любименькая• 15 сентября 2024
Хтось їхав з дитиною до Німеччини нещодавно?
Знаходжусь не в Україні. Розлучилась. Якщо зараз поїхати з підлітком до Німеччини чи нададуть прихисток, житло і виплати? Що для цього потрібно, куди заздалегідь потрібно подавати заяви чи як це працює? Порадьте будь ласка, хочу зʼїхати, тут нам колишній не дасть життя.
Khmelnichanka• 15 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
Дякую за інформацію.
В мене це не постійні надходження, останні 3 міс ніяких доходів, лише трати.
В будь-якому випадку німецької соцдопомоги достатньо для забезпечення основних базових потреб.
любименькая
• 15 сентября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Порядність??
Перечитайте автора.
Її не має
Перечитайте автора.
Її не має
Такої як у Вас точно немає. Але точно свої травми не компенсую знеціненням незнайомих людей як робите Ви.
Галя із Дарниці• 15 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
То і Ви пристройтесь.
Дякую, в мене інші цінності і світогляд
Тому моїм принципам не підходить такий вибір
любименькая
• 15 сентября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Дякую, в мене інші цінності і світогляд
Ваші цінності і світогляд яскраво помітні))
любименькая
• 15 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я хотіла це дізнатись. Дякую Вам за відповіді
Галя із Дарниці• 15 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
Можна подумати ви про це не знали 😂😂😂😂😘
любименькая
• 15 сентября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Можна подумати ви про це не знали 😂😂😂😂😘
Це Ви тепер знаєте про свою токсичність і знецінення, і що це Ваш світогляд 😉
Галя із Дарниці• 15 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
А що конкретно я знецінила?
Чи ви ось зробили таке, щоб я вас знецінювала? Розуму багато не потрібно, щоб сидіти на виплатах. Тому знецінили ви саму себе.
любименькая
• 15 сентября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
А що конкретно я знецінила?
Майже правильно) Знецінюють інших ті люди які самі себе почувають не цінними і щоб хоч якось це компенсувати, пережити - знецінюють інших, щоб себе відчути більш цінними у порівнянні з ними, така собі компенсація.
Ну і звісно, паталогічна заздрість до того чого поки ще немає, але Ви себе на стільки почуваєте в мінусі, що навіть вірогідність чийогось + Вас дратує. Але Ви нічого з цим не збираєтесь робити, шкода Вас, живете у власно створеному пеклі насправді. Тому і кажу, якщо потрібна допомога, кажіть. Війна і всі обставини навколо неї... не всі це вивозити.
Галя із Дарниці• 15 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
Та їдьте вже на виплати, а то тут такого вже нагородили, лиш би вибілити своє бажання заробити на цьому.
Ще й іншим про якісь цінності розказуєте, якщо у вас власних не має
любименькая
• 15 сентября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Ой як гарно йде)
По усім описаним пунктам.
Шкода Вас. Що тут сказати, одужуйте. Спробуйте EMDR
По усім описаним пунктам.
Miroslav09• 15 сентября 2024
А вы узнавали, как возможно выехать? Завтра Германия закрывает все границы с ЕС. Это значит, что если вы были в ЕС под защитой и истек срок безвиза, вас могут не пропустить.
любименькая
• 16 сентября 2024
Ответ дляMiroslav09
Де можна про це дізнатись?
Ми в ЄС, в українців безвіз, статус притулку в нас до березня 2025. Але статус потрібно закрити в цій країні і я не згаю чи відкриють вдруге в Німеччині. І не розумію де брати цю інформацію
Miroslav09• 16 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
Де можна про це дізнатись?
Безвіз 90 днів, якщо більше, то можуть повернути. Були такі випадки, коли повертали в ту країну, з якої приїхали
любименькая
• 17 сентября 2024
Ответ дляMiroslav09
Так, якщо без притулку. Хоча в цій країні де зараз ми були 180 днів лише по безвізу, нам довго не давали притулок тому що заїхали до 24 лютого 2022. Потім все ж дали.
Khmelnichanka• 17 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
Боюсь Вас засмутити, але…
Якщо Ви закриєте ТЗ в краіні, то Вам треба іхати або по безвізу або ніяк….бо інакше Ви будете вважатись нелегальним мінрантом.
Воасне, задля цього і вводять подібні обмеження (щоб було складніше виіхати).
Але натомість для того, щоб просити приткулок в Німеччині, треба закрити попередній захист.
Виходить замкнене коло.
Ну і ще такий момент.
Німеччина зараз дуже присуіпливо (більш уважно, ніж раніше) перевіряє, чи знаходилась людина в Украіні станом на 24.02.2022.
Саме задля того, щоб зменшити новий приток бвженців.
Виходить замкнене коло.
Ну і ще такий момент.
Khmelnichanka• 17 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
.
любименькая
• 17 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Боюсь Вас засмутити, але…
Виходить замкнене коло.
Ну і ще такий момент.
Виходить замкнене коло.
Ну і ще такий момент.
Так, я розумію що тут закрию і поїду в Нім без захисту.
В мене є періоди коли була в Україні, востаннє весь серпень була вдома.
Дякую за розʼяснення.
любименькая
• 17 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
.
Підкажіть пліз що таке стутус азюль? Я толком і не знаю що значить 24 параграф, лише знаю що так називається статус, можливо щось плутаю?
Khmelnichanka• 17 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
24 параграф - це статус тимчасового захисту в Німеччині.
Азюль - це біженство.
Але навіть якщо Ви подасте заяву саме на біженство, то швидше за все, що Вам дадуть дульдунг (ввдстрочку депортаціі).
Біженсиао украінцямизараз майже не дають
Азюль - це біженство.
любименькая
• 17 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Азюль - це біженство.
А в чому різниця між 24 параграфом, азюлем і дульдунгом?
Khmelnichanka• 17 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
24 параграф - це тимчасовий захист.
Дуже багато привілеїв (доступ до медицини, освіти, мовних та інтеграційних курсів, ринку праці, соцзабезпечення та оплата оренди житла для непрацюючих, дозвіл бути відсутнім за місцем реєстрації 21 день на рік) і багато іншого.
Але цей статус - тимчасовий.
Суто на період війни.
Після закінчення воєнних дій залишитись в країні з цим статусом - неможливо.
Тому, для кого актуальне це питання), шукають можливості переходу на інші параграфи і інші види на проживання.
Азюль - це біженство.
Коли просиш притулку в країні назавжди.
Там багато підпунктів.
Обмежень - значно більше, ніж за параграфом 24, прав - менше.
Це на час розгляду заяви ( розгляд може тривати довго: місяці і навіть роки).
Але якщо в результаті рішення буде позитивним, то людина має право залишитись в країні й надалі.
Та повторюсь: щоб отримати саме ’ біженство’, недостатньо просто бажання (особливо - після війни ), а потрібні будуть докази, з яких саме причин людина не має змоги повернутись на Батьківщину.
Дульдунгт- це відстрочка депортації.
Ї можуть дати , якщо нема підстав для оформлення 24 параграфу або є відмова в ’ біженство’.
Тоді людину залишають в країні до закінчення війни, можуть бути певні обмеження в свободі пересування і інших моментах, (частіше з правом на роботу, рідше - без), але після закінчення воєнних дій - гарантовано попросять ’ з речами на вихід’.
Якось так.
Але цей статус - тимчасовий.
Суто на період війни.
Азюль - це біженство.
Коли просиш притулку в країні назавжди.
Там багато підпунктів.
Дульдунгт- це відстрочка депортації.
Якось так.
любименькая
• 17 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
24 параграф - це тимчасовий захист.
Але цей статус - тимчасовий.
Суто на період війни.
Азюль - це біженство.
Коли просиш притулку в країні назавжди.
Там багато підпунктів.
Дульдунгт- це відстрочка депортації.
Якось так.
Але цей статус - тимчасовий.
Суто на період війни.
Азюль - це біженство.
Коли просиш притулку в країні назавжди.
Там багато підпунктів.
Дульдунгт- це відстрочка депортації.
Якось так.
Дуже дякую за розгорнуту відповідь heart_adaptive
Нам потрібен тоді24 параграф. Залишатись на завжди не плануємо, тільки на час війни
Підкажіть ще, куди йти з аеропорту саме найперше?
Khmelnichanka• 19 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
любименькая
• 20 сентября 2024
Ответ дляMiroslav09
Дуже цікаво автор проїхала через кордон чи ні?
Ще нікуди не їхала.
Miroslav09• 20 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
Ще нікуди не їхала.
Добре. Бажаю вам прийняти правильне рішення. Напишіть, якщо проїдете. Моя знайома теж цікавилась