Курочка• 14 сентября 2024
Антистатик. Вони бувають рідкі?
Колись купувала такий антистатик, що додається при пранні.
Зараз бачу лише спреї що страшенно смердять і викликають задушливий кашель.
Може хто порадить засіб гарний?
Курочка
• 14 сентября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Пораджу вам не купляти синтетику.
Неможливо обійтися без синтетики повністю.
На спідницях та платтях підкладка завжди буде з частиною синтетичної тканини.
Виниловая пластинка• 14 сентября 2024
Ответ дляКурочка
Ніколи не купую синтетику. Ні спідниці, ні сукні, шукаю лише приємну тканину що не липне )
З синтетики у мене лише верхній одяг, але він не електризується ❤️
Виниловая пластинка• 14 сентября 2024
До речі, маю шарф з синтетикою, але він взагалі не електризується!
Я вам співчуваю, сподіваюсь ви знайдете або підходящий засіб, або гарні речі (
Заела_пластинка• 14 сентября 2024
В мене спрей, але не смердючий, без запаху. По відгуках вибирала
Слухи-руки не распускаю• 14 сентября 2024
Можете поискать не в аэрозоле, а именно в спрее, я от него хоть не задыхаюсь
Курочка
• 14 сентября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Мені фіолетово, що саме ви купуєте.
Що за бридка звичка сунути непрохані поради?
Курочка
• 14 сентября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
А який саме?
Курочка
• 14 сентября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Звичайний кондиціонер для прання працює як антистатик
В мене гранульований, то ефекту антиститика нема