Попразендовна• 12 сентября 2024

Як правильно ?

Орендую квартиру 300 доларів .
Живемо ще й у кредит.
зп 20-25 тис.
Зараз на кредитці я в великому мінусі .
В школу на ремонти штори і різну дрібідень треба здати 1600 грн. Це тільки на клас.
Ми живемо зараз в кредит . Знов знімати з кредитки ?
Помеха справа• 12 сентября 2024
Скажіть що не можете здати.
Бешене сарі• 12 сентября 2024
штори))))
Кукусики• 12 сентября 2024
Нє, ну можна ще банк обнести. Які штори? Не здавайте
Самая СоветЧиваЯ• 12 сентября 2024
Здайте на штори і поясніть особисто голові БК, що не можете здавати на ремонт.
автор Попразендовна • 12 сентября 2024
Ответ дляБешене сарі
штори))))
Жалюзі ) якщо точніше
автор Попразендовна • 12 сентября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
То на жалюзі чи ролети , що там вирішать
Самая СоветЧиваЯ• 12 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Жалюзі ) якщо точніше
Ні, не здавайте. Жалюзі дорого. Я думала, реально штори, там копійки.
Скляна миша• 12 сентября 2024
Почемы не выезжаете на пособия? Чего ждете? Для детей здесь будущего нет
автор Попразендовна • 12 сентября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ні.не штори
Будуть ролети або жалюзі
Самая СоветЧиваЯ• 12 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Тоді здайте на воду і на посібники, тільки не мовчки, а по-людськи поясніть, я в 3х батькомах була, завжди до того лояльно ставилися.
автор Попразендовна • 12 сентября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Та на це ми здали вже
Це гроші суто на клас
Самая СоветЧиваЯ• 12 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Та на це ми здали вже
Це гроші суто на клас
Ну то все. Так і скажіть: я виховую дитину одна, я і так вся в кредитах, складна ситуація.
Мороженная курица• 12 сентября 2024
У вас офлайн навчання? Де це? Які штори з класом, якщо блекаути та обстріли?
Интимная• 12 сентября 2024
Зачем снимать с кредитки ? Как вы вообще собираетесь с этими долгами расплачиваться ? На жалюзи не сдавать, сказать честно, что денег нет и вы можете обойтись без жалюзи в классе.
автор Попразендовна • 12 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
Та не штори
Це я так виразилась
Жалюзі
автор Попразендовна • 12 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
Если не хватает на еду то что ?
Конечно снимать.
Мороженная курица• 12 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Та не штори
Це я так виразилась
Жалюзі
У вас дитина минулого року навчалася офлайн в школі?
автор Попразендовна • 12 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
Так
Интимная• 12 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Если не хватает на еду то что ?
Конечно снимать.
А когда лимит на кредитке закончится , а расплачиваться будет нечем, что будете делать ?
ФруктЕщеТот• 12 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Ні.не штори
Будуть ролети або жалюзі
Як будуть? До початку навчального року вже все є
ФруктЕщеТот• 12 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
Ви з місяця? З 2022 року пів України навчається офлайн
Мороженная курица• 12 сентября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Я не з місяця. Я з Дніпропетровської області. І у нас частіше «офлайн» це навчання в підвалі. А зважаючи на прильоти, то ставити треба броньовані якісь вікна, а не ролети чіпляти. І з місяця тут схоже не я.
ФруктЕщеТот• 12 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
Пів України офлайн ще з 22 року. І школа і садок і університети
Злюка-закусюка• 12 сентября 2024
А якщо не здасте гроші, то що дитину випруть зі школи?
Звісно ж ні.
Тому, якщо немає, то й немає, а про те що інші подумають, котрі будуть здавати, Вас не повинно це хвилювати, адже невідомо, що про них можете подумати Ви.
Звідки наприклад в них гроші, щоб на жалюзі для класу витрачати, які навіть пів року не пробудуть там на вікнах, бо їх знімуть і викинуть, через незручність.
ФруктЕщеТот• 12 сентября 2024
Автор, вас ніхто примусити не може. Немаєте не здаєте. Все просто.
автор Попразендовна • 12 сентября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Звісно ж ні.
Не виженуть 😅
энциклопУдия• 12 сентября 2024
Ответ дляПопразендовна
Та не штори
Це я так виразилась
Жалюзі
Якби було з грошима дуже скрутно то сказала б що на жалюзі не можу здати. А з ремонтом запропонувала б допомогти (може щось пофарбувати чи прикрутити. Або допомога з прибиранням після ремонту/помити вікна)..
Ну, або ще варіант «денег нет, но вы держитесь» :) просто скажіть голові бк що наразі нема коштів «на штори» бо складне фінансове становище.
автор Попразендовна • 12 сентября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
З одної сторони це не велика сума.
Але я зараз у повній сраці тому , я не знаю коли і як я буду віддавати борги
Раніше все було ок , були заощадження і зп була нормальна
Зп урізали, тому все так …як є
Десь так, але...• 12 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
Нашим дітям не пощастило територіально, ми в КР
В Києві у родички дитина ходить кожен день в школу і на групу продовженого дня з 22 року