Ластовиння• 12 сентября 2024
Єдина школа, у вас працює?
Додаток єдина школа у вас працює? В мене пише невірний логін/пароль. Це до вчителя звертатися треба чи в підтримку? Чи у всіх так?
Ластовиння
• 12 сентября 2024
Ответ дляТворог для розжига
всё работает по того годишнему паролю)
А в мене ні(((
Всюди влазю• 12 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
То відновіть пароль
Ну от я відновила і толку? Нічого там нема і не може бути
Залатавая• 12 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Чого там нема? Ви увійшли в додаток чи ні. Не а, бо можливо вчителі ще не вносили туди інформацію? В обох моїх дітей поки що вчителі не заповнювали електронний щоденник
Всюди влазю• 12 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Інформація від вчителів
Ластовиння
• 12 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
То відновіть пароль
Робила не працює все одно
Залатавая• 12 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Інформація від вчителів
Ну тому що вчителі ще не заповнювали його. Додаток тут чим завинив?
Залатавая• 12 сентября 2024
Ответ дляЛастовиння
Робила не працює все одно
Що саме не працює?
Ну от я зайшла без проблем по синам данними. Але інформації нема, бо вчителі ще нічого не заповнювали
Щось не спиться• 12 сентября 2024
40каградусная• 12 сентября 2024
Нас сразу предупредили, что вносить в ЕШ будут постоянное расписание, а первые 2-3 недели его в нашей школе не бывает. Классная присылает в Вайбере родителям и детям.
Мілася-6892• 12 сентября 2024
У нас ’моя школа’.
У дитини не працювала, довелось змінювати пароль з комп´ютера вчительки.
Просто вона оновилася і інші правила, якщо у вас пароль простий лише з цифр, тоді треба зробити те що й ми
Манка Я• 12 сентября 2024
Ответ дляЛастовиння
Оновила додаток, ні за старим ні за новим паролем отак
Спробуйте видалити і знов поставити.
Якщо не допоможе - у них підтримка є, маякніть туди. А завтра спитайте вчителя.
Рятівник Малібу• 18 сентября 2024
Доброї ночі.Ви вирішили питання?
У мене зараз так само,що потрібно робити?хелп)
Ластовиння
• 18 сентября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Доброї ночі.Ви вирішили питання?
Так. Оновила додаток