Кумедна• 15 сентября 2024

Віка та Віта це одне ж і те саме імя?

Пару разів називали люди старшого покоління так ,я трошки в ступорі була ,бо батьки ніби назвали мене Вікторія та і в паспорті так записана
мадамГрицацуева• 15 сентября 2024
Знаю , що ім’я різні , але що Віта це Віталія вперше почула , позор 😆

Маю сечі• 15 сентября 2024
Ответ длямадамГрицацуева
А в Википедии только мужской вариант, так что .....
Мerida• 15 сентября 2024
Виталина. Так мою соседку зовут. Или Вита. Для меня это два разных имени
Доль Чекомбана• 15 сентября 2024
Ответ дляOlga_72
Люди старшого покоління глухі трохи. Коли вони були молоді то було поширене ім´я Віталія, Віталіна. Вікторій не було.
Я 75-го року, жоднії Віталіни не знаю.
Найкраща подруга в мене - Вікторія, яку в дитинстві всі звали Віта, або Вітка. І тільки у 90-ті прийшла ця мода на ’Віку’, і зараз ії всі так зовуть (я теж).
P.s. Батько в мене Віталій :)
Доль Чекомбана• 15 сентября 2024
Ответ дляКумедна
Тоді і Віктор та Віталій це одне ж і те саме ім´я
Не одне, в мене батько Віталій, в родині його зовуть Вітя.

Але для Віктора це також зменшене ім´я. Люді просто плутають.

Також я писала вище - при СРСР ’Віками’ не називали Вікторій.
Як міряти?• 15 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
Ні. Віка - Вікторія, а Віта - Віталія.
какая виталия? может виталина? может виолетта?
вита - это вита. ВСЕ 4 буквы
в и т а
Olga_72• 15 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Я 75-го року, жоднії Віталіни не знаю.
P.s. Батько в мене Віталій :)
То мода на імена вона така. Десь модно. Десь не модно. У нас перша Вікторія з´явилась у 82-84 році. А до того були Олі, Тані, Каті, Наташі. По 3-4 на клас.

alenaBo• 15 сентября 2024
Ні
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
А мене є колега Діма, то він, о жах, має повне ім´я Вадим. Не знаю, як би таке неподобство деякі порадниці пережили
Ого, ну такого я ещё не слышала. До чего только не извращаются , когда дело имён касается. 😁
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Яка різниця як хто кого зве. В мене в родичів взагалі кавардак
Да і не тільки в родичів. В паспорті одне ім´я, а в житті інше.
Олексій-Льоня
Настя-Надя
Ганна-Аня
Олена-Алёна
Вероніка -Вера
Валентина-Тина
Уляна-Оля
І так далі
Ну все ещё могу понять кроме:’ Настя- Надя,(никогда такого не слышала), и Ульяна- Оля ’
Жинси на дитину• 15 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
С каких пор это стало ,что Вита короткая форма имени Виктория ?
Виктория -Вика
Виталина ,Виталия -Вита
С тех пор, когда это вошло в речь значительного числа людей. И тема автора этот факт только подтверждает. Я Виктория, но моя бабушка называет меня Витой с детства и я из этого не делаю трагедии. А новых знакомых просто исправляю. Это не сложно.
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У меня подруга 1975 г.р. В паспорте Виктория, но все, и родители тоже называют Вита
Так назвали бы Вита,) если виктория только в паспорте
Галябалована• 15 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
Я Віталія- Віта, Вікторія це Віка. Але може бути по-різному, як в сім´ї заведено
В мене мама в паспорті- Віта . Яка ще Віталія? Віта -це з латині життя!
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляКаяспер
Потому что ВаДим. Значит и сокращение Дима может быть.
Значит Сергеев можно геями называть
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Не ТОЛЬКО Витя, но (о, боги) он может быть Виком, Витом, и даже Тором
И ором😁
Галябалована• 15 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
Діма це Мітя))) в нас так було
Насправді, в мене дядько Льоня, виявилось, що він Олексій. А тітка Аня виявилась Галиною в паспорті.
Така якась неразбєріха
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ще згадала, була дівчина молода Яна. Коли вже принесла документи влаштовуватись, виявилось що вона Анна. Яна, це навпаки від Аня. В неї було в класі три чи чотири Анни. От дівчата її почали звани Яною. Вона звикла і так по життю і представляється.
Ахахах
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляdulenok
У меня папа Виктор, но мама и многие его друзья называют его Виталик. Вот как то так исторически сложилось.
На советчице сколько всего узнаю)
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляМаю сечі
Знаю семью, где оба сына Дмитрии (от разных мужей), так один Дима, второй Митя
А ещё можно Метро

Каяспер• 15 сентября 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Значит Сергеев можно геями называть
Удалено администрацией...
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляКаяспер
Удалено администрацией...
Не материтесь
Каяспер• 15 сентября 2024
Ответ дляМаю сечі
Так это обычное сокращение от Дмитрий. В классической литературе постоянно встречается.
Каяспер• 15 сентября 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Не материтесь
Это не мат.
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляТану на сонці
Может потому, что и Татьян называют чаще Танями, а не Татами, Александр Сашами, а не Сандрами, Евгений Женями , а не Генями. Краткое имя далеко не всегда совпадает по буквам с полным. Поэтому Виктория вполне может быть как Викой, так и Витой. Вика грубовато звучит, колюче. Вита более мягко, ласково на мой взгляд.
А мне больше нравится как Вика звучит
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляМетелики на душі
В нас в класі було дві Вікторії. Їх називали Віта. І самі так представлялися, і казали, наприклад, вчителям - що Віта.
За «Віку» я навіть не знала.
Потім з однією Вітою пішли разом в коледж. І чомусь, так різко вона там стала «Вікою». Вітою називала її тільки я, вона зовсім нічого мені на це не казала. Але поступово і я перейшла на «Віку».
Мені більш милозвучніше Віта, а Віка грубіше звучить.
Але я знаю, що Вікторії люблять коли їх Вікою називають. Я з розумінням відношусь, бо це їх ім‘я та бажання.
Ну каждому свое. Мне вика больше нравится, вита по звучанию не нравится.
_Злата Ibra_• 15 сентября 2024
Ответ дляАнонимарик
Вот я вика и мне наоборот вита звучит грубо. Ужасно не люблю я эту виту. Только вика.
Моя мама Вика и тоже терпеть не может :’ Вита’,))
Горлаю зрання• 15 сентября 2024
Никогда не слышала чтобы Вику называли Витой, только вот тут читаю. У меня подруга Вика всегда ей и была никаких Вит. Никто ее Витой не называл.
Б´ю байдики• 15 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
Ні. Віка - Вікторія, а Віта - Віталія.
Я знаю 2х, у кого Вита - полное имя в паспорте.
так и написано - Вита Николаевна. И они этим очень гордятся.
Нічний дожор• 15 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
В нас в групі була Анастасія, але звали її Стася.
А взагалі до якогось моменту всі Вікторії були Вітами. Мені 40 і в моєму дитинстві Вік не було, всіх звали Віта, хоча повне ім´я було Вікторія. Тому для людей у віці це одне і те ж ім´я.
Нічний дожор• 15 сентября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Олексій-Льоня
Настя-Надя
Ганна-Аня
Олена-Алёна
Вероніка -Вера
Валентина-Тина
Уляна-Оля
І так далі
В меня двоюрідна бабця Анна - її завжди називали Нюра)) а ще одна знайома була Анна - так її звали Галя... Взагалі я зрозуміла що років 50 тому не заморочувалися з іменами так як зараз.