SimpleDimplee• 14 сентября 2024
А чи знали ви подібні ситуації? Можливо з вашого життя чи з життя знайомих?
Про стосунки, які виникали між викладачем та студенткою наприклад в університеті? Чи хоча б чутки? Це може бути реальністю чи вигадка?
Невгамовна сила• 14 сентября 2024
какие отношения вы имеете ввиду? завкафедры чпокал студентку за ’зачет’ - это отношения или использование служебного положения?
ПлюшкамиБалуюсь• 14 сентября 2024
Так, кураторка вийшла заміж так. Вже двое діточок. Так написали, наче то щось стране) Всі обичні люди, а вчитя і тд, то лише професія
Вбигудях• 14 сентября 2024
Вспомнила, однокурсница с аспирантом чпокалась, отличница была😁 он ей сливал все шо можно
Не рахую, а вважаю• 14 сентября 2024
Это я. В 20 лет втюрилась в 45 летнего профессора , пыталась соблазнить, он отказывался.
Ядвига Юсьлегко• 14 сентября 2024
Ну моя одногруппница вышла замуж за препода. Ещё и меня пыталась со своим тогда ещё бойфрендом свести с его другом тоже преподом🤦🏼♀️
Я от них тогда сбегала в ужасе
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я от них тогда сбегала в ужасе
Який вік був?
Не рахую, а вважаю• 14 сентября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я от них тогда сбегала в ужасе
Вам больше рабочие по душе? Правильно, попроще и в постели мастера)
Ядвига Юсьлегко• 14 сентября 2024
Ответ дляSimpleDimplee
Який вік був?
Нам было лет 20 плюс-минус, преподы были молодые, до 30, может 27-28, но в возрасте 20 они казались уже пожившими жизнь взрослыми мужчинами)))))
Ядвига Юсьлегко• 14 сентября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Вам виднее))))
Танцепесенная• 14 сентября 2024
Очень много знаю таких историй т.к. работа в колледже и сама была студенткой
Раз одела не бу• 14 сентября 2024
Одногруппница встречалась с преподавателем. Он был красавчик. И реально талантливый. Пока она с ним на свидания бегала, полфакультета трепалось как он их добивался и тр...л. Именно тогда я поняла, что 99% женщин придумывают себе личную жизнь. Счастливо женаты уже 25 лет. Он ее на 18 лет старше.
Доктор Хаос• 14 сентября 2024
Это вполне реально, знаю такой случай, старшеклассница, на то время выпускница из моей школы, вышла замуж за физрука, он был молодым красивым парнем, всем девушкам нравился, а повезло только одной.
Сама собі лікар• 14 сентября 2024
Так, знайомий оженився на своїй студентці. Різниця десь 6 років.
Lilian-nochka• 14 сентября 2024
Одногруппница вышла замуж за препода,что там странного,живут себе,сыну старшему 11 лет
ДаЗдраПерма• 14 сентября 2024
У нас друзі колишні викладач та студентка. Звісно, що можуть бути відносини, чи вони не люди?
Все буде• 14 сентября 2024
За мого навчання було три такі історії. Викладач одружився із студенткою. Це ще за СРСР було. Ця дівчина пройшла купу розбирань на комсомольських зборах і багато всякого неприємного. І через деякий час цей викладач повернувся до своєї старої дружини.
Ще один викладач славився тим, що виганяв із занять і екзаменів дівчат, які були одягнені у джинси або прозору блузку. За мораль переживав))) А потім натурально з´їхав з глузду - розлучився із своєю дружиною-ровесницею, і почав одружуватися на студентах. Всього пам´ятаю три такі шлюби - він щось з рік жив з кожною.
І третя історія. Дуже гарна, вишукана, дуже розумна викладачка (але в літах) кинула свого чоловіка, родину і буквально втекла із студентом років на 30 молодшим за неї. Фінал історії не знаю, але думаю, що нічого доброго.
Файна цьоця• 14 сентября 2024
У чоловіка так сестра з викладачем почала зустрічатися. Але він молодий, вже вона вивчилась, він звільнився звідти. Вже живуть разом років 5.
Зараз на дієті• 14 сентября 2024
Знаю. Моя подруга зустрічалася зі своїм викладачем в університеті. Вийшла заміж за нього.
Таких історій немало.
А чого питаєте?
Таких історій немало.
А чого питаєте?
Цвірінь• 14 сентября 2024
Девочка с дневного родила ребёнка от препода, уехала к себе домой и перевелась к нам на заочку. Что там за тема и поженились ли они я не в курсе, но говорили что он не помогает им с ребёнком. Помню только что у неё было инвалидность и ей было сложно посещать занятия. Короче препод козлина
Ниф_ниф• 14 сентября 2024
Молодий викладач, неодружений, женився на своїй студентці. Вона ходила зі мною в одну школу, там дуже погано вчилась. Зараз працює на кафедрі, кандидат технічних наук. Кандидатську дисертацію зрозуміло хто писав…
Ниф_ниф• 14 сентября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я от них тогда сбегала в ужасе
Такий ботан був? Задрот на вигляд?
Без образів• 14 сентября 2024
Знакомая вышла замуж за преподавателя на 25 лет старше, двое детей, сейчас ей 40 а он реально старый дед 65 летний, еще и нищий, бо преподы никогда хорошо не зарабатывали, ей теперь приходится работать за 4 чтоб всех обеспечить, боже забавь от такого счастья
Бодіпозітівна• 14 сентября 2024
Друг чоловіка одружився зі студенткою.
На час знайомства їй було 21, йому 31.
Через 5 років розвелись. Різні погляди на життя.
На час знайомства їй було 21, йому 31.
Почекуха• 14 сентября 2024
Однокурсниця зійшлась з викладачем набагато старшим, скоріше старим. Але наче вони і до цього знайомі були. Насправді це не рідкість.
Почекуха• 14 сентября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А выбор только между стариками и рабочими? Менеджеры, айтишники и т.д. ее возраста вымерли?