неДоЖиру• 13 сентября 2024
Подскажите какой фирмы лучше купить витамин Д и железо???
Не рахую, а вважаю• 13 сентября 2024
Печенюшка• 13 сентября 2024
головне мінімум 8 годин в часі витримувати проміжок між ними, бо вони не приймаються водноча. і треба щоб з кофакторами - б12 і с для заліза, і к2 для д3.
але! залізо важкий метал і якщо нема дефіциту і ви самі собі назначили - то буде лише шкода
Янгол в камуфляжі• 13 сентября 2024
Ответ дляhrystia
Мені ендокринолог таке залізо призначила.
Мене від нього приносило дуже сильно і живіт болів,а знайомі пили,то їм зайшов дуже добре