Глубоководная селедка• Изменено 13 сентября 2024
Іспанія чи Італія , щоб поїхати на рік
Іспанія чи Італія , щоб поїхати на рік ?
Дивлюсь Валенсію в Іспанії , або Італію десь теж біля моря, де буде дешевше аренда житла і їжа, я прикинула по аренді наче Іспанія
Девальвация• 13 сентября 2024
Мы в Испании под Валенсией. Нам очень нравится. Но работа удаленка, свое авто, с такими вводными норм
Аль де Барановна• 13 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Не в Оропесе случайно ?
Упругая попка• 13 сентября 2024
Ответ дляФрекен бок
Почитайте про налоги в Испании, смотря кем и как вы работаете.
А в Италии налоги меньше?
Анонім-ка• 13 сентября 2024
В Італії без пермесо і робочого контракту житло винайняти дуже складно
Фрекен бок• 13 сентября 2024
Ответ дляУпругая попка
А в Италии налоги меньше?
Я не налоговый консультант. Но знаю что в Испании с этим жесть.
Упругая попка• 13 сентября 2024
Ответ дляФрекен бок
Я тоже такое слышала, но все равно интересно
Мне кажется, это везде так с налогами, кроме Болгарии и подобных стран
булоТАЙминуло• 13 сентября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Не в Оропесе случайно ?
Ну оропеса совсем не под Валенсией. Даже провинция другая. Скорее под кастельоном,
Бринзолетта• 13 сентября 2024
Італія біля моря ,ну, дуже різна: Портофіно чи Ріміні? Вам вище вже написали, що без робочого контракту ніхто вам в оренду на рік не здасть ,тільки з подобоваю оплатою. Шукайте зв´язки, хто поручиться за вас, тоді можливо.
Бритоножка• 13 сентября 2024
Я живу в Італії. Вам не здадуть житло на рік без робочого контракту. Оренда тут часто мінімум на 2-3-5 років. На рік нецікаво здавати. І якщо більше 90 днів жити, то треба захист оформляти. Це вже дуже складно в Італії. І ви без мови. Не раджу.
Глубоководная селедка
• 13 сентября 2024
Ответ дляФрекен бок
Онлайн працюю
Бринзолетта• 13 сентября 2024
Ответ дляБритоножка
Абсолютно згодна.Ніколи не зустрічала орендодавця менше ніж на два роки, з автоматичним продовженням договору.