Зліпок ступні• 11 сентября 2024

Порекомендуйте хороший готель у Будапешті

Порекомендуйте пліз готель у Будапешті, шоб був нормальний і бажано легко щоб було добратися до вокзалу Ньюгаті. Все що мені подобається, на букінгу коштує 30к за 4 ночі 😁 букінгом вмію користуватись якщо що, хочу саме реальні живі відгуки якщо є що рекомендувати. дякую!
фан L.O.S.T.• 11 сентября 2024
Реальні ціни такі і є. Особливо на свята та час відпусток. 150-300 євро/доба в більшості європейських столиць за 4*. І відгуки на Букінг реальні.

kitty cat• 11 сентября 2024
Aurea Ana Palace очень понравился. Большой красивый номер. Спа. Отличное расположение. Вкусная еда. Покупала на официальном сайте, не на букинге, там завтраки входили в стоимость. С 2 по 4 фото мои личные, не рекламные. Реально красивый отель. Ну и плюс совет посмотреть сайт отеля, может получиться приятный сюрприз )