Можу брикнути• 12 сентября в 20:28
Хто відвідує Спортлайф, дайте пораду
Ніколи не користувалися їхніми послугами, тому їхньої політики не знаю, потрібна ваша порада. Хотіла купити сину абонемент заради басейну. Консультант сказав, що окремо на басейн не продають, треба купувати безлімітний абонемент на "все включено" - ок. Але треба купити ще й дорослий, бо до 14 років самому не можна туди. Два абонементи мені не потрібні, лише сину. Через три місяці йому 14, тоді і куплю, мабуть. Але консультант каже, що ці вигідні акційні пропозиції лише до 17 вересня діють, типу, що мені вигідніше зараз купити абонемент, але я не хочу, щоб він пролежав три місяці без діла. Так от, питання: чи дійсно ці акції зараз такі прямо вигідні, а далі буде в рази дорожче? Це ж, мабуть, кожного року така цінова політика - хто ходить регулярно, мабуть, знають? Як мені буде вигідніше поступити?
Можу брикнути
• 12 сентября в 20:33
Ответ дляГомосноб
Постоянно присылают разные акционные предложения
Тому я й захотіла спитать поради, бо я розумію, що консультанту головне продать)
Стефанія• 12 сентября в 20:33
Знижки є майже постійно, тим паче під свята, типу Різдво, новий рік і тд. Почекайте до 14 років а там подивитесь.
Слоник-тоник• 12 сентября в 20:33
Акции часто. Плюс уточните у них в течение какого времени после покупки вы можете активировать абонемент
Можу брикнути
• 12 сентября в 20:34
Думаю ж, що не можна ж купити сину, а три місяці щоб ходив хтось інший? Абонемент же іменний?
Можу брикнути
• 12 сентября в 20:35
Ответ дляСтефанія
Мабуть, так і треба зробити. ДН у нього під Новий рік, тим більше
Слоник-тоник• 12 сентября в 20:35
Ответ дляМожу брикнути
Хтось інший точно не зможе ходити. Але день купівлю абонементу не означає його старт. Стартує від від дня активації. Вам потрібно дізнатися,через який час після купівлі ви можете його активувати
Слоник-тоник• 12 сентября в 20:36
Ответ дляМожу брикнути
На Різдво і Новий Рік завжди є акції
Можу брикнути
• 12 сентября в 20:36
Ответ дляСлоник-тоник
Мати рідна, ще й таке є
АБВГДэшница• 12 сентября в 20:41
Авторе, вибачте, що в вашій темі. Теж спитаю. У них там лише річні абонементи? Немає такого, щоб щомісяця платити. Бо не хочеться купити, а потім, якщо щось не сподобається-то не користуватися. Мене також басейн цікавить
А вот недавно• 12 сентября в 20:50
Ответ дляСлоник-тоник
Так, але не більше 30 днів, тоді активується автоматично (я також хотіла відкласти, тож уточнювала)
Ответ дляМожу брикнути
з одного боку так, а з іншого - ті акції дійсно закінчуються і якийсь час тільки по повній ціні. єдине, що якщо ви не збираєтесь в басейн - можете собі не купувати з басейном. моя тренер забирала діток з роздягалки
Можу брикнути
• 12 сентября в 20:59
Ответ дляMarmu
Так мені навпаки тільки басейн і треба)
Фея_3уровень• 12 сентября в 21:00
Ответ дляАБВГДэшница
Можно купити на 1 рік, або на 2, оплата є частинами (але це розтермінування через банк). Абонемент може бути Локальний (в який купили клуб), або Міережевий (у всі клуби міста, окрім Преміум).
Фея_3уровень• 12 сентября в 21:02
Ответ дляМожу брикнути
Так мені навпаки тільки басейн і треба)
Окремо басейну немає.
В абонементі тренажерка, групові, басейн. Дитина може ходити в тренажерний зал (якщо є 14) або на групові заняття (наприклад бокс, сквош), є різні і для підлітків також.
Лінива, не каюсь• 12 сентября в 21:12
Ответ дляАБВГДэшница
покупали в начале лета на месяц, чтоб попробовать. потом купили годовой
Свекруховна• 12 сентября в 21:23
На чорну п´ятницю також знижки і через місяць його можно активувати. Ще дивиться з можливістю заморозки на певний час, коли хворієш чи у відпустку хочеш з´їздити.
АБВГДэшница• 12 сентября в 22:00
Ответ дляФея_3уровень
Через банк частинами знаю, що є. Це ж по факту, те саме, просто перед банком зобовʼязання. От зараз, наприклад, акція 18000 річний абонемент. Я готова платити 3000, але щомісяця, щоб якщо передумаю, чи переїду, де немає цієї мережі не платити. А от б банк в будь-якому випадку прийдеться оплатити повний абонемент
Фея_3уровень• 12 сентября в 22:03
Ответ дляАБВГДэшница
Запитайте в відділі продажу. Мені в додатку пропонує купити тільки на рік чи 2.
Але я бачила рекламу що є на день, на місяць.
АБВГДэшница• 12 сентября в 22:05
Ответ дляФея_3уровень
Спитаю, дякую. Якась у них політика негнучка зовсім(
Фея_3уровень• 12 сентября в 22:07
Ответ дляАБВГДэшница
Вони беруть кількістю проданих абонементів. Багато людей купують і ходять рідко, а де хто зовсім не ходе (брат купував з басейном і ніколи не ходив в нього, тільки в тренажерку).
Можу брикнути
• 12 сентября в 22:23
Ответ дляФея_3уровень
На день і на місяць - то, я думаю, просто ціну вказують, а купити все рівно маєш на рік, бо я завжди в рекламі бачу ціну за місяць, але з зірочкою)