Ластоноша• 15 сентября 2024

Після скількох годин можна прийняти атаракс від тривоги в похмілля

Доброго дня!
Не зрозумійте мене неправильно, але ми всі інколи гуляємо, так от вчора був день народження подруги і шось так всі почали грати в алкогольну гру, що не звернула увагу як хильнула набагато більше ніж очікувала. З усього на ранок була тахікардія, збила анаприліном 1 таблеткою і все, зараз не можу заснути, бо прокинулась тривога.
Через скільки я можу випити атаракс щоб заснути і чи можна просто випити зараз, але половинку таблетки?
Янка-угомонись• 15 сентября 2024
С алкоголем не совместимы, не экспериментируйте автор

автор Ластоноша • 15 сентября 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Після прийняття алкоголю минуло 6 годин. Треба почекати просто?
НуКаНаКа• 15 сентября 2024
Ответ дляЛастоноша
Примите активированный уголь 30 таблеток, а
Кубик Рубика• 15 сентября 2024
Ответ дляЛастоноша
Ну посмотрите сколько алкоголь выводится из организма. Зачем бухать, если вам нельзя.
Я вот уже года 3 даже бокал вина не пью. Могут накрыть мигрени или паничка. Оно мне не надо.
Удачная• 15 сентября 2024
Для начала выпейте сорбента чтоб вывести алкоголь, потом остальное будете пить
Ну валерьянки ещё бахните может
Тану на сонці• 15 сентября 2024
О, в мене ж Медіхронал є! А я теж лежу і мучуся. Дякую, автор, піду намішаю, бо теж гуляла
автор Ластоноша • 15 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую
автор Ластоноша • 15 сентября 2024
Ответ дляУдачная
Ну валерьянки ещё бахните может
Дякую, зробила, легше стало.
автор Ластоноша • 15 сентября 2024
Ответ дляТану на сонці
🤝

Забула що?• 15 сентября 2024
А я вчора відмучилась , теж на дні народженні була 😁бокал холодного пива та сон допоміг 😃
автор Ластоноша • 15 сентября 2024
Ответ дляЗабула що?
Теж знаю інколи може допомагати, але чогось сьогодні не хочу практикувати 😁
Забула що?• 15 сентября 2024
Ответ дляЛастоноша
Тоді добре активність проявити , прогулятись чи прибрати і під плед кіно дивитись )