Крихітка на всі• 11 сентября 2024

Як не зійти з розуму? Коли цей жах закінчиться?

Я все ще чекаю що ось ось і все закінчиться і всі повернуться додому. Не хочу нічого, як не зійти з розуму. Навчання та праця не допомогають, тільки вільний час і накриває...
Пишу вірші, дорого• 11 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Недочекаєтесь )))
Да чего там ждать, оно уже происходит и нужно быть совсем глупым, чтоб этого не замечать.

Отчебучкина• 11 сентября 2024
Опять Ви?
Живут люди,нікуди не їдуть.Ось стою у пробці,трясця її душу.Хто куди виїхав?Машин не проїхати.
ok1904• 11 сентября 2024
Ответ дляКузякин
Помогает личное горе. Вообще становится плевать и на бомбы и на шахеды с подорожанием на всё и вся.
Если все у вас живы - радуйтесь каждому дню и не ждите ничего.
Ще ремонт відволікає. В мене як прорвала труба холодної води...а щоб відремонтувати фахівець з ЖЕКу перекривав аж у колодці на прїзжій частині весь будинок... я на день забула про все, окрім ліквідації проблеми
Свідок Перемоги• 11 сентября 2024
Живіть маленькими етапами, не думайте глобально.
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября 2024
Живу звичним життям. На морі були, в гори їздимо. Тг і оповіщення тривог в мене не було і не буде. Новин не читаю.
Життя в мене одне і я хочу жити спокійно і щасливо.
миссДавеча• 11 сентября 2024
Мені лише антидепресанти допомогли.
ok1904• 11 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ви щоденно створюєте цю тему. Ще не набридло?
А я думала,що лиш мені це здалося

Губи з філером• 11 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
А хто ж як не вона буде страдаліцей ?
Блискавка• 11 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Опять Ви?
В Киеве, так точно.
Личко Невеличке• 11 сентября 2024
Ответ дляАпофиозная
Мені допомогло тільки перестати чекати, поки все закінчиться. Просто жити зараз. І уявити, що це ніколи не закінчиться.
Дуже слушна порада
Я чекала 10 років, жила в пів життя, все сподівалась і чекала що звільнять рідну Луганщину, і це були самі жахливі 10 років мого життя, жити в очікуванні, не повторюйте помилок інших, живіть зараз
Помаранчова душа• 11 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Меньше читайте прогнози, ніхто не знає на скільки ще ....на місяць, рік чи десяток років....але все рано чи пізно закінчиться і я думаю раніше ніж прогнозують порадницькі екстрасенси
Я намагаюся не читати взагалі, ні новини ні тут. Жити своїм життям, але всеодно це все впливає на життя.
Личко Невеличке• 11 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Опять Ви?
Я у маршрутці) жодного чоловіка, самі жінки, діти, водій чоловік і один пенсіонер зайшов, а ви в далі фантазуйте що нічого не змінилось
Правильно_Валерчик• 11 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Опять Ви?
Ого яка пробка
Ще й на савєтчіце встигаєте
Отчебучкина• 11 сентября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А я у пробці стою,чоловіки в авто їдуть назустріч.На роботі в мене 103 чоловіка зараз працює,їздять щодня додому.Зранку в метро їхала з чоловіками,в черзі в Сільпо за чоловіком стояла.Мабуть вони всі десь біля мене крутяться,а біля вас самі жінки і діти
Отчебучкина• 11 сентября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ого яка пробка
Ще й на савєтчіце встигаєте
Скучно,то й клацаю що попало.
Вже з´ясувала-конференція якась,треба було центр об´їхати
Завтра не пью• 11 сентября 2024
А чого саме ви чекаєте і чому зараз не живете повноцінно?
Мульйонерша• 11 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Закінчиться на початку березня 2025 року, коли президентом США стане жінка.
Вот как раз если победят демократы,то мясорубка будет ещё 4 года как минимум. Это партия войны.
Плекаю думи• 11 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Чого воно має закінчитися?)) Тому, що жінки до цього не було на посаді президента в США?)) Ця жінка-представник демпартіїї, і все буде згідно бачення саме цієї партії, тобто, як є зараз.
Форс мажор• 11 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Ви думаєте все так просто, все набагато складніше....але не так сумно як в ка₴апських тролів)))
Удалено администрацией...

Форс мажор• 11 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ну то ввечері вийдіть на вулиці подивіться у скількох вікнах на багатоповерховий будинок світла,поки воно ще є,до речі.
Я кожного дня дивлюся,із ста квартир квартир 60 темні.
Плекаю думи• 11 сентября 2024
Ответ дляФорс мажор
Я теж це помітила. Але чомусь вдень того не видно. Десь місяць тому потрапила в метро, то натовп шалений. А ввечері чомусь темно у вікнах. Може ті всі люди їздять у передмістя?
Форс мажор• 11 сентября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Може,але ж мова про те,що в місті залишилось не так вже і багато людей,навіть у Києві.
Здається що багато,але ж не забувайте,що заброньованих саме більше тут,тому так здається що тут валом чоловіків.
автор Крихітка на всі • 11 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Перший раз
Не за Будка• 11 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Вона не стане президентом.
Kidstaff Bot• 11 сентября 2024
Будь-який користувач, який у темі почне переходити на політику або обговорення війни - отримає довічний бан. Читаємо уважно питання автора і відповідаємо по темі!
Плекаю думи• 11 сентября 2024
Ответ дляФорс мажор
Я не про чоловіків, а про темні вікна у будинках) Дійсно, їх якось забагато.
Отчебучкина• 11 сентября 2024
Ответ дляФорс мажор
В мене такого немає. Сфотографую.
Ответ дляok1904
А я думала,що лиш мені це здалося
Може с ким співпало, але я перший раз торкнулась цієї теми, раніше тільки про відносини та про дітей запитувала
Ответ дляГуби з філером
А хто ж як не вона буде страдаліцей ?
Я не страдаліца, але сьогодні той день що смуток мене накрив
Леди Г• 11 сентября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Стандартне питання: Звідки виїхали?