Без Баяна• 14 сентября 2024
Есть тут Не любители фильма про Гарри Поттера?
Он всем так нравится.... ну такое себе
Я Вас не боюся• 14 сентября 2024
Я не любітєль. Мій коханий вирішив це виправити. Тепер дивимося Гарі.
Мені настільки нудно, що ніколи не дивилася до кінця перші серії, а наступні навіть і не знаю про що
КараПузовна• 14 сентября 2024
Ответ дляСердючка
Мені, нецікаве фентезі, фільм дивилась тільки перший, теж не зайшло.
Теж саме, ге люблю цей жанр, дивилась тільки 1 шу серію про Гаррі Поттера
Болтушка Му• 14 сентября 2024
Один раз смотрела, ну нормально, но я не фанат и остальные части не смотрела и не тянет. Хотя я люблю фентези)
Наполеон Бонапарт• 14 сентября 2024
Навіть не дивилася, не мій жанр , як і зоряні війни та решта
Сирожено_пирожено• 14 сентября 2024
Я не люблю. Я вообще не в теме. Знаю только кто Гарри и Гермиона. И все 😂 особенно смешно смотреть как на работе бегают и меняются киндерами с этими фигурками
Байрактара• 14 сентября 2024
Смотрела только потому что ребёнок любит. Мне скучно, просто не моё. Но в целом и фильм, и книги хороши. Просто на любителя.
Аленький носочек• 14 сентября 2024
Колись в дитинстві фільм взагалі не сподобався. А зараз дитині взяли книжку, читає вголос, мені дуже подобається))) після книги дивимось фільм. Книги звісно набагато кращі ніж фільми
...аяприкольная• 14 сентября 2024
Було б цікавіше, щоб ті хто відписують в цій темі про ’нудного’ Гаррі відразу писали пару фільмів-серіалів, які їм подобаються. :) щоб розуміти загальні вподобання людей.
Гарі Поттер це цілий всесвіт, я не фанат фільмів, але фанат книжок, але фільми раз на рік (в новорічні свята) з донькою передивлюємося також.
Я Вас не боюся• 14 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
Я з фантастики обожнюю Володаря перстнів і Голодні ігри. А Потера просто дивлюсь, бо коханий хоче, щоб я подивилась
.Апельсинка.• 14 сентября 2024
Перші 4 серії дивилася із захопленням. Хотіла вже додивитися всі, 5 сідала дивитися раза 3 і не змогла
Аленький носочек• 14 сентября 2024
А що схоже на Гаррі можете порекомендувати?)))) бо вже всі книги перечитав
Бадабум• 14 сентября 2024
Ответ дляАленький носочек
Персі Джексон
Бутерброд и я• 14 сентября 2024
Я не люблю фэнтези. Первый фильм видела и все. Продолжения смотреть желания не возникало.
ШанельКуКу• 14 сентября 2024
Смотрела Гарри Потера только вместе со своими 9 летними детьми, им нравилось
Чумацький Шлях• 14 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
Например, сериал Джентельмены, режисер Гай Ричи, сериал Чужестранка (Outlander).
Коник-стрибунець• 14 сентября 2024
Ответ дляАленький носочек
Персі Джексон, Темні матерії, Локвуд і ко, Невермур.
Полуничка• 14 сентября 2024
Конечно, потому что фильмы очень устаревшие. Но я с детьми фанат его книг, с фильмом не сравнится!
Невловимий Джо• 14 сентября 2024
Я , чушь собачья и ещё не нравится про босый ходил на гнома похож
Тримбулька• 14 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
Гарі поттер - дуже передбачуваний фінал! Казки для малят!
Наприклад теж фентезі, але «для дорослих» - Відьмак. Читала, фільм не дивилася.
Просто гаррі вийшов, коли я вже була доросла) якби дитиною, то можливо б сподобався)