Цветов Мне срочно• 15 сентября 2024
Научите "расхламляться" ❤️ очень много одежды...
Собственно сабж.
Как себя мотивировать? Места нет, шмоток много.
Дайте волшебный пендель
40каградусная• 15 сентября 2024
Я раньше покупала все по первому хотению , а потом поняла, что захламляюсь
Зачем мне миллион комплектов постельного , если пользуюсь двумя , один в стирке , один застелен
Полотенца покупала постоянно , но старые не выбрасывала , в итоге их под сотню и тд
У меня мама такая была , все хранила по 40 лет , все шкафы в крохотной двушке были завалены старой хренью , а все , чем пользовались на данный момент или что носили , все висело на стульях и креслах , там горы были такие , что стулья под тяжестью вещей , падали
Сейчас я обдуманно подхожу к покупке , купила 2 сковороды , значит 2 выбросила и т д
Дадосвидания• 15 сентября 2024
Схоже на те, що у більшості народу проблема відсутності місця для зберігання речей. Елементарно недостає ще однієї великої шафи, кладовки.
І розхламлення тут ні до чого.
Можна речі системазувати, тримати у чистому, охайному стані. Не змішувати літні футболки з зимовими світерами, наприклад.
І вже наче легше буде дихати. Не обов´язково бездумно викидати все підряд.
І розхламлення тут ні до чого.
Цветов Мне срочно
• 15 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вивалити все на підлогу, без будь яких докорів сумління складати в пакети все, що не носили пів року.Те що норм виглядає в спеціальні контейнери для одягу на вулиці, інше на смітник.Через 3 місяці повторити.
Зараз ближче скласти речі на осінь, окремо на літо, щоб потім сховати
Пів року лише...?
Ну це занадто ))
Ms. При теле• 15 сентября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Есть риск )))
Опасно быть 20 лет в одном и том же размере...
Но многие вещи спонтанно куплены, лежат даже с бирками.
С этого нужно начинать)) Мне странно это читать даже. Зачем вещи с бирками просто лежат в шкафу? Что что? Вам они не нужны, не удобны? Пробуйте продать, никто не купит, тогда в мусор и контролируйте свои покупки, не ходите в магазины в определённые дни месяца когда хочется все и сразу.
Оновлена версія• 15 сентября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Есть риск )))
Пфф, я понад 20 років в одному розмірі і що?
Відкриваєте шафу, все що не вдягнули за рік складаєте окремо, що не вдягнули понад 2 роки, відразу віддаєте чи в ящики гуманітарки.
Ніколи не чекаєте що схуднете, накачаєте, знов буде актуально.
Так за пару разів шафу переберете.
Цветов Мне срочно
• 15 сентября 2024
Ответ дляОновлена версія
Так за пару разів шафу переберете.
Дякую ))
Ms. При теле• 15 сентября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я влезают в одни штаны и ношу их неделями.
А остальное лежит.
Носить все не выйдет точно.
А остальное лежит.
Носить все не выйдет точно.
Если Вы эти штаны не стираете каждый день, то подумайте какой от Вас запах. Про душ два раза в день можно не писать, ни за что не поверю, что Вы напяливаете штаны недельной давности на чистое тело.
Точная копия плова• 15 сентября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
1. Мало места
2. Ничего невозможно найти сейчас
Я роблю по такій схемі. Відкриваю шкаф, дістаю і відкладаю речі які ношу постійно і берусь за решту всього. Якщо я річ ні разу не вдягнула за останніх пів року або вона мені вже не подобається то можна викидати, або якщо гарний стан і річ актуальна то виставляю на продаж. Два рази в рік я викидаю одяг по мішку на 120 літрів.
Цветов Мне срочно
• 15 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Ого... я майже нічого не викідаю ))
А зараз ще й не купують нічого
Фісташкова кава• 15 сентября 2024
В телеграмі є група, в якій віддають речі переселенцям - більшість речей швидко знаходять нових власників. Вважаю, що краще допомагати людям, які опинись у скруті, ніж відносити речі в контейнери, з яких невідомо куди потім їх дівають.
Бесплатно! Вещи ПЕРЕСЕЛЕНЦАМ КИЕВ Выкладывайте объявления и ищите необходимое
Фантазерша• 15 сентября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Спасибо.
Уже вырисовывается рабочий план ))
Мне надо перебрать свои вещи, двоих детей и систематизировать кладовку...
Не знаю как подступится к этой горе работы
Уже вырисовывается рабочий план ))
Порада:головне не ставте собі за мету все непотрібне ПРОДАТИ! Зразу віддавайте або несіть в контейнери з одягом для допомоги або на смітник
Мені всі рекомендували продати речі, так як у мене і дітей якісний одяг. В результаті я 4 шафи розгребла на 2 , які користуюся і 2 забиті, щоб продати.
Я дофіга часу потратила на ті фото і поставила ціни як на мене дешево (наприклад зимовий комбез Lenne в ідеальному стані за 700 грн) і просто видалила оголошення так як покупці, а сфоткайте так, а поміряйте ширину внизу комбінезону, а який колір? Вишневий чи малиновий?..короче пока не викинула все, діла не вийшло.
Кринжова баба• 15 сентября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
С давними знаете какой подвох? Они становятся неожиданно актуальны )))
Вот сейчас вытащила свои старые джинсы, классного качества, но реально лет 15 не ношу.
Носите если вам нравится
Цветов Мне срочно
• 15 сентября 2024
Ответ дляФантазерша
Продавати я вже і не планую.
Навіть прольоти не купають майже.
Але треба місце звільнити.
Навіть прольоти не купають майже.
Але треба місце звільнити.
Само_достаточная• 15 сентября 2024
Автор, уявляйте скільки місця звільниться, якщо ви викинете оту кофту. Ммм...
В сенсі, думайте категоріями простору, а не тим, чи пригодиться ще ця одежина. Судячи з ваших реплік, це має вас краще мотивувати.
Цветов Мне срочно
• 15 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Дякую, чудова ідея)
Мрію про простір і викинути одну шафу. Але зараз треба ще одна шафа
Не гавкаю- но охраняю• 16 сентября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
А мама ваша как делала?
Зачем какие то видео.
Все что больше 2 сезонов не одевали, в мусор. Главное не жадничать
Зачем какие то видео.
Моя мама хранит вещи годами, хорошо, что для этого у нее есть отдельный дом) У меня однушка, поэтому вещи только те, которые ношу, но есть базовые вещи, которые просто надоели, отдаю маме, потом могу через пару лет опять их достать и носить. А вообще уже давно перестала покупать много вещей. У меня есть базовый гардероб, покупаю пару вещей на новый сезон, всё сочетается между собой.
Не гавкаю- но охраняю• 16 сентября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
А остальное лежит.
Носить все не выйдет точно.
А остальное лежит.
Носить все не выйдет точно.
Зачем много покупаете? Я ребенку вообще покупаю 2 джинсов, несколько регланов, свитшот, 2 джогеров теплых и 2 тонких.
Цветов Мне срочно
• 16 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Себе много покупаю.
Ребёнок у меня минималист
Фісташкова кава• 18 сентября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
У вас есть контейнеры для одежды? Туда легче относить
До теми про контейнери для одягу. Думаю, порадницям, які віддають туди речі, буде корисно почитати цю статтю.
Замість благодійності – у секонд-хенд. Куди потрапляють речі, які ви кидаєте в контейнери
У Києві облаштовані сотні контейнерів для збору одягу нужденним. Чому лише 10% речей з них ідуть на благодійність?