Голубая фишка• 15 сентября 2024
У Вас натирається аж до крові клітор і малі статтєві губи від сексу?
Чебураха з перцем• 15 сентября 2024
Завязуйте з тими борделями в Німеччині, бо вся скоро зітретесь)
АБВГДейка• 15 сентября 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Чем вы там занимаетесь?
в Калифорниях сидят. Там сейчас ночь.
заняться нечем, решили влезть в дневную Советчицу.
Галя із Дарниці• 15 сентября 2024
Ні, бо там немає такого тертя. Куні м´яко, язичком. Не натре.
А от в самій піхві - так. Але у мене є фізіологічний нюанс - дуже вузька піхва, гінеколог просить дзеркало xs розміру.
І навіть зі змазкою і збуджена - натирається. Правда і чоловік не скорострєл. Менше ніж 20-30 хв сексу не буває.
Тому для мене незрозуміло як люди щодня сексом займаються. Мені потрібен час на загоєння
ОдинРазНадетое• 15 сентября 2024
Вас не цінують. Здоровий чоловік хоче робити приємно жінці і сам отримує від цього насолоду, а Вас мучать до крові, використовують. Це насилля
Дайте подуться• 15 сентября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
не воспринимайте так серьёзно этого извращугу)))
ОдинРазНадетое• 15 сентября 2024
Ответ дляДайте подуться
Нехай знає тоді хто він