Міряно-переміряно• 13 сентября 2024

кому призначали утрожестан, дюфастон "на всяк випадок" при вагітності?

Ви приймали препарати?
Аристократка-тунеядка• 13 сентября 2024
Мені не назначали, але я б ’про всяк випадок’ нічого б не пила.
АдеКВАтная• 13 сентября 2024
Приймали
Сяду на шию, дорого!• 13 сентября 2024
Дюфастон пила перший триместр, була загроза і викидень перед.
ДелайКак_Я• 13 сентября 2024
Ставила до 32 тижня
жінка незаміжня• 13 сентября 2024
На всяк випадок такі препарати не призначають адекватні лікарі, але зараз дійсно багато вагітних з утрожестаном тільки і виношують.
RobbingHood• 13 сентября 2024
Мне назначали Прогинорм на всякий случай. Я не пила. Нахрена вливать дозу гормонов просто так абы було?
Нічна ненажера• 13 сентября 2024
Да, принимала. Вреда от них точно не будет, а вот польза в случае угрозы однозначно есть
ПрипоРошенная• 13 сентября 2024
Тому надо бежать галопом и читать Ольгу Белоконь!
Попа как у Кардашьян• 13 сентября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
А она светило медицины?
автор Міряно-переміряно • 13 сентября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
я в інсті на неї підписана, на Березовську)
у мене був викидень. зараз знову вагітна і мій гінеколог сказала: я не хочу призначати вам ці препарати на всяк випадок, як це роблять деякі, я за доказовість. але вирішувати вам, хоча прямих показань для цього у мене зараз немає
интайм_не_предлагать• 13 сентября 2024
Мені назначали утрожестан при низькому прогестероні, до вагітності 9 циклів і у вагітність до 17 тижня, перед цим були дві ЗВ.
Забула що?• 13 сентября 2024
Мне назначали, Я пропила пару дней и сразу повылазили ужасные полочки . Ужасная тошнота, запор, прыщи на лице. Больше не пила.
Ответ дляЗабула що?
а з якою ціллю вам його призначили? ви не були вагітніті?
ПрипоРошенная• 13 сентября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А она светило медицины?
Более чем
ПотеряласЯ Я...• 13 сентября 2024
у знакомых так спасли детей. низкий свой прогестерон, кровило, угроза и на дюфастоне вытащили. дети здоровые
Місячне Сяйво• 13 сентября 2024
Нет не пила
А в тик ток встретила врача гинеколога она постоянно советовала пить дюфастон всем беременным,ну вот понервничала беременная где то, значит надо пить дюфастон на всякий случай, я назначаю 🤦‍♀️
Я весела булька• 14 сентября 2024
Якщо є показання - звичайно, приймати! Також треба скоригувати дозу відповідно до результатів повторної здачі аналізів.

Побочки якраз вилазять тоді, коли прогестерону забагато (проходила через це). Також не всім підходить певний препарат: прогестерон є для застосування перорально, вагінально, уколи з маслом, мазі. Також є всякі його види: десь він синтетичний, десь - ні.

Коли я в перший раз йшла купувати утрожестан (було невиношування вагітності та дуже низький рівень прогестерону), то думала, чому мені лікарка не виписала рецепт. Дуже здивувало, що:
а. утрожестан навіть у нашому невеликому містечку є практично в кожній аптеці, на відміну від льодяників для горла без цукру))
б. ніхто навіть й не питався, чи є у мене рецепт.
Це все реально виглядає, як дуже крутий бізнес та стадний рефлекс, і що є величезний попит на нього, незважаючи на те, що це не іграшки.
автор Міряно-переміряно • 14 сентября 2024
Ответ дляЯ весела булька

Я з Вами повністю згодна, так як дивлюсь , читаю, слухаю багатьох гінекологів. Взагалі то, прогестерон сприяє розвитку раку МЗ. Виробники про гестерону це не скривають, щоб не було судових позовів. Але наші інструкції написані так мудро, що це взагалі чудова пігулка) це все бізнес, так як і амг. Всім зараз впарюють про ранній клімакс, заморозку яйцеклітин, заміну гормони терапію. Туди ж йдуть кок-’ліки’ від усіх жіночих проблем і мірене. І це сумно
интайм_не_предлагать• 19 сентября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Не могла виносити , вагітніла зразу, а плод не виношувала, було дві ЗВ, шукали коли настає овуляція, з градусником прокидалася, міряла базальну температуру, по ній визначали коли овуляція, коли можна пробувати вагітність. Утрожестан використовувала вагінально, вранці, ввечері, по 200.
интайм_не_предлагать• 19 сентября 2024
Ответ дляЗабула що?
Це якщо пити, а якщо вагінально, то побочок не буде
Весела пiсенька• 19 сентября 2024
Два дні тому після узі, без аналізів класний, в принципі, доктор сказала пити або прогінорм або утрожестан 2 р.д. по 200. Мотивуючи це тим, шо мені за 40 і зайвим не буде. Так от. Ніяких причин на це окрім її ’зайвим не буде’ не було. Тепер мене нудить, дика слабкість, мені погано!!! Сьогодні на роботі якби не сиділа, то точно впала би. Запаморочення таке було, шо дівчата нашатир принесли. Це триндець! Мазні немає, живіт не болить все було ок, доки я не стала пити утрожестан. Я почувала себе набагато краще! Запаморочень взагалі не було! Вагітність перша, природня. 10 тижнів. Я думаю, шо я таки доп´ю цю гидоту по 200 на ніч один раз на день і всьо. Бо якщо я десь впаду - наслідки від ’зайвим не буде’ будуть набагато гіршими, ніж без пілюль.
автор Міряно-переміряно • 20 сентября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Мені 43, в 41 перша вагітність, завмерла( мені не призначили прогестерон. А фразу ’на всяк випадок’ лікар сказала-я можу призначити, бо більшість призначає. Але є доказові лікарі, які без показань такого не роблять. Тому, тільки фолієву, магній і вітаміни групи В. Вагітність теж природня, я тричі оперована на яєчниках, амг 0.181, але по ФСГ, ЛГ клімаксу у мене поки що не має бути
Я бажаю вам народити здорове класнюче маля! І вам легких пологів!
Весела пiсенька• 20 сентября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Дякую!!! Вітаміни я п´ю із першого дня, як дізналася! Це був сюрприз, оскільки не планували і не збиралися ну вже як сталося ) доречі, ввечері утрожестан не пила, зранку теж, почуваю себе набагато краще! Після першого скринінгу, якщо все буде добре з хромосомами, Ніпт здаю завтра, зроблю аналіз прогестерону. Подивимось шо там.