Голубец• 11 сентября 2024
Не закрила АОК прийшов штраф за 2023 рік.
У 2023 році приїхала на роботу, підписала контракт, почала працювати. Працювала 2 місяці після чого звільнилася, виписалися з місця проживання та поїхала на Україну. Коли я працювала роботодавець відкрив медичне страхування АОК, я навіть не знала, що воно, мене ніхто не попередив що потрібно його закривати! Всі листи які надходили коли я була в Україні на його адресу. Зараз у 2024 році я дізналася про штраф!
Підкажіть можливо хтось стикався зі схожою проблемою, як можна запобігти оплати штрафу?
ЯкаКраля• 11 сентября 2024
Ніяк. Вони не злізуть. У мене була схожа ситуація, але з іншою касою. Все довелося заплатити до останнього цента.
Chaterbox• 11 сентября 2024
Платити. Незнання законів, як відомо, не звільняє від відповідальності. Тим більше в Німеччині.
Відкушу все що стирчить• 11 сентября 2024
АОК з вас не злізуть.
І буде дуже добре, якщо ви обійдетесь тільки штрафом.
Ви прописку закривали? У вас на руках є Abmeldung?
Голубец
• 11 сентября 2024
На Джопцентрі я не стояла. Роботодавець відкрив АОК, я не знала
Голубец
• 11 сентября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
АОК з вас не злізуть.
Так
Голубец
• 11 сентября 2024
Люди я прошу вашої допомоги! Будь ласка 🙏 Хто може, чи мав схожу проблему підскажіть
Само_достаточная• 11 сентября 2024
Всі , хто мали схожу проблему, всім довелося платити. Єдине, можете просити розтягнути платіж на пару років. Яку суму вимагають?
Голубец
• 11 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
7000€
ЯкаКраля• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Напишіть їм імейл з Kündigung, прикріпіть туди Abmeldung і фото з печаткою паспорта про виїзд з країни. Ще треба закрити банківське конто до купи. І так, платіж можна розтермінувати.
ЯкаКраля• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
7000€
Ой, це до біса багато. У мене було ’всього’ 900€.
Ответ дляГолубец
Так
В них є сайт та додаток з можливістю зворотнього звʼязку.
У вас в листах прописан ваш клієнтський номер. Терміново надсилаєте їм листа зі скрином Абмелдунга. Що б вони хоч не нарахували вам виплату страхових виносів за весь період.
Це буде щастя, якщо вони вам просто штраф випишуть.
А сам штраф прийдеться платити. Бо він повисне на вас без строку давності.
Само_достаточная• 11 сентября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так судячи з суми вже нарахували і внески…
Ответ дляГолубец
7000€
Це явно штраф + страхові виплати. Сам штраф буде порядка 500 евро
сами знаете кто• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Удалено администрацией...
Голубец
• 11 сентября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Я сьогодні їм написала, що роботодавець відкривав АОК що він обіцяв закрити, але не зробив цього. Що в двох останніх платіжках в мене стоїть Штоєрклас 6, що коли я дізналася про борги він мене ігнорує.
Ответ дляСамо_достаточная
Так, я вже дочитала до 7 тис.
Голубец
• 11 сентября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Тобто?
Лика-прилипка• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
7000€
Пишіть листа в АРК, що ви виписалися такого то числа, на території Німеччини не перебували, прикладайте підтвердження, чекайте результат. Якщо не допоможе - можете найняти німецького адвоката для вирішення вашого питання. Це не дешево, але ж не 7000 ...
ЯкаКраля• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Дійте самі, пишіть заяву з прикріпленням документальних доказів. Може бути так, що попросять прислати паперовий лист з Kündigung. Не пояснюйте про роботодавця. Треба терміново робити тому, що вони можуть і далі начисляти.
Ответ дляГолубец
Тобто?
Штраф за не закриття - не дуже великий. Вам явно нарахували суму страхових виплат (які повинен був платити роботодавець) за весь період несплати.
Сама вумна тутички• 11 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Від якого слова ви утворюєте джоПцентр? От просто цікаво
ЯкаКраля• 11 сентября 2024
Роботодавець,звичайно, винен.. Тільки от не знаю як можна на нього вплинути. Може народ ще підкаже тут.
Голубец
• 11 сентября 2024
Khmelnichanka• 11 сентября 2024
А вс інші договори Ви закрили? Питаю про всяк випадок, щоб не було потім і інших сюрпризів ((((.
Ну і по темі.
Одній знайомій вдалося скасувати штраф ( подавала всі докази відсутності в Німечсині), але для того приіжджала особисто і ходила-просила-доводила.
Інша - виплачує все частинами.
Ну і по темі.
Інша - виплачує все частинами.
ЯкаКраля• 11 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Ну і по темі.
Інша - виплачує все частинами.
Ну і по темі.
Інша - виплачує все частинами.
Автор, а це варіант! Спробуйте доказати, що Вас увесь той час не було у Німеччині.
Голубец
• 11 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Ну і по темі.
Інша - виплачує все частинами.
Ну і по темі.
Інша - виплачує все частинами.
Так. Кундікум, виписка з місця проживання, банківська картка була українська валютна. Ніби все.