Крихітка на всі• 11 сентября 2024

Як не зійти з розуму? Коли цей жах закінчиться?

Я все ще чекаю що ось ось і все закінчиться і всі повернуться додому. Не хочу нічого, як не зійти з розуму. Навчання та праця не допомогають, тільки вільний час і накриває...
Та прям багіня• 11 сентября 2024
Ніяк( аналогічно

Ліплю вареники• 11 сентября 2024
Допоможе прийняти ситуацію: сподіватися на краще, але готуватися до гіршого. Просто чекати непродуктивно, треба навчитися жити тут і зараз.
РокерША• 11 сентября 2024
Не дивитися новини і відписатися від усіх ТГ каналів
Кузякин• 11 сентября 2024
Помогает личное горе. Вообще становится плевать и на бомбы и на шахеды с подорожанием на всё и вся.
Если все у вас живы - радуйтесь каждому дню и не ждите ничего.
Душка-свекрушка)))• 11 сентября 2024
Ответ дляРокерША
До речі, допомогає, я просто вимкнула звук у тг групах. Реагую тільки на сигнал тривоги в додатку((
Пишу вірші, дорого• 11 сентября 2024
Адаптируйтесь, как раньше уже никогда не будет. Выживают самые гибкие. Я тоже пока не нашла места в новой реальности, но мозгом понимаю что происходит, трезво смотрю на перспективы. Займитесь делом, максимально забейте расписание, чтоб не оставалось времени на такие мысли.
Личко Невеличке• 11 сентября 2024
Як раніше вже ніколи не буде, прийміть це і живіть далі

Ноу коммент• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
А які перспективи? Поділіться думками,будь ласка
Бронетапці• 11 сентября 2024
Ответ дляКузякин
Да потом, понимаешь, что повода для грусти и не было, но потом,
ДваДваВісім• 11 сентября 2024
Закінчиться на початку березня 2025 року, коли президентом США стане жінка.
Пишу вірші, дорого• 11 сентября 2024
Ответ дляНоу коммент
Печальные, нужно уезжать или готовиться жить в разрухе. Украина катится в пропасть.
Ноу коммент• 11 сентября 2024
Автор, пораджу жити справами своєї сім´ї, не читайте новин,не пропускайте через себе. Адресна допомога тим,хто потребує, теж допомагає
Апофиозная• 11 сентября 2024
Мені допомогло тільки перестати чекати, поки все закінчиться. Просто жити зараз. І уявити, що це ніколи не закінчиться.
Блискавка• 11 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
За трампа , там многие. Может пойти по всякому
Ноу коммент• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Страшні слова,за якими криється ще страшніша дійсність. Але хочеться вірити в дива
Кнопус• 11 сентября 2024
Потому что ждете, поэтому и тяжело. Ожидание должно иметь конечный срок, например, месяц, год, подожду и все закончится. А когда это бесконечно... Фиксируйтесь на том, что есть сейчас, чтобы избежать отложенной жизни. Ищите способы развеяться, узнать что-то новое, где-то побывать, да как минимум, фильм интересный и обсуждаемый посмотреть. Что угодно, но чтобы жить здесь и сейчас и не думать о том, что будет дальше.
Черговий по кухні• 11 сентября 2024
Прийміть ситуацію.На жаль, зараз так..коли скінчиться ніхто не знає...вірити звісно треба в краще... Коли накриває, займайтеся фізичними вправами (якщо ви вдома), відволікайтесь...
ДваДваВісім• 11 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Cherchez la femme
Черговий по кухні• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Недочекаєтесь )))

Поторописька• 11 сентября 2024
Ответ дляКузякин
это точно..
Паспортний стіл• 11 сентября 2024
Сама не знаю як. Шукайте хоч якісь опори в житті і тримайтесь
Забрала і не сказала• 11 сентября 2024
Ви щоденно створюєте цю тему. Ще не набридло?
Форс мажор• 11 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Недочекаєтесь )))
А хто ж в подальшому буде виплачувати борги країни?
Чи ви думаєте нам дарують гроші,бо ми -українці?
муха в кедах• 11 сентября 2024
Як раніше вже не буде і з тими хто повернеться з війни - направду ніхто з неї не повернеться, навіть якщо прийде живим додому.

Треба змиритися
Печенюшка• 11 сентября 2024
Для меня это никогда не закончится,дома нет, нихрена нет, есть только жизнь сдесь и сейчас, так и гребу.
Катерина-503a• 11 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так, само і я зробила. Трохи легше стало.
Черговий по кухні• 11 сентября 2024
Ответ дляФорс мажор
Ви думаєте все так просто, все набагато складніше....але не так сумно як в ка₴апських тролів)))
Помаранчова душа• 11 сентября 2024
І я , як ви... Не можу я змиритися як тут пишуть що це на роки
Губи з філером• 11 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Заскріньте, потім будете тут виставляти і казати:’ я була права’, або помовкувати, якщо це не так буде. Бо ванг тут , які політологи і аналітики багато.
Черговий по кухні• 11 сентября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Меньше читайте прогнози, ніхто не знає на скільки ще ....на місяць, рік чи десяток років....але все рано чи пізно закінчиться і я думаю раніше ніж прогнозують порадницькі екстрасенси