Помеха справа• 12 сентября 2024

Кеды Adidas Samba, вопрос по размерам

У кого есть такие кеды, подскажите с размерами. Я обычно ношу 38, NB кроссовки 38.5 европейский. Стопа 24см. У Adidas размерная сетка странная. По их таблице мне нужен 39.5. Буду покупать онлайн, не хотелось бы пролететь...
Федорино Горе• 12 сентября 2024
Дивно, в мене нога 24,5 ношу 38 2/3
Буду вдома - подивлюсь свої кроси

Федорино Горе• 12 сентября 2024
Але я купувала всі адікі в магазині, розмір часто залежить від моделі
Бжоли-бандерівці• 12 сентября 2024
У мене трохи інший розмір, але сказала б, що треба брати між тим, який ваш і тим, що у них по сантиметрам. Тобто у вашому випадку 38 2/3. Якщо любите прямо запас у кросах, тоді вже рекомендований
Да_Я_ТакаЯ_• 12 сентября 2024
У доньки стопа 24 см, фанатка адіків, має 4 пари різних моделей, самбу в тому числі, усі брала американську 7, всі норм.
автор Помеха справа • 12 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дякую 🌷
автор Помеха справа • 12 сентября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Так і думала взяти 38 2/3, але тепер сумніваюсь...
Да_Я_ТакаЯ_• 12 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
Щоб вам не збрехати, пішла знайшла фото корзини, коли донька самби замовляла. Точно 7. Стопа точно 24 см, перевіряли неодноразово.
автор Помеха справа • 12 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дякую!
Zhulya• 12 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
у мене стопа як у Вас, брала 38 2/3, самба з трохи товстішою підішвою.