали
Кофеиночка• 11 сентября 2024
Хто буде утеплювати?? Чоловіків позабирали на війну. Може у великих містах є організації, які цим займаються та у чоловіків є бронь. У маленьких містечках це маленькі ФОПи. Добре, що утеплили перед війною, відчутна різниця. Але централізоване опалення, і тут вже нічого від нас не залежить.
автор Ніка Найз • 11 сентября 2024
Ответ дляКофеиночка
Женщины сами могут утеплять свои дома. Там не такая уж большая физическая нагрузка!
Janeke_in_UA• 11 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
А у некоторых ещё и нет окон.
автор Ніка Найз • 11 сентября 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
А у некоторых ещё и нет окон.
Окна надо закрыть ДСП.
nnata• 11 сентября 2024
У меня есть газ - фсе, хвате
Блискавка• 11 сентября 2024
Ответ дляО_Юми
Генератор?
Janeke_in_UA• 11 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Окна надо закрыть ДСП.
Какая умная мысль)) а ДСП держит тепло? Про тепловой контур что-то слышали?
автор Ніка Найз • 11 сентября 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
ДСП держит тепло гораздо лучше стекла, потому что теплопроводность дерева значительно ниже стекла.
Марина111111• 11 сентября 2024
Ми ще до війни утеплення зробили будинку. А потім прийшлося сонячні батареї ставити , генератори - акумулятори і понеслось . Навіть твердопаливний котел і вугілля...
Janeke_in_UA• 11 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ни разу с деревом в окне не зимовали?)
Кофеиночка• 11 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Зовнішнє утеплення??? Це невелика нагрузка?? Якщо 1 поверх, хіба що. І це треба робити якісно, а жінок з такими навичками у нас мало. У нашому місті наприклад немає.

Nerses• 11 сентября 2024
У кого все на электрике ( нет света=нет ничего) , что планируете?
О_Юми• 11 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Генератор?
В нас великий ЖК на кілька тисяч квартир. Хотіли встановити сонячні станції, але не зібрали підписів, щоб отримати компенсацію від держави, тепер ймовірно будуть генератори.
Дисней_Кребо• 11 сентября 2024
Чи цікавився той міністр скільки коштує утеплення ?
Я ось в червні кучу майстрів перепитала 50кв.м = пінопласт 10 см, шпаклівка і покраска стін будинку -все під ключ біля 75-80тис.
Ага. Моя мама зі своєї пенсії в 3000 бігом побіжить за утепленням.
Я ще 5 років тому утеплила квартиру. Але ж якщо немає гарячих батарей ( а при відключеннях світла вода не циркулює в батареях) , то в квартирі холодно.
Блискавка• 11 сентября 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Они живут в другом мире, где деньги есть у всех и на все