15 сентября в 07:27

Віка та Віта це одне ж і те саме імя?

Пару разів називали люди старшого покоління так ,я трошки в ступорі була ,бо батьки ніби назвали мене Вікторія та і в паспорті так записана
Манка Я 15 сентября в 10:33
Ответ дляПринцепесочка
В Польше Александр называют Олями, и это даже логичнее звучит, чем Саша. Вот откуда для имени Александра взялось сокращение Саша?
Сейчас вам тут расскажут логическую цепочку образования этого сокращения) следуя которой Васю в Петю можно трансформировать
В рот не ложи 15 сентября в 10:35
Ответ дляМаю сечі
Имеет, смиритесь!
А ещё Виктория это -Тори
Манка Я 15 сентября в 10:35
Ответ дляКумедна
ВіКторія -віКа
В якому місці тут віТа?
ВикТория- ВиТа
Маю сечі 15 сентября в 10:37
Ответ дляВ рот не ложи
А ещё Виктория это -Тори
И Ия
ПлюшкамиБалуюсь 15 сентября в 10:43
Ответ дляМарс атакует
Треба називати зрозумілими іменами, тоді і люди не будуть голову ломати як назвати правильно
Какие из имён вам не понятны?) Виктория? Вадим? Серьёзно?

Просто называйте человека так, как он вам представился. Неужели вы и это понять не в состоянии?)
Манка Я 15 сентября в 10:44
Автор, я так и не поняла вашу позицию относительно Виктора, он Витя или не Витя?🤔
Попадалочка 15 сентября в 10:46
А ще згадала, що одна моя знайома в свідоцтві так і записана ВІТА.
Попадалочка 15 сентября в 10:47
Ответ дляМолода і нерозважлива
Виталина
какая Виталия
Якщо ви такого не чули, то це не означає, що немає.
Попадалочка 15 сентября в 10:47
Ответ дляПрикуси Язика
Виталия первый раз слышу) есть только знакомая Виталина. А так подруга в паспорте так и записана Вита.
У мене знайома Віта, а в паспорті Віталія.
Попадалочка 15 сентября в 10:48
Ответ дляЧарівна патика
А ще може бути просто повне Віта, у мене однокласниця була записана в документах Вітою.
Так, і у мене є така. На роботі звертаються Віта Анатоліївна)
Вот Она Я 15 сентября в 10:49
Ответ дляКовбой Хагис
Соня и София это разные имена ?
Нет, я говорю о том, что одну девочку называли София, другую сокращено Соня и она не возражала. Что это нормально когда человек не хочет чтобы его называли уменьшительным именем.
Марс атакует 15 сентября в 10:50
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь

Віка, Віта, Влад, Владислав, Соня, Софія... Ось Маша, Катя все ясно
Вот Она Я 15 сентября в 10:51
Ответ дляПринцепесочка
А Шура? Вообще не поддается никакой логике.
ПлюшкамиБалуюсь 15 сентября в 10:53
Ответ дляМарс атакует
Угу, давайте огрничимся 5 именами, чтобы людям вроде вас было понятно))
Беда в том, что вам понятно Катя, а какой-нибудь вашей ’коллеге’ - нет) Боюсь, по такой логике может ни одного всем понятного имени не оказаться)

Слушайте, ну реально, что сложного-то? человек вам представился - все, так и называйте. Не надо голову ломать. Ему виднее, как его зовут.
Вот Она Я 15 сентября в 10:55
Ответ дляВ рот не ложи
А ещё Виктория это -Тори
И это, как по мне, самое логичное сокращение, если уже сокращать.
Марс атакует 15 сентября в 11:04
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь

Ну якщо запам´ятала то гаразд, але якщо дивне щось, то як можна запам´ятати? Один Влад, другий Станіслав, дитина колеги Слава. Як тут зрозуміти як кого звуть насправді????
ЧукИГеки 15 сентября в 11:09
Завжди думала, що Віта- це Віолетта (у нас в класі була дівчина саме щ цим іменем), а Віка-Вікторія. Але чула колись, як мою подругу, Вік, батьки Вітою кликали.
Манка Я 15 сентября в 11:10
Ответ дляМарс атакует
Все банально просто, запоминаете и используете полную форму имени - это всегда уместно
Марс атакует 15 сентября в 11:11
Ответ дляМанка Я
Та ні, не завжди
НашлаПерепискуМужа 15 сентября в 11:12
Одне . ,Вікторія- Віка, Віта.
Маю сечі 15 сентября в 11:12
Ответ дляМарс атакует
Вы кем работаете? Хотя, думаю, вы после школы сразу замуж и в декрет
Позаземний розум 15 сентября в 11:15
Ответ дляvita-trembita
А тепер дивимося на цю ситуацію з іншої сторони - Дімчик, коли з Вами знайомився, точно говорив, що він саме Дімчик? Чи може все таки до людини треба звертатись так як він сказав при знайомстві? Може його також тіпає від того, що Ви коверкаєте його ім´я?
Може і так. Я без проблем називатиму людину так, як вона попросить. Але Юрчики умовні ще не жалілися.
vita-trembita 15 сентября в 11:17
Ответ дляМарс атакует
Ви ж якось можете запам´ятати Іван, Петро, Софія, Євдокія, маю надію. Так само і зі схожими іменами - просто потрібно запам´ятати без додумування і аналогій.
Позаземний розум 15 сентября в 11:19
Ответ дляКовбой Хагис
Удалено администрацией...
Не згодна з вами)) Мене звуть Вікторія, перемога. І я хочу, щоб це частіше звучало.
Віти хай своє теж відстоюють. Віта - це життя.

— Євдоксія Ардаліоновна. Только нє Євдокія, а Євдоксія, а то она и говоріть не станєт.
— Євдо… Євдокія Арліоновна!!!
Принцепесочка 15 сентября в 11:22
Ответ дляЧукИГеки
В классе дочки была Виолетта, то ее называли Виола.
Позаземний розум 15 сентября в 11:37
Ответ дляПринцепесочка
А Шура???
Позаземний розум 15 сентября в 11:38
Ответ дляМальчижка
Ну то так, Андрюшик й Дімчик - не знущання
Це дуже інтимно і не знущання)))
Принцепесочка 15 сентября в 11:39
Ответ дляПозаземний розум
А Шура???
Это вообще загадка века
Позаземний розум 15 сентября в 11:41
Ответ дляvita-trembita
Та ні, але коли я йому вже штани розстібаю, то він Дімчик. А не Мітя))))
Позаземний розум 15 сентября в 11:43
Ответ дляМанка Я
Всьо, тему можна закривати я вважаю))