Лорка-хлорка• 14 сентября 2024
Кто мало кушает? Вам так нормально
Как самочувствие? Хочу приучить себя тоже есть мало как дюймовочка. С чего бы начать?
Забрала і не сказала• 14 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Я навіть заздрю людям, що можуть декілька разів на день їсти і не мають слабкості, мають сили і єнергію щось робити. Якщо я зранку чи вдень поїм, то як сонна муха, хочу спати і нічого не хочу робити. Так харчуюсь більше 12 років, то супер комфортно.Вечором можу і щось трохи шкідливого з´їсти, то все одно все ок і гарне самопочуття.
О, аналогично, даже если не спать, то прилечь, но в любом случае активности нет, делать ничего не хочется
Кудрі кручу сама• 14 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
От от, ні єнергії ні бажання, щось робити.та і до вечора в принципі їсти не хочется зовсім, максимум в обід якійсь фрукт чи ягоди і то інколи хочется.
Играю_на_кларнете• 14 сентября 2024
Ответ длямиссДавеча
Это привычка. Организм со временем привыкает и подстраивается. Чем больше я ем, тем больше мне хочется. Чем меньше ем, сплю, занимаюсь сексом, работаю, читаю, занимаюсь спортом, тем меньше мне хочется этим заниматься.
Но может быть это только у меня так, а у других по-другому.
у меня пофигу. только даешь слабину- а она просится все время! и понеслооось
миссДавеча• 14 сентября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Это вечный контроль. Я понимаю. У Вас так.
Я же о привычке.
Подмигашка• 14 сентября 2024
Я їм мало. 1300-1500 калорій щодня.
Моя подруга каже, що якби вона стільки їла, то вже б вмерла.
Ло Шарик• 14 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
В мене перший прийом їжі за весь день якраз)) зранку лише кава з молоком))
И что в меню?
Подмигашка• 14 сентября 2024
Ответ дляПес Патрон
В первую очередь не жрать после 18-00, ложитесь спать.
Не обовʼязково
Хвильоватиша• 14 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Я їм мало. 1300-1500 калорій щодня.
Якби я стільки їла, важила б мабуть кіло 80. У вас зріст метра 2?
Подмигашка• 14 сентября 2024
Ответ дляХвильоватиша
🤣🤣🤣🤣
Всі 200
ЯспАкойнаЯ• 14 сентября 2024
Ответ дляПес Патрон
Жру после 22.00, худая капец
woman Warrior• 14 сентября 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Это кто такое придумал?
не есть после 18
лет наверное
Хвильоватиша• 14 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
🤣🤣🤣🤣
Всі 200
1500 ккал я навіть уявити не можу
woman Warrior• 14 сентября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Ну , рекомендуется не есть за 3-4 часа до сна. А рекомендации специалистов гласят о том, чтобы ложить до 22)
Вот отсюда и цифра 18
ложить не такие рекомендации.Исходя из них, я должна есть в пути и в дороге же ложиться спать
дякую аж підскакую• 14 сентября 2024
Ответ дляwoman Warrior
Все понятно)
Играю_на_кларнете• 14 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Чому?
та то советчица. меньше слушайте и больше думайте. и не стоит кальку с других тянуть на себя.
Кудрі кручу сама• 14 сентября 2024
Ответ дляЛо Шарик
И что в меню?
По різному, але переважно овочі, фрукти, молочні продукти, риба, птиця. Червоне м´ясо не люблю але їм десь 2 рази на місяць. Крупи лише овсянку(так на вечерю і лише з тунцем), гречку. Солоності, оливки, огірки і подібне також люблю. Солодке взагалі не люблю, ніяке, не їм нічого, просто не смачно(виключення кока кода, інколи в коктейлі можу випити, але все одно 1 до 1 з водою розбавляю, бо душить в чистому виді). От солоні снеки з риби, м´яса(усякі сушені кальмари, тріску, полосатик, кабаносі, пршут) так, то вечором під келих пива можу з´їсти(але то в принципі вся моя вечеря може бути), але я набрякаю як багато солоного їм, то час від часу собі дозволяю(так би щодня їла). Ще дуже люблю часник, прям дуже, то майже усюди додаю)))
Ло Шарик• 14 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Не .
Вот вы день не ели .
Что на ужин? Какое количество еды и ккл
Вот вы день не ели .
Что на ужин? Какое количество еды и ккл
Цикавенная• 14 сентября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Посмотрим) пока 1,5 года только прошло
У вас який мінус? Вага вже стала чи ще падає?
Кудрі кручу сама• 14 сентября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Не .
Вот вы день не ели .
Что на ужин? Какое количество еды и ккл
Вот вы день не ели .
Что на ужин? Какое количество еды и ккл
Я не рахуючи. Може бути шопский салат, може бути овсянку з банкою тунця, може бути куряча печінка з яблуками і солоними огірками, може бути запечена форель. Може бути пачка кабаносів і келих пива. Сушені кальмари і келих пиво. Пшрут, оливки, якісь фрукти і келих вина. Або салат з тунця в банці, каліфорнія, мексикана і подібне. Просто 1 банка+огірок чи помідор чи пів авокадо. По кількості думаю не багато, 1 тарілка
Ло Шарик• 14 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Капец . Шопський салат за день. Сколько вам лет и вес
Подмигашка• 14 сентября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Бо це дофігіща! 2 кг торта?
😂😂😂😂
Не їм по два торти
ПробілНеПрацює• 14 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Скажіть будь ласка, як саме готуєте овсянку з тунцем, просто змішуєте разом, чи ще щось додаєте?
Кудрі кручу сама• 14 сентября 2024
Ответ дляЛо Шарик
А що там не так? Там плевальский сир і багато, овочі і оливкова олія, також багато, дуже ситно. 37 років, 53-56 кг в залежності від сезону(на зиму набираю завжди кілька кг) зріст 170. І то не щодня ж. День салат, день миска овсянки з тунцем, день тушена телятина, день тушені овочі. Інколи і картоплю фрі можу з´їсти чи смажену панчету(щось поміж салом і беконом). Ще роштан люблю, але чоловік фукає, що йому хлорним вапном смердить😂 то інколи собі готую до риби чи м´яса. Мені от від смаженої(саме смаженої, не фрі, не пюре, не запеченої, тушеної, це можу їсти, а просто на маслі на пательні смаженої) аж дурно, як виглядає дуже не подобаєтся 😂 то прям бує єфект, можем окремо їсти, бо мені від вигляду дурно і нудить😂
Кудрі кручу сама• 14 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Дуже просто, це моя улюблена страва)) Я варю кашу(можна і відпарену швидкого приготування, злити окропом, немає різниці) Туди потім банку тунця. Будь якого, або на воді, тоді поверх трохи оливкової олії додаю, або з олією, але залишки з банки зливаю, бо дуже масне буде як всю вивалити. Це прям супер мега смачно. Мені найкраще поєднання, я пишу і слиною вже давлюся))
Ло Шарик• 14 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Плевальский сыр?
ПробілНеПрацює• 14 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Дякую, також зроблю)
Кудрі кручу сама• 14 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Дякую, також зроблю)
Будь ласка, сподіваюсь вам дуже сподобаєтся. Це прям дуже смачно. Як на мене це найкраще поєднання смаків.