Надежда наш компас• 12 сентября 2024

Скажіть будь ласка, як відбувається навчання дітей при переїзді в Німеччину?

Одразу потрібно іти в школу? Чи є якийсь адаптаційний період? Дитина мову не знає.
Ловлю капці• 12 сентября 2024
2 місяці по приїзді можна не ходити.

Гірчинка• 12 сентября 2024
Сразу нужно и каждый день беспрекословно
Ворожу на каві• 12 сентября 2024
Не знаю, як зараз, але коли ми приїхали у березні 22-го, півроку нас ніхто не чіпав. А через півроку донька пішла у інтеграційний клас, де вони вчили тільки німецьку, а на основні інші уроки ходили до німецького класу. З наступного року - повна інтеграція у німецький клас. В цьому році вже школу має закінчити.
Ловлю капці• 12 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
В який рівень школи попала?
Ворожу на каві• 12 сентября 2024
Ответ дляЛовлю капці
В який рівень школи попала?
Oberschule. Але в них є можливість закінчити школу після 9-го і після 10-го класу - хто як хоче.
СкрипяСердцем• 12 сентября 2024
Смотря какая школа
Мои в вальдорфской школе, адаптация там с 1 дня мягкая, но попасть же сложно
Ловлю капці• 12 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Які плани?
Ворожу на каві• 12 сентября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Які плани?
Дитина категорично відмовляється далі вчитися в Німеччині. Хоче навчатися в Україні, в Києві. Я не така категорична, на всяк випадок придивляюся різні Аусбільдунги, Beruflichen Gimnasium і т.д. Також тримаю руку на пульсі стосовно системи подвійних дипломів.
Закінчить тут 10 класів, буде закінчувати 11 клас в Україні.
Борисфенка• 12 сентября 2024
Перший рік - інтеграційний клас, вчать тільки німецьку мову, ну ще якесь малювання-спорт.
До 3-х місяців можна не ходити в школу, потім обов´язково.
Через рік вчаться у звичайних німецьких класах. Чим молодші діти, тим легше адаптуються.

Ловлю капці• 12 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Ой, ну і ситуація. Тримайтеся! Успіхів!
Як_наготую...• 12 сентября 2024
Ще триста раз подумайте, чи потрібне воно вам, німецьке навчання. Якщо ви звісно згодні на якусь посередню робітничу спеціальність, то можете їхати. Якщо ви хочете для дитини вищої освіти, шукайте іншу країну. І підтверджую що написано вище, діти категорично відмовляються навчатися в німецькій школі. Не всі звісно, але багато. Моя донька вступила до українського коледжу в цьому році, а від німецької школи я не знаю як відкараскатись.