Помаранчова душа• 12 сентября 2024
Самі фарбуєтеся, чи в майстра
Ну важкувато віддавати 2 тис за фарбування, хоча і розумію, що це не багато в порівнянні з іншими фарбуваннями. І це я раз в 2 місяці фарбуюсь.
Пробувала сама фаруватися 22-23 рік. Вибішує нерівномірно профарбоване волосся на потилиці. То колір не той підберу. в 24-му вирішила виділяти кошти. Собою задоволена, але фінанаси в такому стані, що потрібно тоді урізати на якості іжі.
На роздоріжжі.
Результат:
вже голосів:
58 (54.72%)
Сама фарбую
30 (28.3%)
В майстра
12 (11.32%)
Хтось допомагає самій фарбуват
6 (5.66%)
Просто цікаво відповідь
КрестьянинДиор• 12 сентября 2024
Своей краской крашусь и в салоне и дома. Формула тоже своя. Крашусь 2 раза в месяц.
Помаранчова душа
• 12 сентября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Толоко у мастера, отдаю целое состояние, но у меня блонд
Отож. У мене блонд. Сиве волосся не так кидається в очі, коли майстер підбере правильний тон. Та ще й волосся повільно росте. Це дозволяє мені 2 місяці ходити.
Але ж, блін, гроші.
Та_все_ок_будет• 12 сентября 2024
У мене складне фарбування, у майстра раз у 4 місяці оновлюю техніку, тонуюся вдома тонуючими масками.
Коли був однотон, то фарбував мене чоловік, натренувала😂
Можу брикнути• 12 сентября 2024
Сама. Я брюнетка. 4 поки тому захотіла стати блондинкою і робила еір-тач. Як результат волосся спалене, треба купу грошей на маски, бальзами і шампуні.
Професійна фарба в однотон дає куди кращий результат
Живчик-счастливчик• 12 сентября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Але ж, блін, гроші.
Зато вы 2 месяца красивая.
Маргарита и Мастер• 12 сентября 2024
Своя фарба, фарбуюсь у перукаря. Густе волосся і багато сивини, раз в 3-4 неділі.
Кумедний ґудзик• 12 сентября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Але ж, блін, гроші.
Если блонд за 2000 то радуйтесь, что недорого
Кидстаффовна• 12 сентября 2024
В молодости красилась сама, последние лет 15 хожу к мастеру. У меня один тон, шатен, но все равно я невдалая
Кумедний ґудзик• 12 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Эир тач далеко не одинаково везде делают, это точно, сама и две дочки, классный эир тач так дофигища стоит, что ну его нафиг.
Наивная Хо• 12 сентября 2024
Сама, дорогою фарбою
Результатом задоволена
Мені так зручніше, крім того, що дешевше
Корені кожні 3 тижні, довжину тоную через емульгацію
Результатом задоволена
Аристократка-тунеядка• 12 сентября 2024
Муж красит. Проф краска. Использую 2 тона и 2 окислителя. Очень довольна
Капитанша• 12 сентября 2024
Якщо просто пофарбувати в один тон, то купіть собі спеціальний гребінець для рівномірного розподілу фарби і зекономите купу грошей
Грушки-яблочки• 12 сентября 2024
у меня тоже блонд,крашусь той же краской,что у мастера-смешиваю 3 тона +окислиитель,уже много лет.
люблю_тортики• 12 сентября 2024
Только у мастера. У меня длинные густые волосы еще и очень кудрявые, я на них блонд сама никогда равномерно не сделаю.
Помаранчова душа
• 12 сентября 2024
Ответ длялюблю_тортики
У мене теж пористі, густі і хвилясті. це жах самому фарбувати.
Мюллерная• 12 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Аир тач не выглядит на вас как седина ?
Marinamariana• 12 сентября 2024
Крашусь у мастера , сложный вид мелирования , отрастает красиво, хожу красится раз в пол года . Салон дорогой , но раз в пол года можно себе позволить , тем боле долго красивый эффект . Научилась между походами к мастеру тонировать волосы , когда к ней пришла через пол года, она похвалила мои волосы и даже не была уверена что нужно красить их « Нуу.. перед Новым Годом можно и обновить»
Не боюся осуду• 12 сентября 2024
Я сама фарбую в 5.3, але в салоні б з мене не 2000 взяли, а 1000.
Млинець Мій• 12 сентября 2024
Переїхала до іншої країни і варіант ’у майстра’ швидко відпав. Тому вийшла на однотон, взяла формулу у свого майстра в Україні, купила ту саму проф.фарбу, що й у неї та подивилась ютуб, як саму себе фарбувати. Перший раз матюгалася і вила ’більше ніколи’, але ще походила тут по майстрах...і ніколи перетворилось на завжди. Десь після 3 разу почало нормально виходити. Але я перфекціоніст і не жаліючи часу й зусиль профарбовую все як майстер. Шафка з дзеркальними двосторонніми дверцятами у ванній дуже допомагає, бо відкриваю і виходять два дзеркала одне навпроти іншого, і навіть трошки під кутом, щоб видніше було, коли потилицю фарбую.
Це блонд, але освітлення краскою. З порошком не зібралася б цим займатись точно.
Якщо є можливість, то я руками й ногами за майстра, але вибирати між їжею, яка впливає на здоров´я, і фарбуванням...це навіть не вибір
Млинець Мій• 12 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Это замечательно работает ровно до появления седины
Моя начала появляться в 24((
Млинець Мій• 12 сентября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Аналогично. Еще и пигменты сама домешиваю по необходимости
Смурфик• 12 сентября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
А якою фарбою користуєтесь?
Можу брикнути• 12 сентября 2024
Ответ дляМюллерная
Аир тач не выглядит на вас как седина ?
Ні, як сивина не виглядає, але якість волосся через 2 тижні після відвідування салону змушує бажати кращого. Та і танців з бубнами це не коштує