Не за Будка• 11 сентября 2024
Це теж може бути розвод на інтим?
Мені 24 роки, живу зараз закордоном. Відносно недавно влаштувалась працювати на підприємство лаборантом, так як закінчила хімічний. Колектив у нас, напевно, більше чоловічий. За характером я тиха, скромна. Часто зі мною намагаються загравати мої колеги, а коли бачать, що я не ведуть, то просто можуть підійти поговорити. На цьому підприємстві працює мій сусід, то він розповів, що до мене там працювала дівчина, яку один з них чи декілька розвели на секс і вона звільнилась. Часто мені каже, щоб я була обережна з ними, так як не дуже порядні чоловіки. Як порадите з ними спілкуватись? Я не люблю говорити в цілому на роботі, але ці чоловіки часто самі щось випитують.
Не за Будка
• 11 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Почему? Вы считаете секс чем то плохим?
Мені чомусь не приємні теми сексу((
Міс Всесвіт• 11 сентября 2024
Нічого не робити особливого: добрий д, до побачення, відповідати на питання потроботі, яка погода сьогодні хороша - так, чудова. Розмови про особисте пр сікти відразу.
Міс Всесвіт• 11 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Та я не збираюсь. Вони якось запрошували посидіти після роботи, я не пішла. Ще питали, якщо вони захочуть іти на пікнік чи піду, то теж казала, що ні.
Якщо пікнік лише з чоловіками і ви одна дівчина, то, звісно, не йти. Тим більше з ночівлею десь.
Міс Всесвіт• 11 сентября 2024
Ответ дляНеправдиша
И меньше слушайте соседний, скажите ему, что секс это главное и как в 24 без него, сосед наверное хочет вас но...понимает, что он вам не интересен, поэтому не достанется никому
Вы мужчина?
Инфотуфелька• 11 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Я в Австрії, давно володію німецькою
Автор, ну вы серьезно?!!! Вы в культурой стране с жесткими правовыми нормами,а ведете себя как в сельской местности в багановой республике. В Австрии очень строго регламентируется сексуализированное поведение во всех сферах. Малейшее подозрение в харассменте может человеку всю карьеру испортить.
1. Идите к вашему НР и попросите консультацию на эту тему. Что прописано в трудовом договоре и правилах компании. (Какой блин алкоголь, там все строго!!!)
2. Объясните соседу, что больше не нуждаетесь в его советах. Они также проявление харассмента с его стороны по отношению к вам.
3. Проработайте свои сексуальные травмы с психологом. Это намного дешевле, чем наломать дров на всю жизнь. Ну хотя бы бесплатный контент от секс просветителей. Вам надо както вавку подлечить в голове.
Міс Всесвіт• 11 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Я в курсі, просто є такі люди, що примушують випити.
Ну то й що? Ну випєте ви півбокала за вечір, що трапиттся?)
Міс Всесвіт• 11 сентября 2024
Ответ дляНа привозе
Нет таких людей.
Да полно таких людей.
Понятно, что никто не заливает насильно. Но начинают трындеть и спрашивать лишнее, подкалывать и т.д. И чтобы не было этой фигни, многие пьют, хотя не планировали.
Міс Всесвіт• 11 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Мені чомусь не приємні теми сексу((
С вами всё в порядке.
Вы не обязаны обсуждать интимные темы с коллегами и другими людьми.
Міс Всесвіт• 11 сентября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Нет у автора вавки.
Свій варік• 11 сентября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Є. І багато. Якщо хтось не п’є, одразу починається, ну ти трошки, ну не ображай нас, ну пригуби і т.д.
Я просто з такими не відпочиваю разом.
За мої 45+ років такого зустріла лише один раз, цього вистачило.
Ну ниє і ниє, решта ж у компанії нормальні.
Свій варік• 11 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Ну морально тиснуть, наприклад
А не пити, піти додому, не ходити з цією компанією наступного разу що заважає?
к.Буланова• 11 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Наскільки я знаю, то там ходять лише чоловіки та ще одна жінка. До того ж цей чоловік, що запрошував на корпоративі пропонував мені поїхати з ним в село до його мами раніше.
За границей мужики предлагают ехать к маме в село? На картошку или буряки?
Очередной троллинг от создательницы цикла: мне 18 лет, я девственница, работаю на заводе в мужской бригаде и они постоянно говорят пошлые вещи
к.Буланова• 11 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Я в Австрії, давно володію німецькою
И шо мамки в австрийских сёлах выращивают?
Неправдиша• 11 сентября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Вы мужчина?
А секс только мужчинам нужен, женщина должна терпеть....удачи вам
Бибер-анонимер• 11 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Так і є, ви праві. Мені просто зустрічались дуже багато чоловіків, що хотіли розвести на секс. Ще як була в Україні, то дружина колеги з попереднього місця роботи поїхала за кордон, а він мені пропонував з ним спати. Інший якось постійно обнімав мене за талію, міг ззаді підійти та обняти. Хотіла влаштуватись покоївкою, як приїхала за кордон, то власник будинку пропонував мені жити з ним. І це лише кілька відсотків від усіх випадків. Може якась проблема у мені((
Да вы прям секс-бомба !
Не за Будка
• 11 сентября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Да вы прям секс-бомба !
З чого ви взяли?
Бибер-анонимер• 11 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
З чого ви взяли?
Вы же сами пишете , что вас все домогаются
Україна наше все• 11 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
Я взрослая женщина с детьми, сейчас за границей. Перекинулась пару словами с мужчиной. Потом еще пару раз пересеклись в общественном месте и типа ’здрасьте-до свидания’ сказали. Он раззузнал, что я сама с детьми и начал телефон просить, по типу я сам живу, одинокий. Я ему сказала, что телефон не дам. Он ещё так удивился. Теперь со мной не здоровается.
Инфотуфелька• 11 сентября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Нет у автора вавки.
Есть и огромная. На пару литров зеленки.