Пишу, не читаю• 13 сентября 2024
Розплакалась при дитині… як безвихідь була(( він кричав требував ГВ
І поки я не показала що воно реально «болить» пустила сльози.. аж з такою Душею, що аж самому себе стало жалко.. я так давно не плакала
І тоді дитина дивилася на мене, спостерігала і притихла, і сказала, що ГВ не хоче
І неначе переключило її.. пішов гуляти
але не знаю що буде вночі.. планую теж поплакати
Бо ніякі консультанти по ГВ не допомогли. Передивилась відео в ютубі Зайцевої.. все робила по книзі - а толку немає
Тупо сиселюб
І неначе переключило її.. пішов гуляти
Тупо сиселюб
Любви вам!• 13 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
Это вы так решили?
У ребенка проблема и он не знает как ее решить - знает только пососать чтоб успокоиться. ВЫ! Виноваты в том что не научили ребенка другим решениям проблем.
Почему он ’хочет цыцку’? Он голодный? Если да, то накормите его супом.
Если нет, то какие другие причины ’хотеть цыцку’ у него в тот момент? Скучно? Больно? Страшно?
Какую из этих проблем вы решаете тыканьем цыцки?
Все вышеперечисленные проблемы автор решает одним способом - цицьку в рот.
Оля_с_киркою• 13 сентября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Ну так забирайте його руки, коли лізе під футболку. Чого ви сидите як манекен?
Автору здається не вистачає цікавості до її принад .
Оля_с_киркою• 13 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
И лицо сразу для убедительности
Всем членам семьи )
Любви вам!• 13 сентября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Наша автор гучно плаче
Цицьку знов дає, ледача,
Тихше, авторе, не плач,
Дай дитині краще м´яч
Цицьку знов дає, ледача,
Тихше, авторе, не плач,
Дай дитині краще м´яч
Нашо той м’яч коли цицька завжди під рукою?
Обнимашкина• 13 сентября 2024
Ответ дляТихомандражная
На ГВ були 3,3 (три роки і три місяці)дитина жодного разу не боліла, з золотою медаллю закінчує школу.
На ГВ до 5 месяцев и за это время 2 орви и ковид. И это только у малого, а свои лактостазы я и считать не буду. Завершила и счастлива.
Пишу, не читаю
• 13 сентября 2024
Ответ дляТихомандражная
Нас тут не розуміють
Але і я вже на тому етапі що жалко себе
Бжоли-бандерівці• 13 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Я в іутболках завжди ходжу
Бо знаю шо таке може бути і щоб не верещав я давала груди
В 7 років щоб не верещав теж будете давати?
Ваша задача як матері знайти шляхи переключення з істерик. І це не груди. В такому віці дитина може переключитися на спостерігання собачки на вулиці чи пропозицію в якесь цікаве місце піти чи книжку почитати. Дитину переключають, відволікають.
У вас же не стільки в грудях проблема скільки в тому що ви не знаєте як поводитися з все підростаючою дитиною. Вам варто книги по дитячій психології почитати
Тихомандражная• 13 сентября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Ковидом в семье никто не болел вообще, потому что регулярно для профилактики слушали шум.: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166 читайте пост 29
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166-1 читайте пост 34-36.
100%• 13 сентября 2024
Ответ дляТихомандражная
При чем тут, ну моя тоже с золотой медалью, кормила до года)))
Мелочунь• 13 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Нас тут не розуміють
Але і я вже на тому етапі що жалко себе
Я тоже не пойму.
Я кормила до 2х лет.
Дети болели и болеют постоянно.
ГВ завершила за один день.
Я кормила до 2х лет.
Дети болели и болеют постоянно.
ГВ завершила за один день.
Рогнеда Карповна• 13 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ну ось плакала і він зрозумів
Але не відомо що вночі буде
Правильно, бий їх їхньою зброєю. Можна ще встятися для переконливості
Мелочунь• 13 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Я пропонувала чоловіку
Він сказав шо це жіночі справи
После слов ’женские дела’ надо не предлагать, а поставить перед фактом, что воспитание детей - мужское дело и он сегодня делает то то и то, потому что вас дома не будет.
Пишу, не читаю
• 13 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
Сказав викликати нянь, бабусь але не його
Бжоли-бандерівці• 13 сентября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Ми сміємося, але насправді для дитини це великий стрес. Ось ці істерики матері.
Бо діти ж розуміють, що їхнє життя повністю залежить від дорослих. А тут доросла мама сама ридає і поводить себе як дворічна. І як на таку маму опертися в складній ситуації? Дитина ще більше нервувати починає
Голубая фишка• 13 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Не вгадали
Розвинута дитина
Просто любить груди і все
Розвинута дитина
Просто любить груди і все
Він не їх любить, а просто так заспокоюється !
Дайте йому пляшку з сумішшю, візьміть на руки, і закачайте щоб заснув.
Ваші груди йому не цікаві, цікавий процес і результат.
Пишу, не читаю
• 13 сентября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну поки не видно шоб нервувала
Навпаки заспокоїлась і переключилась
Знаєте, я вже пів року слухаю психологів.. я розумію про що ви
Але в мене воно не діє
Навпаки заспокоїлась і переключилась
Але в мене воно не діє
Пишу, не читаю
• 13 сентября 2024
Ответ дляГолубая фишка
Купила вже плляшку із соскою в надії що переключиться
Теж кашу туди заливала
Не працює
Він з 6 місяців пʼє із чашки
Теж кашу туди заливала
Не працює
Він з 6 місяців пʼє із чашки
Садова гойдалка• 13 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Нас тут не розуміють
Але і я вже на тому етапі що жалко себе
Вам там в інших темах писали жіночки, котрі і до 4-х років годували. Але у них такого трешу не було. Бо там рулили мами, а не малі діти
Пенек Возмездия• 13 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ну поки не видно шоб нервувала
Навпаки заспокоїлась і переключилась
Але в мене воно не діє
Навпаки заспокоїлась і переключилась
Але в мене воно не діє
Вы и 5 лет можете слушать психологов, хренологов и т.д. Нет смысла, вы не устойчивы сами. Ваше нет не означает НЕТ. Вас саму шатает. Вы не авторитет. Вы плачете, вместо решать вопрос, как взрослая. И муж инфантил. Чего от ребенка хотеть, если в семье нет взрослых?
Кормите до армии, чё уж...
Непонятно• 13 сентября 2024
Ночью дайте попить водички и не давайте грудь. Раз начали отличать. Похеычет и уснёт. И завтра тоже. Послезавтра уже не будет просить. Не сдавайтесь) поглаживания, водичку и все будет ок.
Видна міленіалка• 13 сентября 2024
Ответ дляТихомандражная
В мене все з відзнакою від першого класу і до магістратури. Керівна посада, але мама мене годувала груддю лише 5 місяців)))
Ух яка ж Я• 13 сентября 2024
Ответ дляТихомандражная
И все благодаря вашим сисям, бляха, ото у вас груди , золото а не сиськи🦾
Видна міленіалка• 13 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Знову(( що ч можу зробити
Як оці мякі відлучнння ні до чого не доводять
Він не забуваю про гв
Я тупо цілий день аніматор… щоб тільки не згадав
Або кричить коли згадує
Він не забуваю про гв
Або кричить коли згадує
Ви тупо ігноруєте всі поради припинити це раз і назавжди. Але тепер і зрозуміло чому. Ви сама дитина, інфантильна плакса, нюня, розмазня. Звиняйте.
Ух яка ж Я• 13 сентября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Видимо автор грудьми кормила ими ж и выбивала все остальное
Непонятно• 13 сентября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
По руках бити. Навіщо заохочуєте такий еротизм? Чи вам самій подобається?
Офигеть, комментарий. Кого бить и за что?
Непонятно• 13 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
И что?
Поверещит и перестанет.
И надо было в садик отдать.
Поверещит и перестанет.
И надо было в садик отдать.
Это вы решили, что в сад надо отдать в 2.5 года?
Непонятно• 13 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Скажіть, якщо не давати груди ось так.. відразу то вони ж будуть наповнюватись скільки днів?
Подцеживайте и постепенно молоко пропадёт. Будьте внимательны к груди, чтоб не было уплотнений и боли.
Пишу, не читаю
• 13 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
В мене після минулого разу була фіброаденома
Вирізали
Лікар сказав мінімум 2 роки грудьми відкормити щоб вона «працювала»
Вирізали
Пишу, не читаю
• 13 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Я планую в 3